Rüyada Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada arkadaşını hamile görmek rüyayı gören şahıs için hayırlı manalara gelmektedir. Rüya birden oldukca anlam taşımakta ve birden fazla yorumu olmaktadır. Bu rüyaya gore şahıs bir doğum haberi alabilir. Yalnız arkadaşı yada bir tanıdığından olmak durumunda değildir. Bilhassa rüya sahibinin kendisinin hamile olacağı ile ilgili yorum yapılabilir. Yeni evli bir yakını var ise bu bebek haberini o tanıdığından alma olasılığı oldukca yüksektir.

Bebek evin bereketi ve mutluluğudur. Bu yüzden haneye bolluk ve mutluluk gelecektir. Bebek bu gelişmelerin bir sembolü olabilir. Ailenin yada kişinin gelir kaynakları artar, zenginleşir. Dünya malı mevzusunda oldukça talihli olacakları bir dönemdir. Yeni bir ev yada otomobil satın alınabilir. Kısa sürede bir evlilik haberi ile karşılaşabilirsiniz. Uzak yada yakın bir akrabanız sizi düğününe çağrı edebilir. Bu düğün bir sünnet, doğum, kutlama şeklinde de karşınıza gelebilir. Rüyada hamile birini görmek rüyadaki kişinin kısa sürede mutluluk veren bir haber alacağına işarettir.

Haneye sıhhat yada sıhhat haberi gelir. Sıhhat problemi yaşayan bir kimse bu rüya ile iyileşir ve sıkıntılarından kurtulur. Arkadaşı  vesilesiyle kişiye mutlu bir haber ulaşabilir. Yaşayacağınız güzel bir gelişmede dostunuz da yanınızda olacaktır. Aile arasındaki bağların kuvvetleneceği bir dönemdir. Alınan güzel haberler aileyi birbirine yakınlaştıracak ve kardeşler arasındaki bağları kuvvetlendirecektir.

Rüyada Arkadaşının Hamile Bulunduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının hamile bulunduğunu görmek rüyada arkadaşı görmek ile aynı anlamlara gelmektedir. Haneye girecek olan iyi haberleri, yaşanacak olan güzel gelişimleri işaret eder. Bunun yanı sıra müjdeli haberler bununla beraber değişimleri de getirebilir. Ev hayatında bazı değişimler yaşanacaktır. Bu durum taşınmak, yeni ev almak olarak yorumlanabilir. Aynı şekilde iş hayatında da bazı haberler ve gelişmeler ile değişimler yaşanır. İş değişikliği yada kadro değişikliği şeklinde bir durum söz mevzusu olabilir. Çevrenizde yeni evli bir çift var ise kısa sürede bir bebek haberi alabilirsiniz. Aynı şekilde kişinin kendisi de hamile olabilir. Rüyayı gören şahıs hemen hemen bekar ise kısa sürede yeni biri ile tanışabilir. Bu zamanda tanışacağı şahıs yaşamını birleştireceği eşi olacaktır. Sıhhat sorunlarının yaşanmayacağı bir dönem olacaktır.

Rüyada Arkadaşının Hamile Bulunduğunu Duymak

Rüyada arkadaşının hamile bulunduğunu duymak rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına işarettir. Aile içinde yaşanacak olan güzel gelişmeler kişinin uzun bir süre mutlu olmasını elde edecektir. Aileye bir bebek haberi gelebilir. Alınan haber bir bebek haberi olabileceği şeklinde maddi yada tinsel anlamda başka bir kazanç, armağan de olabilir. Mesela kısa sürede bir aile büyüğünüz sizi arayacak bir gayrimenkul satın aldığını haberini size verebilir.

Rüyada bebek ve hamilelik görmek bereketi, yeniliği ifade eder. Bu yüzden ev hayatında bir değişiklik yaşanabilir. Rüyadaki şahıs kısa sürede iş yada ev değişikliği yapabilir. Makam ve rütbesinde bir ilerleme söz mevzusu olacaktır. İş yaşamı ve eğitim yaşamı açısından başarı göstermiş geçecek bir dönem olabilir. Aşk yaşamı söz mevzusunda olduğunda şahıs artık kalkanlarını indirecek ve kaderine müsaade edecektir. Karşısına çıkan kimse ile beraber bir arkadaşlık sürecine girebilir. Kararlarını verirken daha dikkat edecek ve yeni kararlar almaya devam edecektir.

Rüyada Hamile Olan Arkadaşını Görmek

Rüyada hamile olan arkadaşını görmek rüya sahibi için bazı kararlar alma süreci olacağının habercisidir. Rüyadaki şahıs geçmişindeki bazı durumlar sebebiyle şimdiyi yaşayamamakta ve ziyan bir vakit geçirmektedir. Yaşanmış ve bitmiş olan gönül işleri kendisini yeni bir kapı açmaktan alıkoymaktadır. Yaşamının değişmesi için yeni bir ilişkiye başlamasını icap ettiğini bilen sadece bunu yapmayan şahıs bu zamanda bazı değişik kararlar alacaktır. Bu kararların başlangıcında aşk, evlilik ve çocuk gelmektedir. Bu süreç içinde yeni bir iş sahibi olabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını hamile görmek Karşınıza çıkan şahıs yaptıklarınıza değecek ve ileri adımı gönül rahatlığıyla atabileceğiniz bir kimse olacaktır. Kısa sürede yeni biriyle tanışabilirsiniz. Daha ciddi bir şeyler yaşamak ve mutlu olmak sizin elinizde. Aileniz ile olan ilişkilerinize dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan bir dönem olacaktır.

Bu rüya bazı rüya tabircilerine gore kişinin rüyasında görmüş olduğu hamile arkadaşının gerçek hayatta oldukca başarı göstermiş işlere imza atacağına işaret olmaktadır. Rüyayı gören başarı göstermiş işlere imza atan arkadaşını kıskanabilir. Yaşamın birçok alanında geri kaldığını düşünebileceği bir dönemdir. Bilhassa arkadaşını hamile görmesi, kendi bilinçaltında yatan bir talep olmaktadır.

Rüyada Hanım Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada hanım arkadaşını hamile görmek rüyayı gören kimsenin bir kadın arkadaşı ile yaşamış olduğu bir sorun olduğuna işaret olabilir. Şahıs yapmış olduğu bazı şeylerden dolayı arkadaşları tarafınca yargılanabilir, onlarla problemler yaşayabilir. Kalbini kırmış bulunduğunu düşündüğü bir kadın arkadaşı bulunmaktadır. Bu hanım arkadaşına karşı yapmış olduğu davranıştan yada söylemiş olduğu sözden dolayı pişmanlık duymaktadır. Geçmişte yaşamış olduğu bazı pişmanlıklar kafasını kurcalamakta ve onu huzursuz etmektedir. Yine huzura erişmenin yolunun konuşmaktan geçtiğini bilse de bu mevzuda hemen hemen bir adım atamamaktadır. Eğer bu adımı atma kararını verebilirse bu dönem oldukca daha güzel bir halde sonuçlanabilir. Sadece pişmanlık çekmesi daha uzun sürecektir.

Rüyada hanım arkadaşını hamile görmek ne demek bu kimsenin oldukça duygusal bir karakter yapısına haiz olduğuna inanılır. Bu yüzden bazı şeyleri haddinden fazla kendisine dert eden bir kimse olarak bazı şeyleri daha da zorlaştırmaktadır. Rüya sahibi düşündüklerini uygularsa iyi haberler alması yakındır.

Rüyada Kız Arkadaşını Hamile Görmek

Rüyada kız arkadaşını hamile görmenin yorumu rüyayı gören kişinin cinsiyetine gore değişmektedir. İlk olarak akla ilk gelen kavram olarak sevgilisinin rüyasında kız arkadaşını hamile olarak görmesinin tabirini meydana getirecek olursak bu rüya kişinin sevgilisine, kız arkadaşına karşı oldukça büyük sorumlulukları bulunduğunun göstergesidir. Bazı durumlarda adam bu sorumluluklar altında ezilmekte yada kendisini eziliyor hissetmektedir.

Rüyayı gören şahıs adam ise ilişkileri hakkında kafasında bazı sorular bulunmaktadır. Bu rüya sevgilisini hamile gören bir adamın bu duruma sevinip sevmediğine gore yorumlanması gerekmektedir. Çoğu zaman bir duygu hissetmeyen erkekler şaşırma yada korkma şeklinde ruh hallerine bürünebilirler. Bu rüyanın arkasından kesinlikle ilişki hakkında yeni bir karar alınacaktır. Bu karar pozitif yada tam tersi negatif olabilir. Eğer rüyayı gören şahıs bir adam değil de kız ise o halde rüya oldukca daha değişik bir anlam kazanır. Kişinin kısa sürede mutlu bir haber alacağına, ailesinin ve arkadaşlarının da sevineceği bir vaka yaşanacağına işaret olabilir.

Ek olarak bkz: Başkasını Hamile Görmek, Arkadaşını Görmek, Bebek (canlı)

 Arkadaşını Hamile Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir