Rüyada Arkadaşınla Kavga Etmek Görmek

Ek olarak bkz: Baba ile Kavga Etmek, Anneyle Kavga Etmek, Kavga Etmek

Rüyada arkadaşınla kavga etmek kişinin gerçek hayatında çevresindeki insanlarla bazı anlaşmazlıklar yaşadığının işaretçisidir. Bu anlaşmazlıklar çoğu zaman kişinin hususi hayatıyla ilgili olacaktır. Kısa sürede bir dostunuz ile sevgiliniz, eski sevgiliniz yada eski sevgilisi yüzünden tartışmak zorunda kalabilirsiniz. Bu rüya arkadaşınızın yanlış bir karar vereceğine, sizin ise onu engellemeye çalışmak isteyeceğinize işarettir.

Rüyada gördüğünüz şahıs oldukça kıymet verdiğiniz, kendisi için üzülebileceğiniz bir kimsedir. Bu yüzden onu yapmış olduğu hatadan çevirmek yada vazgeçirmek isteyebilirsiniz. Bu hata çoğu zaman evlilik, ilişki şeklinde bir durum olurken bazı durumlarda okul ve eğitim hayatıyla, iş hayatıyla da ilgili olabilir. Arkadaşınıza yardımda bulunacak ve onun zor duruma düşmesini nispeten önlemiş olacaksınız.

Kimi rüya tabircilerine gore bu rüya arkadaşınızla aranızın oldukça iyi olacağına, beraber keyifli günler geçireceğinize, birbirinize yardımda bulunacağınıza işarettir. Arkadaşınızla daha çok vakit geçirmeye fırsat bulabilirsiniz. Bu zamanda beraber bir şeyler yapmak isteyecek ve buna vakit ayırabileceksiniz. Arkadaşınızla bir geziye gidebilir, yolculuğa yada tatile çıkabilirsiniz.

Rüyada arkadaşınla kavga etmek ne demek bu rüya çoğunlukla aşk ilişkisine, kısa bir vakit içinde bir gönül macerası yaşanacağına, hoş söyleşi ve keyifli biri ile tanışmaya, konuşmaya, uzun süredir aranan aşkı bulmaya, mutluluğa, huzura ermeye, hayırlı haberlere, çevredeki insanlarla iyi geçinmeye, bir topluluk içinde bulunmaya, bir davete katılmaya işarettir. Bu rüyayı gören kimsenin oldukça kısa zamanda oldukça seveceği ve oldukça güvenebileceği bir dostu olur.

Rüyada Arkadaşı ile Tartıştığını Görmek

Rüyada arkadaşı ile tartıştığını görmek kişinin çevresindeki bazı insanlarla düşünce ayrılıkları, düşünce çatışmaları yaşadığına işarettir. Bu kişiler en yakın arkadaşları ve hatta kişinin ailesi olabilir. Kendisine oldukça yakın olan kişiler ile son zamanlarda ters düşecek ve bu durumdan dolayı rahatsız, huzursuz olacaktır. Kendi düşünce ve düşüncelerinin sevilmiş olduğu insanoğlu üstünde kabul görmüyor olması kendisini üzecektir.

Bu rüya genel olarak toplumdan ters düşmeye, dışlanmaya, ötekileşmeye işarettir. Bu yüzden kısa sürede iş hayatınızda bazı problemler baş göstermeye başlayabilir. Çevrenizde sizin zayıf bir anınızı bekleyen pek oldukça insan bulunmaktadır. Bu insanoğlu bu zayıf dönemlerinizde arkanızdan işler çevirerek sizleri daha da zor duruma sokabilir.

Rüyada dost ile tartışmak İş ve okul hayatında dost edindiğiniz kimseler dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizinle derdi olan kimseler bu zamanda elindeki tüm kozları kullanacaklardır. Eğitim hayatınızda kısaca okulda sizin başarınızı gölgelemek isteyen kimseler olabilir. Onlara fırsat yaratmamalı ve ipleri sıkı sıkı tutmalısınız. Bu rüya çevrenizde size karşı dost görünen sadece gerçekte fena duygular besleyen kıskanç, fesat insanoğlu olabilir. Dikkatli olun.

Bazı rüya yorumcularına gore arkadaşı ile tartışan, kavga eden kimse pozitif yönde şeyler yaşayabilir. Mesela kısa sürede şan ve şöhret sahibi olup seçilmiş bir kimse olabilir. Bu rüya murada ermeye, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işaret olabilir. Söyleşi, muhabbet rüyanın en yakın manasıdır. Ailenizle yada arkadaşlarınızla buluşacak ve keyifli vakitler geçireceksiniz. Maddi anlamda birikim yapabileceğiniz bir dönemdir. Bu periyodu değerlendirmekte yarar vardır.

Rüyada Derslik Arkadaşları ile Kavga Etmek

Rüyada derslik arkadaşları ile kavga etmek rüya sahibinin fikirlerini birilerine dayatmak istediği şeklinde yorumlanır. Bu fikirleri ve davranışları yardımıyla çevresi ile arası açılmakta ve zaman içinde yalnızlaşmaktadır.

Rüyayı gören şahıs yalnızlaştıkça daha da sertleşmekte ve insanlarla arasındaki uçurumu açmaktadır.

Bazı rüya tabircilerine gore de tam tersi olarak rüyada kavga ettiğini görmek çoğu zaman gerçek hayatta anlaşmaya ve cemiyet içinde iyi bir ad, ün sahibi olmaya işarettir. Bundan dolayı rüyada derslik arkadaşları ile kavga eden kimse, gerçek hayatta iyi ve güzel dostlar edinir. Kendisini güzel bir cemaatin, topluluğun sohbetinde, davetinde bulunur. Bu rüya arkadaşları ile güzel zaman geçirmeye, aramış olduğu mutluluğu bulmaya, anlaşacağı yakın dostlar edinmeye, verilen laflara, emanete riayet etmeye işarettir.

Rüyada kavga etmek kimi vakit tam tersi anlamlara gelmekte ve açıkça pozitif yönde manalar ifade etmektedir. Bu rüya da aynı bu şekilde kişinin güzel haberler almasına, beklediği kişiyi bulmasına işarettir. Ayrılıklar yaşansa bile bu ayrılıkların peşinden oldukça daha hayırlı vakalar yatmaktadır.

Rüyada Tanımadığı Bir Insanla Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada tanımadığı bir insanla kavga ettiğini görmek kişinin bazı korkuları olduğuna işarettir. Yapmış olduğu bazı işlerden dolayı tedirginlik yaşamakta ve çevresinde neyden çekineceğini bilmesi imkansız durumdadır. Fena bir şey meydana getiren yada fena bir şeyler yaptığını sanan kişilerdeki bu rahat paranoya bilinçaltına yansıyarak müdafa mekanizması oluşturur. Şahıs daima biri ile karşı karşıya vardığında müdafa, münakaşa, üste çıkma çabası içinde bu duyguyu yaşar. tereddütte kalmış olduğu bazı mevzular, karar veremediği vakalar, aralarında seçim yapamadığı kişiler bulunmaktadır. Çekindiği bazı durumlar bulunmakta ve bu durumlar sebebiyle bazı korkular yaşamaktadır. 

Rüyasında tanımadığı bir insanla kavga eden kimse gerçek dünyada kendisine saygı duyulan, kuvvetli, bilgili ve kudretli bir kimsenin yanına gider. Bu rüya hayatında bazı şeylerin iyiye gitmesi şeklinde yorumlanır. Mesela çevreniz tarafınca tanımlanabilir ve iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Rüyasında tanımış olduğu bir insanla kavga eden şahıs ise o adamdan gerçek hayatta iyilik görür.

Arkadaşınla Kavga Etmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir