Rüyada Arkadaşla Kavga Etmek Görmek

Rüyada arkadaşla kavga etmek rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı insanlarla sık sık tartıştığına işarettir. Bu münakaşa sebepleri çoğu zaman aşk ve iş hayatıyla ilgilidir. Yaptığını işlerden dolayı sizi imrenen, engellemek isteyen bazı kişiler olabilir. Bu kişilerden bazıları tahmin edemeyeceğiniz arkadaşlarınız çıkabilir.

Bu rüya kişinin çevresi doğrusu cemiyet tarafınca göreceği bazı tepkilere yorulur. Bu tepkiler çoğu zaman fena tepkiler olabilir. Bu durumun sebebi rüya sahibinin arkadaşlarına ve ailesine karşı olan yanlış tutumu olacaktır. Genel olarak, eskiden cemiyet nezdinde tanınan ve sevilen birisi olan bu şahıs, yapacağı bazı işlerin neticesinde eski itibarını yitirecektir.

Rüyada arkadaşla kavga etmek ne demek bu rüya negatif anlamlara gelmektedir. Ek olarak kişinin negatif ve üzücü haberler alacağına da işarettir. İş ortamında bazı tartışmalar yaşanabilir. Rekabetin yüksek olacağı bir dönemdir. Şahıs yakın arkadaşları tarafınca gelen yanlış bir davranışa şahit olabilir.

Bazı dengeler değişecek ve parasal sıkıntılar ortaya çıkacaktır. Aileniz ile aranıza birazcık mesafe girebilir. Topluma karşı olan tutumunuz, kızgınlığınız aile ilişkilerine de yansıyacak ve bu durum neticesinde bazı problemler baş gösterecektir.

Ek olarak bkz: Baba ile Kavga Etmek, Anneyle Kavga Etmek

Arkadaşla Kavga Etmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir