Rüyada Akan Su Görmek

Rüyada akan su görmek rüyayı gören kişinin mutlu ve rahat, sıhhatli uzun bir hayata haiz olacağına, maddi ve tinsel sıkıntılarını atlatıp kafası rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüya sahibinin aslına bakarsak fazlaca çetrefilli, zor yollardan geçmiş olduğu, çevresindeki fena niyetli insanlara bazen uyduğu için çıkmazlara girmiş olduğu fakat belli bir karşılık ödediği ve bu ödediği karşılık sebebiyle artık maddi ve tinsel huzura kavuştuğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada akan su aslına bakarsak temelde ferahlık, rahatlama anlamına gelir. Rüyada akan su görmek, rüya sahibinin öteki insanlara gore daha uzun ömürlü olacağını, hatta torunlarının torunlarını göreceğini ve yaşlandığı vakit ailede fazlaca kıymet göreceğini ve el üstünde tutulacağını işaret eder. Eğer rüya sahibi bir işverense fazlaca mühim bir karar vermek suretiyle bulunduğunu bu yüzden de kararsızlık yaşadığını fakat en karamsar olduğu ve karamsarlıkla verdiği kararın zaman içinde aslına bakarsak doğru karar bulunduğunu anlayacağını delalet eder.

Eğer rüyayı gören şahıs evli ise hayatında eşiyle ilgili küçük sayılabilecek fakat can sıkan tatsızlıklar yaşamış olduğu fakat kısa bir vakit sonrasında bu tatsızlıkların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi hasta ise ve rüyasında akan bir suda yıkanıyorsa şu an mevcud hastalığını birazcık daha azmeder ve inanırsa atlatacağı ve belli bir vakit sonrasında eski sağlığına kavuşacağını işaret eder.

Rüyada Bulanık Akan Su Görmek

Rüyada bulanık akan su görmek, sıkıntıya ve huzursuzluğa delalet edilir. Rüyayı gören kişinin maddi ve tinsel sıkıntılar yaşayacağı, hayatına rahat ve mutlu bir halde devam edebilmesi için bazı mühim kararlar alıp bazı yol ayrımına gidebileceğini işaret eder.

Rüya sahibi evli ise çevresindeki başka iyi niyetli olmayan kişilerin yüzünden ailesi, eşi ve çocuklarıyla sıkıntılar yaşayacağı, bilhassa eşi ile sözlü münakaşalara girip haksız çıkacağı bir dönem yaşayacağı işarettir. Fakat olayların üstünden birazcık vakit geçtikten sonrasında onları bu duruma sokan ve iyi niyetli olmayan kişinin yapacağı itiraf sonrasında eşlerin aralarının düzeleceği şeklinde yorumlanır.

Eğer rüya sahibi bekar ise hayatında şuan mevcud kişinin anne ve babasının bu ilişkiyi onaylamadığını sadece uğraşmalar ve sarf edilen emekler sonrasında sadece onay vereceklerini delalet eder. Eğer rüyada bulanık suyu gören şahıs bir öğrenciyse derslerinde sorun yaşamış olduğu, dost ilişkilerinde de birazcık çekingen olduğu bu yüzden de içine kapanık, ürkek biri bulunduğunu delalet eder.

Eğer rüyada akan bulanık su giderek çamurumsu akıyorsa, rüya sahibinin ansızın karışık bir durumla karşı karşıya geleceği ve fazlaca acele karar vermesi gerektiği ve kişinin de eğer ailesinin nasihatini dinlemezse yanlış olan sonucu alacağına işarettir. Fakat ailesinin desteğini alarak karar verirse sonunda mutlu olacağı ve pişman olmayacağı sonucu alacağına delalet eder.

Rüyada Berrak Akan Su Görmek

Rüyada berrak akan su görmek, mutluluğa ve huzursuzluğa delalet edilir. Rüyayı gören kişinin maddi ve tinsel sıkıntılarını atlatacağı, hayatına rahat ve mutlu bir halde devam edeceği ve dileklerinin kabul olacağına işaret eder. Rüya sahibi evli ise ailesiyle fazlaca mutlu ve rahat bir hayata haiz olduğu, çevresindeki insanların rüya sahibinin evliliğine imrenerek ve özenle bakıp konuştuklarını delalet eder.

Eğer rüya sahibi bekar ise hayatında şuan mevcud şahıs ile yaşamını birleştireceği ve fazlaca iyi bir aile sahibi olup mutlu olacağı ve eşi tarafınca fazlaca kıymet göreceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin iş hayatında ve toplumsal hayatında fazlaca büyük ve güzel emekler yaptığına ve hayırlı, büyük oranda paralar kazandığına evinden neşenin ve eğlencenin tamamlanmamış olmadığına ve sıhhat, başarı dolu bir ömre haiz olunacağına işaret eder.

Bazı rüya alimlerine gore rüyada akan berrak su görmek, rüya sahibinin dünyadaki son sıkıntısını da yaşayıp artık refah periyodunu yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Çeşmeden Akan Su Görmek

Rüyada çeşmeden akan su görmek rüyayı gören kişinin azmi, hırsı ve inatçılığı ile istediğini elde ederek maddi ve tinsel kazançlar elde edeceği, elde etmiş olduğu güç ile de çevresinde bulunan gereksinim sahiplerine yardım edeceği ve sıkıntısı, problemi olan kişilere yol gösterip ışık saçacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada çeşmeden akan su görmek ne demek aile büyüklerinden alınan yakarış anlamına da gelmektedir. Rüya sahibinin aile büyüklerinden alacağı hayır dualarıyla fazlaca büyük adımlar atacağı ve yüksek mevkilere geleceğine delalet tir. Eğer talebe ise okulda fazlaca başarı göstermiş olarak eğitim alanında mühim işlere imza atacak bir mevkiye geleceği şeklinde yorumlanır.

Eğer rüyada çeşmeden akan sudan içmek rüya sahibi her anlamda bolluk bolluk yaşayacak, hiçbir vakit darda kalmayacak, ne diler yada isterse onu elde edecek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akan Suya Girmek

Rüyada akan suya girmek, rüyayı gören kişinin hayatında yenilikler yaşayacağını işaret eder. Rüya sahibinin yeni bir işe başlamış olacağı, yeni bir ev alacağı ya da yeni biri ile tanışacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin hayatında yaşayacağı bu yeniliğin de bir dönüm noktası olduğu, o noktadan sonrasında artık yaşamdan daha çok zevk alacağı, daha çok mutlu olacağı ve hayata dört kolla sarılacağını delalet eder.

Bazı alimlere gore rüyada akan suya girmek tabiri, kişinin hayatında yaptığından dolayı pişman olduğu ve üzülmüş olduğu bir şey yaptığına ve bu yüzden de vicdan azabı çektiğine ve hep aklında o durum olduğuna, sonunda bu pişmanlığından kurtulacağı bir fırsat yakalayıp düzeltme fırsatı yakalayacağına ve bu fırsatı iyi değerlendirerek kalbindeki bu yükten kurtulacağına delalet eder.

Ek olarak bkz: Suyolu Görmek, Su Kuyusu, Su ve Su içmek

Akan Su 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir