Rüyada Araba Görmek

Rüyada herhangi bir otomobil görmek, rüya sahibi için geçim hususunda almış olduğu tedbire işarettir. Rüyada otomobile bindiğini görmek, büyük bir mevkiye erişmeye delalet eder.

Rüyada otomobilden inmek bu durumun zıttı ile tabir olunur. Rüyada otomobile binmek, kişinin hayırlı bir evlada haiz olacağının da işarettir. Gene rüyada otomobile bindiğini görmek, devlet adamları tarafınca gelecek izzet ve yüksek mertebede erişilecek şerefe delalet eder.

Rüyada otomobil vapuru görmek, hayırlı, neşeli ve verimli bir sefere işarettir. Hem de büyük büyük işler sonucunda kazanılmış güzellikleri ifade eder.

Rüyada otomobilden düşmek kişinin işinden ayrılacağına işaret eder. Bir kimse rüyasında otomobile bindiğini ve arabanın kolları altında da bazı insanların bulunduğunu görse, rüya sahibinin o kişiler üstünde liderlik kurar.

Rüyada kaza yapmış otomobil yada otomobil kazası görmek, büyük bir mevki sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada rampadan yuvarlanmış otomobil görmek, itibarınızın kısa süreli olduğuna delalet eder.

Rüyada otomobil altında kalmak, zenginliğe yada büyük bir mirasa işaret eder.

Rüyada arabanın peşinden koşmak, uzun soluklu işsizliğe yorumlanır. Rüyada dolmuş icra eden otomobile binmek, güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada bir otomobil kullandığını görmek bulunmuş olduğu işte başarıya ulaşmış bir yönetici olduğuna; işgören yada işçi değil de halktan biri ise, onlar tarafınca sevildiğine ve becerikliliği yüzünden onların hükümetle olan işlerinde aracılık yaptığına delalet eder.

Bir otomobilin içinde bulunduğunu görmek, bir suçtan dolayı tutuklanacağına ve sonrasında suçsuzluğu anlaşılarak tahliye edileceğine delalet eder.

Rüyada atlı otomobil görmek, başarıya gidilecek anlamındadır. Otomobil ise sıkıntıya işarettir. Otomobil kullanmak, kendi hatası yüzünden bir sorunla karşılaşacağı anlamına gelir.

Bir kimse rüyada ağır yük yüklenmiş bir otomobile bindiğini, oysa o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir halde bulunduğunu görse, o hiç kimseye üzüntü ve üzüntü isabet eder. Eğer bu rüyayı seyahat yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculuğundan geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder.

Otomobil

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir