Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek rüyayı gören kişinin başına hayırlı bir vaka gelecektir. Arkadaşı vesilesiyle bu habere kavuşacak olan şahıs arkadaşını ağlarken görebilir. Arkadaşının ağlaması gerçek hayatta mutlu olmasına, iyi haberler, müjdeler taşımasına, güzel işler yapmasına işarettir.

Rüyada ağlayan şahıs bir bebek haberi verebilir. Eğer yakın çevrenizde yeni evli bir çift var ise ilk bebeklerinin müjdesini verebilir. Bu rüya bazı yorumculara bakılırsa görülen arkadaşın bilimsel niteliği olan yada iş hayatında mühim başarılara imza atacağı şeklinde yorumlanır. Yeni bir işe sahibi olabilir, mal yada mülk edinebilir. Bir evlilik yaşayabilir. 

Bazı rüya yorumcularına bakılırsa ise bu rüya genel olarak rüyayı gören kişinin mutlu olacağı, sevineceği hayırlı işler olacağına işarettir. Eğer şahıs bekar ise kısa sürede bir kısmet ile tanışabilir. Bu şahıs aslen esasen tanınan bir kimse olabilir. Yakınlarınızda bulunan bir kimse ile yollarınız kesişebilir, hazırlıklı olun. Bu rüya sıhhat mevzusunda bazı sıkıntılarınız olabileceğine işaret eder. Ciddi problemler olmamakla beraber bir doktora gitmek durumunda kalabilirsiniz. Dost grubunuzda bazı problemler yaşanabilir yada başka sebepler neticesinde görüşmelerinize ve sohbetlerinize ara vermek durumunda olduğunuz bir dönem olacaktır.

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek ne demek iş hayatınız beklediğinizden daha yoğun geçecek ve ortamdaki bazı problemler canınızı sıkabilecektir. Eğer evliyseniz ve çocuklarınız var ise çocuklarınızla daha çok süre geçirmeye fırsat bulabileceğiniz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu rüya rüyayı gören kimsenin ağlayan arkadaşını gerçek hayatta üzmüş olduğu, kalbini kırdığı şeklinde de yorumlanmaktadır. Bu tabirde mühim olan ağlayan kişinin üzülerek mi yoksa luktan mi ağlamış olduğı sorusudur.

Rüyada Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada birinin ağladığını görmek kişinin yakın çevresinde yaşanmış olan bazı durumlardan rahatsız olduğuna işarettir. Bu süreç çoğu zaman aile içinde gereksiz tartışmaların ve kavgaların olduğu, toplu problemler yaşandığı, huzursuz günler geçirildiği dönemlerdir. Yalnız aile hayatında değil bir kimsenin çalmış olduğu iş ortamında, okumuş olduğu sınıfta bazı sorunları olanlar var ise şahıs bu durumdan şu demek oluyor ki huzursuzluktan rahatsız olarak sıkıntılı dönemler geçirmektedir. 

Rüyada birinin ağladığını görmek ne demek çevresinde yaşananlardan oldukca bunaldığı, dış ortamdan kendini soyutlamak istediği bir dönem olacaktır. Zamanını daha oldukca evde tek başına geçirmek isteyecek ve arkadaşları ile arasına bir mesafe koyacaktır. Arkadaşları ile arasına giren mesafe arkadaşları tarafınca yadırganabilir ve daha çok huzursuzluk yaratabilir. Bu süreç kişinin daha oldukca kendiyle baş başa kalıp kafasını dinlemesi gerektiği bir dönemdir.

Şahıs bekar ve bir ilişkiye sahipse bu sıralar birlikteliğin durakladığı, bazı sorunların yaşandığı bir dönem olabilir. Eğer şahıs evli ise eşiyle de arasına istemsiz yada istemli olarak bir mesafe koyabilir ve bazı problemlerin önünü açabilir. Evli olmasını kendisi ile baş başa kalacağı bir zamanı da engellediğinden bu süreci atlatması daha uzun sürecektir. Kişinin hayatında kimse yok ise bu süreçte olması olası değildir. Üstündeki huzursuzluğu ve baskıyı atmalı, günlük hayatından zevk almaya devam edeceği günlere dönmelidir.

Rüyanın sahibi rüyada ağlayan kişiyi tanıyorsa bu şahıs ile aralarında direkt olarak bir yazışma yaşanabilir. Aksi şeklinde bu yazışma bir münakaşa şeklinde de olabilir.

Rüyada Ağlayan Hanım Görmek

Rüyada ağlayan hanım görmek rüyayı gören şahsın bir karı vesilesiyle fena bir haber alacağına yorulmaktadır. Bu hanım bir anne, dost, hekim, öğretmen yada bambaşka bir kimse olabilir. Genel olarak kişinin bir bayandan mühim bir haber alacağına işarettir. 

Rüyada ağlayan hanım görmek ne anlama gelir kişinin hayatında mühim bir mevzuda alacağı bir haber olacaktır. Mesela anası tarafınca ailesiyle ilgili mühim bir haber yada bir ihtimal bir mesele; arkadaşı tarafınca duyacağı bazı sıkıntılar bir ihtimal dedikodular, üzücü haberler; doktoru tarafınca işitebileceği sıhhat problemleri; öğretmeni tarafınca duyacağı negatif haberler olabilir. Genel olarak şahıs bazı şeyler öğrenecek ve bu öğrendikleri kendi yaşamını birinci dereceden etkileyecektir. Haberleri almış olduğu kişiler ise kesinlikle bir karı olacaktır.

Rüyayı gören eğer evli ise bilincinde olmadan yada olarak eşini üzmüş olabilir. Bu rüya hem bu duruma bir işaret hem de kişinin aslen pişman olduğuna dair bir kanıt olabilir. Eşinin gönlünü alması gerekmekte ve bunun için fırsat beklemektedir. Eğer evli değil ise hayatında biri olması durumunda ilişkisine zarar verecek bazı davranışlarda bulunduğuna dair de yorum yapılabilir. Rüyada görülen hanım sorun yaşanacağının işareti olabilmektedir.

Rüyada Ağlamak Görmek

Rüyada ağlamak kişinin gerçek yaşantısında içine attığı pek oldukca sorun olduğuna işarettir. Kuvvetli bir kimse olması sebebiyle gözyaşı dökerek ağlayamaması iç huzurunu bozmuş ve ruhunu sıkmıştır. Bilinçaltında bu sıkıntının boşalımını yaşayan rüya sahibi gerçek hayatında aynı etkiyi yaşayamamaktadır. Yaşamış olduğu ciddi problemler sebebiyle üzülmüş ve sinirlenmiş olabilir.

Rüyada ağlamak görmek Kendince bir görevli bulamamakta, bulsa bile bu durumu o kişilerle paylaşıp hesabını soramamaktadır. Bilinçaltında yapmak istediği boşalımı rüyasında gerçekleştirmektedir. Bu yorum bazı rüya tabirlerinin yapmış olduğu yorumlardan biridir.

Öteki rüya tabircileri ise bu rüya hakkında ters manaların işaret bulunduğunu anlatmaktadır. Rüyada ağlayan şahıs gerçek hayatında mutlu olacak, güzel haberler alacaktır. Bir kimseden duyacağı haberler kendisini sevindirecek, mutluluktan gözyaşı dökecektir. İş hayatında başarılara imza atabilir. Uzun süredir çalmış olduğu, emek verdiği bir durumun karşılığını alacağı, sabır gösterip beklediği şeylerin meyvelerini toplayacağı bir dönemdir. Pek oldukca şey kendisine iyilik, güzellik olarak geri dönecektir.

Rüyada ağlamak ne demek rüya hayatında bir hasat mevsimi olarak adlandırılabilecek bu dönem oldukça verimli ve keyifli bir dönem olacaktır. Rüya sahibi eğer bekar ise aşk hayatında daha ilkin asla yaşamadığı bir döneme girer. Bu bilinmezlik pozitif yönde yada negatif anlamda olabilir. Rüyadaki göz yaşı birlikteliğin mükemmelliğinin ya da kısa ömürlü olmasının da işareti olabilir. Eğer kişi evli ise aile içinde uzun süre sürecek mühim bir mevzu gündeme gelecektir. Aile içinden bir kimse evden ayrılabilir. Bu ayrılık bir evlilik yada boşanma, başka şehre taşınma şeklinde olabilir. Kişinin lise mezunu bir kardeşi var ise kardeş bu zamanlarda üniversite için bir başka şehre gitmek  durumunda kalabilir. Kişinin kendisi yada abla ve ağabeyi evlenip evden ayrılabilir.

Rüyada sessiz bir şekilde yada şiddetli ağladığını görmek de rüyanın değişik şekillerde yorumlanmasına niçin olur. Ağlama eğer sessiz ise aynı yorumlar geçerlidir. Sadece ağlama şiddetli ise büyük  problemler kapıda olabilir.

Rüyada Birinin Öldüğünü ve Ağladığını Görmek

Rüyada birinin öldüğünü ve ağladığını görmek kişinin gerçek hayatında bazı kimseler ile problemleri olduğuna işarettir. Bu kimseler ile yaşamış olduğu problemler sebebiyle kendilerine karşı kin duymakta sadece bu duygusunu gerçek hayatta yansıtamamaktadır. Kendi de bu duyguyu bastırarak kabul etmemektedir. Sadece bilinçaltında yatan gerçek sevmediği insanoğlu olduğudur. Bu insanoğlu için istemsiz olarak fena şeyler düşünmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü ve ağladığını görmek ne demek gerçek hayatta uyanıkken içine attığı şeyler rüyada gün yüzüne çıkmış ve sevmediği insanların öldüğünü görmektedir. Ağlamak ise gerçek hayatta gülmek olarak tabir edildiğinden bu durumdan almış olduğu mutluluğu ve luğu, iç rahatlığını ifade etmektedir.

Bu rüya genel olarak kişinin düşmanlarının bulmasını istediği akıbeti işaret etmektedir. Gerçek hayatta bu kişilerin başarısız olmasına, mutsuz olmasına, problemler yaşamasına, işlerinden olmalarına işaret olmaktadır. Şahıs bunu kabul etmek istemese de bazı kimselerin kötülüğünü düşünmektedir. 

Ek olarak bkz: Ağlamak, Bağırarak Ağlamak Görmek, Vedalaşma 

Arkadaşının Ağladığını

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir