Rüyada Arife Gününde İbadet Ettiğini Görmek

Ek olarak bkz: Peygamberler, Oruç ve İftar

Rüyada arife gününde yakarma ettiğini görmek, hayırlara yorulan bir rüyadır. Rüya sahibi bir çocuk sahibi olmak istiyorsa adam bebeklerinin olacağına delalet eder. Çıkılacak olan bir yolculuğa, yakarış eden bir kişiye, kötülüklerden arınarak tövbe etmeye, hayata ve kişinin kendisine karşı kazanacağı zafere ve başarıya işarettir.

Hem de rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtularak mutlu olacağına, hanede yada yakın çevrede birbiriyle konuşmayan kişiler var ise barışacağına, hayırlı işlere el atılacağına, rüya sahibinin maddi gelir getirecek bir işte yer alacağına alamet eder.

Rüyada Arife Gününde Oruç Tuttuğunu Görmek

Rüyada arife gününde oruç tuttuğunu görmek, kişinin bolca kazançlı bir döneme gireceğinin hem de maneviyatının yüksek olacağı bir süre içinde olacağının habercisidir. Rüya sahibinin emek etmiş olduğu başarıya sonunda sabrederek ulaşacağının göstergesidir. Hayatındaki belirsizliklerin yok olacağına, kişinin karar almakta zorlandığı mevzularda sonunda bir karara varacağına ve bu kararlardan sonrasında pozitif yönde sonuçlar geleceğinin habercisidir. 

Rüyada Arife Gününde Namaz Kıldığını Görmek

İnançlı insanlara yorumlanırken bununla beraber inanmayan kişilerin inanması icap ettiğini simgeleyen bir rüyadır. Rüyada arife gününde namaz kıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hanesinde rahatlık, mutluluk, sevinç olacaktır. Bir nevi kurtuluş olarak görülen bu rüya, kişinin tinsel değerlere olan inancının artacağını da simgeler.

Rüya sahibi hasta ise yada hanesinde hasta biri var ise iyileşeceğine, maddi anlamda yetersiz ise iş bulup gelir elde edeceğine, sıkıntılardan kurtulacağına alamet eder. Rüya sahibinin bekâr olması durumunda karşısına hayırlı bir eş talibi çıkacağına da yorumlanır. Rüya sahibi mutsuz bir halde gece uykusuna yattıysa, sabaha mutlu uyanacağına, sıkıntılarına çözüm bulacağına, yalnızlığının son bulup, çevresinde yakın hissettiren kişiler bulacağına tabir edilir. 

Rüyada Arife Gününde İftar Yaptığını Görmek

Rüyada arife gününde iftar yaptığını görmek, rüya sahibinin bir hayır yapacağına, bu hayır yardımıyla çevresinden güzel dualar alacağına ve yaşamını düzene sokacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişiyi iyi bir gelecek beklediğine, ruhsal anlamda iyi olacağı bir yaşamı olacağına, çevresindeki insanların birlik ve beraberlik içinde olduğuna işaret eder. 

Rüyada Arife Gününde Sahura Kalktığını ve Yiyecek Yediğini Görmek

Rüyada arife gününde sahura kalktığını ve yiyecek yediğini görmek, pozitif yönde bir rüyadır. Kişinin kendi arzu ve isteklerini denetim edeceğine, fena düşüncelerden arınacağına, yalan ve yanlış konuşmalardan hem kendini uzak tutacağına hem de duymayacağına delalet eder.

Kişinin helal yollarla para kazanacağına, kazancının artacağına, hanede bereketin artacağına işaret eder. Kişinin doğru yoldan sapmadığı sürece evinin bereketinin hep iyi olacağına, maddi anlamda iyi bölgelere geleceğine, rahat ve mutluluk dolu günlere tabir edilir.

Rüyada arife gününde sahura kalkmak ve yiyecek yiyecek, kişinin kazanılmış olduğu gelirin bir kısmıyla çevresinde birilerine yardım edeceğine, rızkını bölüşeceğine, yardımsever biri olduğuna alamet eder. Hem de kişinin hakkını korumak için çaba sarfeden, hak yemeyen kişiliği yardımıyla hayatında hep ileri doğru adım atacağına, gerilemeyeceğine, yanlışlardan uzak durarak, doğru bir yaşam sürdüreceğine işaret eder. Rüya sahibinin kısa süre içinde güçleneceği ve mevki sahibi olacağı da meydana getirilen yorumlar arasındadır. 

Rüyada Arife Günü Alışveriş Yaptığını Görmek

Rüyada arife günü alışveriş yaptığını görmek, rüya sahibinin asla istemediği şeyler yapmış olup sonrasında da bu durumdan pişman olacağına ve kendini affettirmek için çaba göstereceğine yorumlanır.

Hem de başka bir yorumcuya bakılırsa rüyada arife günü alışveriş yapmak, kişinin iş yaşamının yolunda gideceğine, geçim derdinin olmayacağına, hanesinde ve çevresinde sevgi, saygının asla tamamlanmamış olmayacağına, gelir seviyesinin yükseleceğine, hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına delalet eder.

 Arife

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir