Rüyada Ağrı Çekmek Görmek

Rüyada ağrı çekmek, iş yaşamında elde edilecek bolca kazanca delalet eder. Rüya sahibinin işvereni tarafınca oldukça beğenilecek yenilikçi bir adım atacağı ve bu adımından dolayı da aşama atlayacağı, bir takdir belgesi yada plaket alacağı ve devamında da bolca kazanç elde edeceğini işaret eder. Rüya sahibi eğer işi olmayan ise ansızın başka bir kimsenin maddi desteğiyle kendi işinin sahibi olacağı, kendi patronu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada ağrı çekmek görmek rüyayı gören kişinin eğer başkasına yüklü oranda borcu var ise bu borcunu derhal ödeyemeyeceği bundan dolayı alacaklı ile sorun, sorun yaşayacağı fakat tam umutsuzluğa kapıldığı aniden bir yerden toplu para geleceği ve borcunu da bu para ile ödeyeceğini işaret eder.

Rüyada ağrı çekmek anlamı bununla birlikte kelime anlamının aksine gerçek hayatta sıhhatli, mutlu ve rahat günler yaşanacağına da delalet eder.

Rüyada Ağrı Çeken Bir İnsana Yardım Etmek

Rüyada ağrı çeken bir insana yardım etmek, iş hayatındaki inişler çıkışları işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında bir dönem maddi sıkıntılar çekip neredeyse batkı seviyesine geleceği sadece belli bir vakit sonrasında toparlanıp eskisinden de daha oldukça paralar ve başarılar kazanacağını delalet eder.

Rüyada ağrı çeken bir insana yardım etmek ne demek, rüyayı gören kişinin maneviyatının kuvvetli bulunduğunu bundan dolayı de zorluklar yada sıkıntılar yaşasa bile maneviyatının sağlamlığından dolayı bu sorun yada problemlerden oldukça etkilenmediğini yada acele atlattığını gösterir.

Bazı alimlere gore rüyada ağrı çeken birine yardım etmek, eskiden yardımını aldığınız birinin kısa sürede sizden başı dara düşmüş olduğu için yardım isteyeceğine ve sizin de o desteğe karşılık vererek onu sıkıntısından kurtaracağınıza delalet eder.

Rüyada Ağrı Çeken Bir Hayvana Yardım Etmek

Rüyada ağrı çeken bir hayvana yardım etmek, ortaklıklarla girişilen işlerde sorun ve yorgunluğa delalet eder. Rüya sahibinin ortak bir işe girdiğinde başlangıçta sorun çekeceği fakat vakit geçtikçe hem ortağının hem de rüya sahibinin kazancının ve rıskının artacağı şeklinde yorumlanır. Eğer iş hayatınızda ortağınız yok ise toplu elde edilecek helal ve hayırlı bir paraya işaret eder

Rüyada ağrı çeken bir hayvana yardım etmek ne demek rüyayı gören kişinin yapmış olduğu yardımların karşılığını beklemeyen, kimin desteğe ihtiyacı var ise onu gidermek için elinden geleni ardına koymayan ve başkasının sıkıntısını gidermekten hoşlanan biri bulunduğunu işaret eder.         

Rüyada Boyun Ağrısı Görmek

Rüyada boyun ağrısı görmek çevrenizde mevcud uyumsuz, sizi imrenen, devamlı gerginlikler yaşayan ve yaşatan, terbiye yoksunu bir insanoğlunun varlığı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çevresinde başına dert olan biri tarafınca üzüleceği, maddi ve tinsel kayba uğrayacağı fakat gene de o insanı mutlu edemeyeceği ve o mutlu olmadığı için de kendisinin mutlu olamayacağına işaret eder.

Rüyada boyun ağrısı çekmek ise rüya sahibinin çevresindekiler için kendisinden feragat ettiğini gösterir.                                                                                     

Rüyada Omuz Ağrısı Görmek

Rüyada omuz ağrısı görmek rüyayı gören kişinin, yanlış tercihler yüzünden yanlış yollara gireceği ve bundan dolayı de büyük kayıplara ve zararlara uğrayacağı şeklinde tabir edilir. Bazı alimler tarafınca ise rüya sahibinin omuzundaki yükün fazla olduğu şu demek oluyor ki geçim sıkıntısı çekmiş olduğu, kazanılmış olduğu paranın da verimli olmayıp acele tükendiği şeklinde yorumlanır.

Eğer rüya sahibi omuz ağrısını gidermek için hap içiyorsa, içinde bulunmuş olduğu maddi sıkıntıdan bir yakınının desteğiyle kurtulacağı; eğer tinsel bir sorun içindeyse ise o ana kadar almış olduğu hayır dualarıyla bu sıkıntısının üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Karın Ağrısı Görmek

Rüyada karın ağrısı görmek, kazanılan helal paranın haram yolda kaybedileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin, çevresinde doğru yolda olmayan insanların varlığına ve rüya sahibinin de bu insanların varlığından mutlu olduğuna ve elindeki maddi yada tinsel değerleri de bundan dolayı kaybedeceğine işaret eder.

Bazı alimlere gore rüyada karın ağrısı çekmek rüya sahibinin sınandığı ve yapacağı tercihlere gore yaşamının biçim alacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Göbek Ağrısı Görmek

Rüyada göbek ağrısı görmek aile içinde yaşanmış olan yada yaşanacak huzursuzluklara, kavgalara ve ihanetlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin karısı yada kocası şu demek oluyor ki eşi tarafınca ihanete uğradığına ve bundan dolayı de yaşanacak ağız kavgalarına, sorunların bir türlü çözülemeyecekmiş şeklinde görünmüş olduğu halde yakın çevrenin ve aile büyüklerinin devreye girmesiyle zaman içinde ve yavaş yavaş buzların eriyeceğine işaret eder.

Rüyada göbek ağrısı çekerken bununla birlikte göbekten kan gelmesi ise ihanetin tüm iyileştirme çabalarına karşın şu demek oluyor ki yakın çevrenin ve ailenin araya girmesine karşın düzelemeyeceğine, rüya sahibinin affetmeyeceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi bekar ise asla hoşlanmadığı bir adamın ona musallat olacağı ve rahatsız edeceği şeklinde yorumlanır.

Bununla beraber bakınız; Ağrı/Sızı, Acı Çekmek

Ağrı Çekmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir