Rüyada Ağızdan Kan Gelmesi Görmek

Rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin zenginleşeceğine, paraya ve mala mülke kavuşacağına işarettir. Rüya sahibi başlamış olduğu işlerin sonunu en güzel şekilde getirecek ve sonunda hak etmiş olduğu ödüle kavuşacaktır. İş hayatında pek oldukca kişinin önüne geçebilir yada terfi alabilirsiniz.

Rüyada ağızdan kan gelmesi ne demek rüya sahibinin eğitim hayatında bir üst kademeye çıkması anlamı taşır ve bu şekilde yorumlanır. Bununla birlikte bu rüya, rüya sahibinin evlilik hayatında mühim gelişmeler olacağına, bekarsa kısmet bulacağına, evli ise eşiyle beraber güzel günler yaşayacağına işarettir.

Rüyada ağızdan kan gelmesi tabiri pek oldukca usta tabirciye bakılırsa değişik anlamlara gelmektedir. Kimi için rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin herkesten saklamış olduğu bir sırrının ortaya çıkmasına, aile sırlarının açığa çıkmasına işaret eder. Rüya sahibinin yada ailesinin bu mühim sırrı açığa çıkmış olduğu ve pek oldukca söz söylendiği için rüya sahibinin oldukça başı ağrıyacaktır.

Öteki değişik yorumculara bakılırsa rüyada ağızdan kan gelmesi rüya sahibinin etrafından, yakınlarından, aileden birisinden fena sözler işiteceğine yorulmaktadır. Rüya sahibi beklemediği bir kimse tarafınca kırılabilir, üzülebilir. Bu zamanda dedikodulara kulak asmamak ve yakınınızdakileri kaybetmemeniz gerekir. Nitekim en oldukca onlara ihtiyacınız bulunmaktadır.

Rüyada ağızdan kan gelmesi anlamı rüya sahibinin ve ailesinin kısa sürede güzel vakalar yaşayacağına işaret eder. Uzaklardan gelen bir düğün yada doğum haberi bu güzel olaylardan biri olabilir. Aynı şekilde aileye yada rüya sahibine bir para, mülk katkısı gelebilir. Genel olarak rüyada ağızdan kan gelmesinin manası rüya sahibinin zenginleşeceğine sadece hem de etraftakilere dedikodu malzemesi olabileceğine yorulur.

Rüyada Burundan Kan Gelmesi

Rüyada burundan kan gelmesi pek oldukca değişik manalar içermektedir. Kanamanın miktarı, kanın rengine bakılırsa rüya değişik manalar almakta ve yorumlanmaktadır. Rüyada burundan bir iki damla kan gelmesi rüya sahibinin kazancının bollaşacağına işarettir. Kanama ürkü yaratmayacak şekilde bir kaç damla olarak görülüyorsa rüya sahibi zenginleşir ve mala, mülke haiz olur.

Eğer rüyada burundan fazla oranda, boşanırcasına kan geliyorsa rüya sahibinin kazancının fena olduğuna bunun sebebinin de haram mala el uzatmasından kaynaklandığına yorulur. Rüya sahibi haram maldan elini çekmediği sürece durum kötüye gidecek ve başkalarına muhtaç hale gelecektir.

Rüyada Burundan Koyu Renk Kan Gelmesi

Rüyada burundan koyu renk kan gelmesi rüya sahibinin sıhhat mevzusunda bir ekip problemler yaşayacağına işarettir. Rüya sahibinin kendisi, eşi, evladı yada anne-babası ciddi bir sıhhat problemi ile karşı karşıya kalabilir. Ailenin canı oldukca sıkılabilir.

Rüyada burundan kan gelmesi rüya sahibinin ciddi meseleler ile karşı karşıya kalacağı anlamına gelmektedir. Iktisat, sıhhat, evlilik mevzusunda ciddi problemler yaşanabilir. Maddi olarak oldukça fena bir dönem olabilir.

Rüyada Burundan Açık Renk Kan Gelmesi

Rüyada burundan açık renk kan gelmesi rüya sahibinin ekonomik sıkıntılarını hileye başvurarak halletmeye çalmış olduğu anlamına gelmektedir. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi oldukca daha sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Rüyada burundan kan gelmesi rüya sahibinin geçmiş zamanlarda yapmış olduğu hataların cezasını çekiyor olmasına karşılık gelebilir.

Rüyada Ağızdan Kan Kusmak

Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibinin geçmiş yaşantılarında birilerini oldukca üzmüş olduğu, kırdığı, ahını almış olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada ağızdan kan kusmak rüya sahibi işlemiş olduğu günahların bedelini ödemek istediğine, pişman olduğuna, birilerinden özür dilemek istemesine işaret eder. Rüya sahibi fena giden yaşamının sebebini yapmış olduğu kötülüklere işlediği günahlara bağlamaktadır. Bu yüzden bu gönül huzursuzluğundan kurtulmak için birilerinden af dilemeye gönül almaya ihtiyacı vardır.

Rüyada ağızdan kan kusmak tabiri bir başka rüya yorumcularına bakılırsa rüya sahibinin üstünden büyük bir yükü, hastalığı atması anlamındadır. Bu rüya kendisini fena hissettiren onu rahatsız eden tüm kötülüklerden kusarak kurtulan bir insanı simgeler. Genel olarak bakıldığında rüyada ağızdan kan kusmak, rüya sahibinin eskiden yapmış olduğu hatalar sebebi ile vicdan azabı çekeceğine, yaşamış olduğu pişmanlık sonrası hatalarını düzeltmek istemesine delalet eder.

Bazı yorumculara bakılırsa ağızdan kan kusmak, vücuttaki hastalıklardan kurtulma, kişinin eski sağlığına ulaşması ve huzura ermesi olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kan İçmek

Rüyada kan içmek rüya sahibinin helal yoldan uzaklaşıp harama el sürmesi anlamı taşır. Rüya sahibi helal olmayan ticari işlere yönelebilir. Fena bir ortak edinebilir. Tüm bunların sonucunda kaybeden gene kendisi olacaktır. Rüya sahibi ekonomik bir sorun içine düşebilir.

Rüyada kan içmek tabiri hem de bazı yorumculara bakılırsa rüya sahibinin yaşamış olduğu tüm zorluklara karşın pes etmeyeceğine, direneceğine ve üstün bir başarı göstereceğine işarettir. Rüyada kan görmek bilinenin aksine daima hayra yorulmamaktadır.

Rüyada kan içen şahıs duygusal hayatında bazı hayal kırıklıkları, mutsuzluklar, pişmanlıklar yaşayabilir. Rüyada kan içmek rüya sahibinin huzurunun kaçacağına, mutsuz olacağına işaret olur. Genel olarak bu rüyaya bakıldığında rüyada kan içmek, kimi süre harama el uzatmak, kimi süre da rüya sahibinin zorluklara karşı mücadeleci bir tavır sergileyeceğine yorulur.

Rüyada kan görmek sanılanın aksine daima hayra yorulmamaktadır. Bununla birlikte rüyasında kan gören kişinin mutsuz olacağına ve duygusal yaşamda hayal kırıklığı yaşayacağına da işarettir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek rüya sahibinin başlamış olduğu işlerde beklediği sonucu alamamasına işaret eder. Rüya sahibi hayal kırıklığı ve maddi kayıplar yaşayabilir. Bu zamanda ruhsal olarak kendini başarısız, yetersiz ve gereksiz hissedebilir.

Rüyada kan tükürmek ne demek rüya sahibinin eşinden, ailesinden, dostlarından duymak istemediği türden fena sözler işitmiş olabilir yada işitebilir. Genel olarak rüyada kan tükürmek anneden, babadan ve kardeşlerden duyulacak kalp kırıcı laflara delalettir. 

Rüya sahibinin kendini kan tükürürken görmesi haksız kazanca, haram mala, kolay yoldan para kazanma çabası içinde olduğuna ve yaşanacak ticari kayıplara da yorulur. Helal yoldan uzaklaşan rüya sahibi pişman olabilir.

Rüyada Kulak Kanaması Görmek

Rüyada kulak kanaması görmek rüya sahibini güzel ve hayırlı işlerle uğraşacağına işarettir. Rüya sahibi ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşabilir, maddi anlamda rahat edebilir. Mal ve mülk edinebilir.

Bazı yorumculara bakılırsa de rüyada kulak kanaması görmek; istenmeyen maddi kayıplara, iş hayatında başarısızlıklara ve zorluklarla savaşım etmeye işaret eder. Rüya sahibi çevreden istemediği sözler duyabilir.

Rüyada kulak kanaması görmek tabiri genel olarak zenginleşmeye ve huzursuz edici sözler işitmeye delalet eder. Rüya sahibi maddi anlamda zenginleşir sadece ruhen yorulabilir.

Ek olarak bkz: Kan Kusmak, Burun Kanı, Ağız 

Ağızdan Kan Gelmesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir