Rüyada Alnından Öpülmek Görmek

Ek olarak bkz: Alnından Öpmek, Sevgiliyi Öpmek, Buse (Öpmek)

Rüyada alnından öpülmek, rüya sahibin elde edeceği başarı ve mevkiinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin kısa sürede başarıya ulaşmış bir işe imza atacağını, üstlendiği bir görevi en iyi şekilde bitireceğini işaret eder. Eğer rüya sahibi bir iş sahibi ise ve rüyada alnından öpüldüğünü gördüyse, o kişinin yeni ve değişik bir iş koluna atılacağını ve korkusu olsa dahi {hiç de} korkacağı benzer biçimde ve düşündüğü benzer biçimde bir olumsuzlukla karşılaşmayacağını delalet eder.

Rüyada bir düğün ya da toplantı benzer biçimde kalabalık bir ortamda alnından öpüldüğünü görmek rüya sahibinin ses getirecek ve çevresi tarafınca duyularak fazlaca yankılanacak ve çevresini hayrete düşürecek bir şahıs ile evlilik yapacağını işaret eder.

Rüyada alnından öpülürken ağlamak rüyayı gören kişinin şansa ihtiyacı bulunduğunu ve bu şansın da kısa sürede kendisini bulacağını, şansının dönerek herkesçe takdir edilen ve kıskanılan bir şöhrete kavuşacağını, meşhur ve tanınmış bir pozisyona geleceğini rivayet eder.

Rüyada alnından öpüldükten sonrasında alnını silmek, rüya sahibinin kendisini gören şansı elinin tersi ile ittiğini, önceleri bunun kendisi için bir fırsat ve talih bulunduğunu fark edemeyeceğini fakat sonradan fark etse bile artık fazlaca geç olduğundan fazlaca pişman olup üzüleceğini işaret eder.

Rüyada Başka Birinin Alnından Öpmek

Rüyada başka birinin alnından öpmek, rüyayı gören kişinin o kişiye müjdeli bir haber vereceğini delalet eder. Rüyada alnından öpülen şahıs bekar yada dul ise o kişinin başkası vesilesi ile biriyle tanışacağını ve evleneceğini işaret eder. 

Rüya sahibi bir öğrenciyi alnından öptüyse, o öğrencinin derslerine yardım edeceğini ya da o öğrenciye maddi olarak destek sunacağını rivayet eder. Bazı rüya bilginlerine nazaran rüyada başka birinin alnından öpmek, kişinin fazlaca istediği bir kişiyi ya da durumu gereksiz yere sahiplendiğini ve kısa sürede bu şahıs yada durumu kaybedeceğini gösterir şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyada aileden birini alnından öpmek, o ailenin fazlaca güzel bir haber alacağını ve ailede bayram havası olacağını işaret eder.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek güzel olayların ve müjdeli haberlerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin mutlu olacağına, mutluluğunu paylaştıkça bu mutluluğunun artacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören şahıs yeni evli ise ya da çocuk yapmak isteyen bir çift ise çocuk haberini kısa sürede alacaklarını ve bu çocuğun da fazlaca talihli olacağını ve ailenin hayatında köklü bir değişim yapacağını delalet eder. 

Rüyada birini öptüğünü gören şahıs bir iş sahibi ise, işyerini büyüteceğini yada işyerindeki işçi sayısını arttıracağını, kazancının da misli misli artacağını işaret eder.

Rüyada birini yol ortasında öpmek, rüyayı gören kişinin gözü kara bulunduğunu ve bu gözü kara özelliği yardımıyla büyük riskler alacağını fakat almış olduğu bu risklerin sonucunu görünce pişman olamayacağını ve bu risklere değdiğini düşüneceğini işaret eder.

Rüyada birini elinden öpmek, rüya sahibinin birinin desteğini alarak ve rızasını alarak yeni bir işe kalkışacağını ve yakarma alarak işe başladığı için de hiçbir sorun ile karşılaşmayacağını ve yolunun da bahtının da açık olacağını delalet eder.

Rüyada Alnından Öpülmek Ruhsal Yorumu

Rüyada alnından öpülmek ruhsal olarak rüyayı gören kişinin takdir edilmeyi sevdiğini bu amaçla hareket ettiğini gösterir. Kişinin ailesini ya da yakın çevresini gururlandırmaktan fazlaca hoşlandığını ve çevresinin kendisinden iyi bir halde bahsetmesi için fena işlere bile bulaşabilecek potansiyelde bulunduğunu da gösterir. 

Bu tür rüyaları genel anlamda bekar genç kızlar da sık sık görmektedir. Bu tür rüyalar görmelerinin temelinde ise sahiplenilmek istemeleri, evlenmek istemeleri benzer biçimde nedenler yatmaktadır.

Alnından Öpülmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir