Rüyada Arılar Görmek

Rüyada arılar görmek bolluk anlamına gelmektedir. Kişinin ve hanesinin talihli olacağı bir dönemdir. Maddi ve tinsel anlamda büyük bir rahatlama söz mevzusu olacaktır.

Rüyasında arı gören kimse bu kişinin kısa sürede başına güzel bir vaka gelecektir. Bu güzel vakalar bir silsile halinde devam edecek ve şahıs bu tarz şeyleri kendi lehine fırsata dönüştürebilecek olursa yaşamının geri kalanında da oldukça mutlu ve rahat olacaktır. Maddi sıkıntılar yaşamadığı benzer biçimde çevresinde bulunan ve gereksinim duyan kimselere de yardım eli uzatacaktır. Hanesine zenginlik giren kişinin elde etmiş olduğu paranın bir kuruşu dahi haram para olmayacak ve emek harcanarak kazanılacaktır. Sadece ele geçen fırsatlar rüya sahibinin büyük bir şansı olacaktır.

Rüyada Arılar Tarafınca Kovalanmak

Rüyada arılar tarafınca kovalanmak rüyayı gören şahıs için oldukça hayırlı bir duadır. Bu kimse uzun süredir çekmiş olduğu sıkıntılardan bu süre içinde fazlaca acele bir halde kurtulacaktır. Maddi anlamda fazlaca büyük bir ferahlığa kavuşacaktır. Senelerdir beklediği, aramış olduğu iş kendi ayağına gelecektir. İş hayatında fazlaca başarıya ulaşmış olacağı, kendini gösterebileceği bir dönemdir. Talih kendisi ile beraber olacak ve ona pek fazlaca mevzuda yardım edecektir. Aile büyükleri tarafınca takdir edilmeyi, beğenilmeyi de işaret etmektedir. Eğer gönül işleri ile ilgili bir gelişme yaşanırsa bu durumda burada devreye aile büyükleri girecek anlamına gelir. Bu rüya hem de kişinin çevresi tarafınca fazlaca sevilmesi, aranan bir kişilik olmasına da işaret olmaktadır.

Rüyada Arılar Tarafınca Sokulmak

Rüyada arılar tarafınca sokulmak rüyadaki kişinin yaşamında bazı durgunluk dönemleri olduğuna işarettir. Kendisi bu sıralarda bu şekilde bir dönemden geçiyor olabilir. Sadece bu rüya, rüyayı gören kimsenin bu dönemden tek hamlede kurtulacağına, ani bir çıkış yaparak etken bir rol alacağına işarettir. İş hayatındaki, ticaretteki durgunluklar bu zamanda çözülecek ve daha canlı bir hal alacaktır. Bu açıdan kişinin maddi geliri artacak, eskisinden daha iyi bir duruma gelecektir. Kişinin bu zamanda vermesi ihtiyaç duyulan ciddi kararlar olabilir. Kendisi bu kararlar mevzusunda güvenilir olmasa da ona yardım eli uzatacak olan tecrübeli şahıs, hakikatı gösterebilecektir.

Rüyada Arılarla Uğraşmak

Rüyada arılarla uğraşmak kişinin bu sıralarda sıkıntıda olduğuna işarettir. Bu sorun genel olarak yoğunluk, fazla emek harcama saatleri, zamansızlık, iş yükünden meydana gelmektedir. Başlangıcında ve sorumluluğunda olan pek fazlaca iş bulunmaktadır. Bu işlerden bunalan şahıs kendisini birazcık iş hayatından çekmek isteyebilir. Sadece bu durum oldukça zor olacaktır. Maddi anlamda pozitif sadece moral anlamında negatif geçecek bir dönemdir. Şahıs fazlaca çalışmaktan memnun olmayarak işine karşı olan ilgisini yitirebilir. Tüm bunlara karşın aile hayatında herhangi bir mesele yaşamayacaktır. Aile içinde bağlar kuvvetlenmekte ve iş hayatındaki sıkıntılar aile içine yansıtılmamaktadır.

Rüyada Arılardan Kaçmak

Rüyada arılardan kaçmak genel olarak kişinin çevresindeki insanlardan kaçmasına işarettir. Bu insanoğlu kişinin düşmanları değil aksine genel olarak çevresinde ve yanında olan kişilerdir. Ailesi, sevgilisi yada eşi, iş dostlar, okul arkadaşları bu zamanda kişinin üstüne herhangi bir nedenden dolayı fazla gelebilir. O nedenle şahıs yalnız kalmak istemekte ve bunun yollarını aramaktadır. Kendi yaşamı söz mevzusu olduğu ciddi bir durumda çevresinin görüşlerinden etkilenmek istememekte ve kendi kararlarını kendi almak istemektedir. Bundan dolayı şahıs bu zamanda kendisini yakın ve uzak çevresinden soyutlanacaktır. Bir süre yalnız kalıp kendi kararlarını vermek, seçimlerini yapmak durumundadırlar. Bununla birlikte bu rüya kişinin iş yaşamının fazlaca yoğun olduğu bir dönemdir. Aşırı çalışmaktan dolayı şahıs bir dinlence imgesel kuruyor olabilir.

Rüyada Arıların Bal Yaptığını Görmek

Rüyada arıların bal yaptığını görmek kişinin geri kalan hayatında fazlaca iyi bir yaşam süreceğine işarettir. İş hayatındaki atılımlardan yada kalan miras vb. durumlardan dolayı maddi anlamda fazlaca iyi şartlara gelecektir. Gerçek hayatında oldukça verimli olacağı, fazlaca fazla çalışıp, didineceği bir dönem olacaktır. Ailesi ile beraber adım atarak işlerini büyütebilir ve fazlaca daha iyi imkanlara haiz olabilir. Bu kimse çevresi tarafında saygı gören bir kimse haline gelir. Bir grubun lideri, amiri olur. Maddi imkanları da bu gelişmeler yardımıyla fazlaca daha üst seviyelere çıkacaktır. Rüyada bal meydana getiren arılar görmek bolluğa ve berekete delalet eder. 

  • Bkz: Rüyada Kovan Görmek

Arılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir