Rüyada Akvaryumda Balık Görmek

Ek olarak bkz: Balık Yakalamak, Akvaryum

Rüyada akvaryumda balık görmek, hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin iş ve evlilik hayatında her şeyin yoluna gireceğine delalet eder. Şahıs eğer iş sahibi ise işinde her zamankinden daha oldukça kazanç elde edeceğine, işyerinde çalışan kişilerin sayısının artacağına ve bu sayede oldukça kişiye ekmek kapısı açacağına rivayet eder. 

Rüya sahibinin yeni bir ortaklık edineceğine, bu ortaklık ile şansının artacağına daha oldukça kazanç elde edeceğine, bu maddi kazancın da helal ve verimli olacağına da tabir edilir. Bu bolluğun, kazancın ve bereketin de yaşam sona erene kadar devam edeceğini işaret eder. Eğer rüya sahibi bekar ise, rüya sahibinin çevresinde bulunan fakat asla dikkatini çekmemiş bir şahıs ile fazla vakit geçireceği ve belli bir süre sonrasında da aralarında duygusal anlamda bir bağ oluşacağını ve aradan oldukça geçmeden evlilik sonucu alıp yeni bir yola gireceğini rivayet eder.  Bu yolda ise kararından pişman olamayacağını ve mutlu, rahat ve bolca kazançlı bir yaşam yaşayacağının habercisidir. 

Rüyada görülen akvaryumdaki balık ne kadar büyükse rüya sahibine gelecek kısmet de o denli büyüktür. Eğer rüyada akvaryum içindeki balıklar ölü ise, rüyayı gören kişinin elindeki kısmetini ya da fırsatını kaçıracağı, bundan dolayı de oldukça üzülüp pişman olacağı hatta bunu da oldukça acele atlatamayıp üzüntüden hasta olacağını delalet eder. 

Rüyada ölü balık görmek rüya sahibinin elindeki paralarını, kazanılmış olduğu parayı ya da biriktirdiği birikimini aniden elinden yok yere kaybedeceğini ve maddi varlığını tüketeceğini işaret eder. 

Rüyada akvaryum içinde görülen balıklar rengarenk, göze çarpan renklere haiz ise, rüya sahibinin hem bu dünyada hem de diğer dünyada huzura ereceğini işaret eder. Rüyayı gören kişinin temiz bir kalbe haiz bulunduğunu ve bu temiz kalbi ve iyi niyeti yardımıyla işlerinin de yolunun da kısmetinin de açık olacağını ve mutlu olacağını delalet eder.

Rüyada Büyük Akvaryum Görmek

Rüyada büyük akvaryum görmek, rüya bilginlerince, rüya sahibinin kısmet elde edeceğini ve akvaryumun büyüklüğünün de bu kısmetin büyüklüğünü temsil etmiş olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören şahıs ne kadar büyük akvaryum gördüyse o denli büyük bir talih, kısmet elde edecektir. 

Rüyada görülen büyük akvaryum kirli ya da koyu renkte ise, rüya sahibinin oldukça büyük bir kısmet yakalayacağını fakat bu kısmetin hayırlı olmadığını işaret eder. Kısmetin rüya sahibini oldukça cezp ettiğini sadece rüya sahibi eğer bu fırsatı değerlendirirse ileride mutsuz olacağını ve bundan dolayı de pişmanlık duyacağını, kendisine hayırlı şeyler yaşatmayacağını aksine şerre bulaşacağını işaret eder. Kısaca haberci bir rüyadır diyebiliriz. 

Rüyada görülen büyük akvaryum ışıl ışılsa ya da aynalı ise, rüya sahibinin karşısına ömrünün fırsatının çıkacağını ve bu fırsatı iyi değerlendirmesi icap ettiğinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gitmezken, kısmeti kapalıyken ve elde etmiş olduğu kazanç verimli değilken aniden bu fırsatı değerlendirmesi ile durumun tersine döneceğini, yolunun ve şansının açılacağını, kazancının bereketleneceğini rivayet eder. 

Rüyada görülen büyük akvaryumun alev alev yandığını görmek, rüya sahibinin yanlış yolda bulunduğunu, hayırlı olmayan işlere bulaştığını, haksız kazanç elde ettiğini ve kalbinin giderek karardığını, taşlaştığını ve çevresine ziyanı dokunan fena bir insana dönüştüğünü işaret eder.

Rüyada Minik Akvaryum Görmek

Rüyada minik akvaryum görmek ansızın, asla beklenmedik anda gelen maddi bir armağana rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin en sıkıntılı ve çaresiz bir anında asla ummadığı bir kişiden maddi kıymeti yüksek olan bir armağan alacağına, bu armağan ile sıkıntısını gidereceğine ve o kişiye oldukça yakarış edeceğine rivayet edilir. Eğer rüyada görülen minik akvaryum kirli ya da koyu renkli ise, rüya sahibinin çevresindeki insanların bakış açısından düşeceğini, bunun sebebinin de anlık hiddet patlaması olacağını hatta bundan dolayı de oldukça pişmanlık yaşayacağını ve belli bir vakit sonrasında da bu çevresindeki kişilerden özür dileyerek gönüllerini almaya çalışacağını işaret eder. Kişinin bunun için de o insanlara her fırsatta yardım edeceğini delalet eder. 

Rüyada görülen minik akvaryum içinde yanan balıklar görmek, rüya sahibinin iş ortamında dikkatsizliği sebebiyle minik bir hata yapacağı fakat işyerindeki iş arkadaşları ve patronunun bunu büyüteceği ve bu küçük hata sonunda hem maddi kayba uğrayacağı hem de tinsel olarak mutsuzluk yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Boş Akvaryum Görmek

Rüyada boş akvaryum görmek rüyayı gören kişinin hayatında bir şeyleri gerçekleştirmek için oldukça çaba harcadığını, emek verdiğini, bunun için oldukça çalışıp çabaladığını fakat bu uğraşların maalesef bir işe yaramayacağını daha oldukça emek vermesi icap ettiğini işaret eder. Rüya sahibinin talep ve arzularının bir süre daha erteleneceğini ve birazcık daha emek ve çaba icap ettiğini delalet eder. 

Bazı rüya alimlerine nazaran ise rüyada boş akvaryum görmek rüyayı gören kişinin yaşamını oldukça boş yaşadığını, hiç kimseye yararı olmadığını, bu kişinin sevap işlemesi ve çevresindeki insanlara yararı dokunan bir insan haline gelmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Kısaca kişinin kendisini toparlaması gerektiği, yaşam tarzını değiştirmesi gerektiği ve kendini toplumdan soyutlamaması gerektiği yönünde bir haberci rüyadır. 

Rüyada boş akvaryum gören şahıs evli ise, evlilik hayatında geçici problemler yaşayacağını, bu problemlerin kaynağının da incir çekirdeğini doldurmayacak cinsten oldukça küçük problemler bulunduğunu, bundan dolayı de can sıkacağını fakat bu sıkıntının da kalıcı olmayıp kısa bir süre sonrasında atlatılıp unutulacağını rivayet eder. 

Rüyada boş akvaryuma elleriyle balık koymak, rüya sahibinin kendi kısmetini kendisinin yaratacağını, sevimliliği, sempatikliği, hoşgörüsü ve anlayışlı tavrı ile ve yaymış olduğu pozitif yönde enerji ile fırsat ve kısmetleri kendine çekeceğini işaret eder. 

Rüyada boş akvaryum görünce ağlamak, rüya sahibinin yapmış olduğu bir hatadan dolayı pişmanlık duyduğunu, bu hatasının ceremesini çektiğini fakat telafisi için artık oldukça geç bulunduğunu ve bunun ezikliğini yaşadığını delalet eder. Ek olarak rüyayı gören kişinin işlerinin istediği benzer biçimde gitmediğini de delalet eder.

Akvaryumda Balık

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir