Rüyada Ağlayan Biri Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, asla beklenmeyen aniden umutların yeşereceğinin, dileklerin bir ağaç misali şekillenip can bulacağının bununla beraber gelen hafiflemenin habercisidir. Tazelenme, hayallerde kuş misali uçma anlamındadır.

Rüyasında ağlayan birini gören şahıs hayatında mutluluk üzerine mutluluk yaşanacak anlamına gelir. Ağlayan şahıs, fena günlerin geride kalacağına ve yaşanmış olan mutsuz günlerin unutulacağına alamet eder. Eğer rüyasında ağlayan birini gören rüya sahibi bekar ise aslına bakarsak hayalini kurduğu düğünü hayalini kurduğu erkekle meydana getirecek anlamına gelir.

Rüyasında ağlayan birini görmek rüya sahibi evli ise birbirini seven iki gencin kavuşmasına vesile olacak, onları kavuşturmakla kalmayıp evlenmeleri de vesile olarak yardım edecektir anlamına gelir.

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek

Rüyada ağlayan birini teselli etmek, rüya sahibinin yaşantısında tanımadığı bir kişinin mutlu olmasına vesile olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi başı kötü dertte olan bir yabancıya yardım elini uzatacak, onun kendisi yardımıyla kurtuluşa ulaştığını görerek kendisi de onun mutluluğuna ortak olacak anlamına gelir.

Ek olarak bkz: Ağlayan Kimse, Ağlayan Bebek, Ağlayan Hanım

Ağlayan Biri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir