Rüyada Allık Sürmek Görmek

Ek olarak bkz: Allık, Ruj

Rüyada allık sürmek, rüya sahibinin aldatıcı bulunduğunu, rüya sahibinin hoşnutsuz bir hale haiz bulunduğunu ve mutsuz bulunduğunu işaret eder. Rüyayı gören kişinin şu an içinde bulunmuş olduğu ortamını sevmediğini, çalmış olduğu işini istekle yapmadığını fakat tüm bu negatif hislerine karşın etrafına gülücükler saçarak oldukca mutlu görünmeye çalıştığını rivayet eder. Rüyadaki allık gizliliklerin, gizlenen duyguların göstergesidir. 

Bazı rüya alimlerine bakılırsa rüyada allık sürmek, rüya sahibinin aslen hayırlı olmayan işlere bulaştığını, utanç verici durumlara düştüğünü fakat bu halinden memnun bulunduğunu ve bu durumu değiştirebilmek için çaba sarf etmek yerine yalnız yaşamış olduğu durumun üstünü gizli saklı kapaklı örtmeye çalıştığını ve tam aksine çevresindekilere oldukca hoş bir yaşam sürdüğünü göstermeye emek harcama çabası içinde bulunduğunu işaret etmektedir şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyada allık aldığını görmek rüyayı gören kişinin toplumsal çevresini değiştireceğine, yeni arkadaşlıklar edineceğine fakat bu çevrenin kendisine faydadan oldukca zarar getireceğine ve rüya sahibini doğru yoldan çıkaran ve pişmanlık yaşatan vakalar yaşamasına niçin olacağına rivayet edilir. Doğrusu rüya sahibinin bir karakter kirlenmesi yaşayacağının ve bu durumdan da rahatsız olmayacağının habercisidir. 

Rüyada allık sürdükten sonrasında ağladığını görmek ise, kişinin yaşamış olduğu üzücü olaylardan sonrasında pişmanlık duyacağına rivayet edilir. Bundan dolayı de yaşadıklarının üstünü örtmek yerine yakın çevresinden yardım isteyeceğinin habercisidir.

Rüyada Kendi Çabasıyla Allık Sürmek

Rüyada kendi çabasıyla allık sürdüğü görmek, kişinin kendi eli ve tercihleri ile bir seçim yapacağına ve bu seçiminden dolayı üzüleceği, pişmanlık duyacağına fakat kaderine razı olup değiştirebilmek için hiçbir çaba sarf etmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada sürülen allık parlak yada simli ise doğrusu içinde ışıltılar olan bir allık ise rüya sahibinin ansızın bir fırsat yakalayacağına ve yakaladığı bu fırsatı değerlendireceğine, çevresi tarafınca özenilen bir konuma ulaşacağına fakat elde etmiş olduğu mutluluk ve huzurun acısını oldukca geçmeden kat kat ödeyeceğine ve eski hayatına yine geri dönmek isteyeceğine rivayet edilir. 

Bazı rüya bilginleri ise rüyada kendi çabasıyla allık sürmeyi hayra yormaktadırlar. Rüyayı gören kişinin çevresindeki bir insandan hoşlandığını fakat duygularını belli edemediğini fakat bir süre sonrasında kendi çabası ve emeği ile o şahıs ile duygusal bir yakınlık yaşayacağını ve bu yakınlığın da kısa sürede aşka dönüşeceğini işaret etmektedir şeklinde yorumlamaktadırlar. Sürülen allık ne kadar koyu renkli ise aşkın da o denli ciddi olacağını ve güzel yaşanacağını gösterir.

Rüyada Krem Sürmek

Rüyada krem sürmek, rüya sahibinin söylediği yalan ile hayatından birini kaybedeceğini rivayet eder. Rüyayı gören kişinin o kadar da gereği yokken hatta durduk yere oldukca yakın bir arkadaşına yalan söyleyeceğini, arkadaşının da bu yalan sebebiyle dirimsel bir mevzuda yanlış bir karar vereceğini ve rüya sahibini hayatından çıkaracağını işaret eder. 

Rüyada yatmadan ilkin krem sürmek ve uyumak rüyayı gören kişinin ailesinden birinden, evli ise kocası yada karısından almış olduğu bir malı yada eşyayı sakladığını işaret eder. Fakat bu gizlenen şeyin eğer açıklanmaz ve rızası alınmaz ise hayır getirmeyeceğini hatta kendisine zarar getireceğini ve rüya sahibini mutsuz edeceğini işaret etmektedir. 

Rüyada krem alırken kararsız kalmak ve alamamak hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin hayırlı olmayan bir insan ile tanışacağını, bu kişinin rüya sahibine devamlı iyi yüzünü göstererek aldatmaya çalışacağını fakat rüyayı gören kişinin bunu hissedip ve görüp o şahıs ile bağlantısını keseceğini ve hayatından çıkaracağını işaret eder.

Rüyada Krem Devam eden Adam Görmek

Rüyada krem devam eden adam görmek rüyayı gören kişinin iş hayatında hile ve yalan ile yükseleceğini rivayet eder. Rüya sahibinin iş yerinde hoşlanmadığı insanların bulunduğunu, bu insanlardan kurtulmak için arkalarından yalan dolan ve türlü dolaplar ile kuyusunu kazdığını ve bu mevzuda gözünü karartıp o kişileri işlerinden kovdurmak için çaba sarf ettiğini ve başardığını işaret eder. 

Rüyada bir adama armağan olarak krem satın almak rüyayı gören kişinin hoşlanılmış olduğu bir adam yada kadının hayatında olan eşi ile arasına gireceğini, sırf o insanı elde edebilmek için yalanlar söyleyerek çiftin huzurlarını bozacağını fakat başarı göstermiş olamayıp hüsrana uğrayacağını rivayet eder.

Rüyada Yüzündeki Kremi Silmek

Rüyada yüzündeki kremi silmek, rüyayı gören kişinin kendisine zarar veren çevresinden sıyrılıp pişman olmayacağı bir yola sapacağına ve mutlu olup huzuru yakalayacağına rivayet eder. Rüya sahibinin söylediği yalanlardan dolayı pişmanlık duyacağına ve özür dileyeceğine bu yüzden de kalbinde ve ruhunda rahatlık bulacağına, bu özründen sonraki zamanlarda ise yolunun ve bahtının açılacağına işaret eder. 

Rüyada yüzünde bulunan kremi sıcak ya da soğuk su ile yıkadığını görmek rüyayı gören kişinin bir musibet yaşayacağını ve bu vakadan sonrasında tövbe etmeye karar verip yaşamını değiştireceğini ve verdiği karardan dolayı devamlı şükredeceğini işaret eder.

Rüyada Eline Krem Devam eden Hanım Görmek

Rüyada eline krem devam eden hanım görmek rüyayı gören kişinin aşk hayatındaki değişimin habercisidir. Rüya sahibinin oldukca istediği, arzuladığı ve etkilendiği biri ile uzun zamandan beri hayalini kurduğu bir aşka yelken açacağını ve bu birlikteliğin de oldukca sağlam olacağını ve sonunun geleceğini rivayet eder. Hatta bazı rüya alimleri bu rüyayı evliliğe de yormaktadırlar. Rüya sahibinin istediği ve aşka düştüğü şahıs ile evleneceğini, mutlu bir yuvası olacağını ve evliliğinin de sağlam ve sıkıntısız bir halde olacağını işaret eder. 

Bazı İslam alimlerine bakılırsa rüyada eline krem devam eden hanım görmek, rüyayı gören kişinin başkası aracılığı ile bir izdivaca zorlanacağını, kişinin ağlayarak ve istemeyerek evlilik yapacağını fakat zaman içinde bunun için pişman olacağını bundan dolayı evliliğinin kendisine rahatlık ve mutluluk getirdiğini fark edeceğini ve ondan sonrasında mutlu hale gelen evliliğini istekle sürdüreceğini rivayet eder.

Rüyada Ayağını Kremlemek

Rüyada ayağını kremlemek, rüya sahibinin yeni ve hayırlı olan bir yeniliğe adım atacağını rivayet eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağının, rahatlık bulacağının habercisidir. Eğer rüyada ayağını kremleyen şahıs gerçekte işyeri sahibi ise, kişinin yeni bir iş yeri daha açacağını ya da kazancını ikiye katlayarak işçi sayısını arttıracağını rivayet eder. 

Eğer rüyada ayağını kremlediğini gören şahıs talebe ise, eğitim hayatında oldukca yükseleceğini ve ün sahibi olarak eğitime bazı yenilikler getireceğini işaret eder. 

Allık Sürmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir