Rüyada Alman Görmek

Ek olarak bkz: Almanya’ya Gitmek, Almanya 

Rüyada Alman görmek, atılacak büyük bir adıma ve yeni atılımlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin yeni bir ortaklık kuracağının da habercisidir. Rüya sahibinin yakın çevresinde bulunan ve sevilmiş olduğu insanlarla yeni bir plan yapacağına, bu planların temelinde de maddi kazançların olduğuna ve bu ortaklıkla daha çok maddi kazanç elde edeceğine ve parasal olarak rahata ereceğine rivayet eder. Eğer rüya sahibi başkasının emrinde çalışan bir iş sahibi ise bu kişinin kısa zamanda yükseleceğine, terfi alacağına ve bu sayede işini daha da sevmiş olarak yapacağına, işyerinde daha öncesinden kırılan özgüvenini de bu sayede toplayacağına yorumlanır.

Rüyada bir Alman ile söyleşi etmek rüya sahibinin kısa bir süre içinde yeni insanlarla karşılaşacağına, bu karşılaşmış olduğu insanlarla kısa zamanda samimi olacağına ve yeni işlere bu yeni tanımış olduğu insanlarla yeni adımlar atacağına ve hayırlı, bolca kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada bir Alman tarafınca azarlanmak ya da dövüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin hakkı olmayan bir terfi alacağına ya da helal olmayan bir para ile yeni bir iş koluna atılacağına bolca para kazanacağına bu paraları da har vurup harman savuracağına fakat belli bir süre sonrasında kazancının bereketinin azalacağına ve bir süre sonrasında da parasal yardım isteyecek duruma düşeceğine işaret eder.

Rüyada bir Alman’a yiyecek yedirmek ya da yiyecek götürmek, rüya sahibinin yakın çevresinden birine borç para vereceğine, o kişiye  hem maddi hem tinsel destek sunacağına ve oldukça geçmeden de o kişiden borcunu geri alacağına hatta vermiş olduğu bu borçtan dolayı o kişinin rüya sahibine minnet duyacağına ve ileride maddi sıkıntıya düştüğünde rüya sahibine karşılıksız bir maddi yardım yapacağına rivayet eder.

Rüyada Alman Kurdu Görmek

Rüyada Alman kurdu görmek temel olarak hafiflemek, gereksiz yüklerden kurtulmak anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin çevresinde canını sıkan insanların var bulunduğunu, bu insanlarla yıllarını geçirdiğini fakat artık bu kişilerin varlığından, konuşmalarından ve hareketlerinden rahatsız bulunduğunu bu yüzden de gözünü karartıp bu kişilerle tüm irtibatını keseceğini işaret eder. 

Bazı rüya alimleri rüyada Alman kurdu görmeyi şu şekilde tasvir ederler: Kişinin yapmak isteyip de yapamadığı ve yapabilmek için oldukça çaba sarf edip emek harcamış olduğu bir durum bulunduğunu, bunu yapabilmek için oldukça yakarma ettiğini ve oluşturulan elleri yardımıyla bu duaların artık kabul bulunduğunu ve o şeyi kısa bir süre sonrasında gerçekleştireceğini rivayet eder derler. 

Rüyada Alman kurdunu tasma ile görmek ya da boynu kurdele ile bağlanmış şekilde görmek, müjdeli bir haber alınacağının habercisidir. Rüya sahibinin asla beklemediği ve ummadığı aniden istediği bir haberi pozitif bir halde alacağını ve alacağı bu pozitif haberle yaşamsal bir karar alacağını ve bu sonucu da doğru bir halde verip mutlu olacağını ve iyiki de yapmışım diyeceğini rivayet eder. 

Rüyasında Alman kurdunu bahçesinde beslemek, rüyayı gören kişinin çevresindeki olgun ve deneyimli bir kişinin tecrübelerine uyacağını, bu tecrübeler yardımıyla büyük işler başaracağını, bu işler yardımıyla de toplumda iyi bir statüye kazanıp saygınlık elde edeceğini işaret eder.

Rüyada Alman Pastası Görmek

Rüyada Alman pastası görmek kaçan ağız tadının gene yerine geleceğine, bozulan keyfin yine düzeleceğine işaret eder.

Rüyasında Alman pastası gören şahısnin çevresiyle münakaşaya gireceğine, bu tartışmada kendisini savunamayacağına ve üzüleceğine fakat kısa süre sonrasında bu irdelemenin sebebinin anlaşılacağına ve rüya sahibinin yine mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada Alman pastası gören şahıs talebe ise kalan derslerinden geçeceğine eğer zayıf dersi yoksa da notlarını yükselteceğine ve hem öğretmeni hem de arkadaşları tarafınca oldukça sevilip oldukça kıymet göreceğine işaret eder.

Rüyada Alman pastasının üstünde mumlar dikiliyse ve üflenirse rüya sahibinin eline yüklü oranda para geçeceğine, bu para ile kendisine yeni fırsatlar yaratacağına

Yaşanmış olan tatsız olaylardan dolayı firar etmiş olan ağız tadının geri geleceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile fertleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve aniden büyük kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada Alman Askeri Görmek

Rüyada Alman askeri görmek, rüyayı gören kişinin zorluklara göğüs gerdikten sonrasında huzura ereceğine işaret eder. Kişinin yaşamında çekmiş olduğu sıkıntıları birinden alacağı maddi ve tinsel kuvvet ile atlatacağına, kazanılmış olduğu paranın bereketleneceğine ve ailesinin mutlu olacağına rivayet eder.

Eğer rüyada Alman askeri gören şahıs bekar ise, hayatına sav zamanda biri gireceğine, o şahıs ile de direnme ederek ve başkalarının istemediği olmasın diye ani bir karar ile evleneceğine fakat pişman olmayacağına aksine rahat ve mutlu olacağına ve pişmanlık duymayacağına delalet eder.

Eğer rüyada Alman askeri gören şahıs iş sahibi ise o kişinin iş yaşamında güçlenip kuvvetleneceğine, iş ortamındakilere emreden bir konuma geleceğine ve maaşının da oldukça olmasa da artacağına işaret eder.

Bazı rüya bilginlerine gore rüyada Alman askeri görmek ise rüya sahibinin çevresinde oldukça hileler, düzenbazlıklar dönmesine karşın ve çevresi tarafınca istenmemesine karşın o kişinin gücü kuvveti yakaladığını ve bundan sonraki hayatında bu güç ve kuvvetle tüm isteklerini gerçekleştireceğinin habercisidir.

Rüyada Alman Hanım Görmek

Rüyada Alman hanım görmek kâra işarettir. Rüya sahibinin kârlı ve bolca kazançlı yeni bir işe atılacağına kısa bir süre sonrasında da iş hayatında tanınan, saygı kıymet bir konuma geleceğine ve iş anlamındaki yolunun her daim açık olacağına delalet eder.

Rüyada görülen Alman hanım bununla beraber yeni projelerin de habercisidir. Rüyada Alman bayanı soyunurken görmek, iş hayatındaki ortamda arkadan iş çeviren, kuyu kazan ve rüya sahibinin düşüşüne zemin hazırlayan biri bulunduğunun habercisidir ve bu rüya, dikkat edilmesi için uyarıcı bir rüyadır.

Eğer rüyada görülen Alman hanım ağlıyor ise, rüyayı gören kişinin başkasının bir sorununa derman olacağına, o sorunlu kişinin sorununu çözdüğü için oldukça yakarma alacağına ve işlerinin bu yüzden yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Alman bayanı ağlarken görmek ise rüya sahibinin çevresinde kıymet verdiği insanların onayı olmayan bir işe kalkışacağına ve oldukça geçmeden bu işin batacağına ve maddi kayba uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Alman hanım öldürmek, kişinin kendi eli ile kısmetini başkasına sunacağına rivayet eder. Rüya sahibinin kendisi için gelen kısmetin bilincinde olmayacağına, bu kısmetini yararlanması için başkasına yönlendirdiğine fakat sonrasında anladığında ise pişmanlık yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Alman hanıma yiyecek yedirmek kişinin yeni bir mülk ya da taşınamaz başka bir varlık edineceğini, bu malı sebebiyle de başının oldukça ağrıyacağını ve huzurunun kaçacağını işaret eder.

Alman

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir