Rüyada Asansörde Kalmak Görmek

Ek olarak bkz: Asansör Görmek, Merdiven

Rüyada asansörde kalmak rüya sahibinin çevresinde fena insanoğlu olduğuna işarettir. Kişiye zarar vermek, üzmek, ayağını kaydırmak isteyen kimseler çevresinde dolaşıp durmaktadır. Bir fırsat yakaladıkları anda rüyayı gören kişiye zarar vermek için birbirlerini kollamaktadır. Bu kimseler iş hayatında sizi imrenen, yerinizde olmak isteyen, başarılarını çekemeyen insanoğlu olabilir. Yaşamın her evresinde karşımıza çıkan bu insanoğlu bir tek iş değil, eğitim ve aile mevzusunda da sergiledikleri kıskanç davranışlar neticesinde kimi vakit zarar verici olabilirler.

Mühim bir sırrınız çıkmaması ihtiyaç duyulan bir dönemde gün yüzüne çıkabilir. Bu durum pek doğal sizi sevmeyen ve imrenen insanoğlu tarafınca gerçekleştirilecektir. Söylediğiniz sözler hemen sonra başka bir yerden çıkıyorsa bu insanlarla aranızda olan mesafeyi olabildiğince açmanızda yarar vardır. Ne kadar dikkat etseniz de en yakın fırsatta sizlere bir zararları dokunacaktır. Bu zarar maddi anlamda ve aile bağları mevzusunda olabilir. Dost seçiminizde birazcık daha dikkat etmeli ve çevrenizdeki insanlarla aranıza uygun mesafeyi artık koymalısınız. Aksi takdirde başınıza gelecek tüm aksiliklerin tek bir sebebi olabilir.

Rüyada Asansörde Kaldığını Görmek

Rüyada asansörde kalmak kişinin başarısızlığa uğraması anlamına gelir. Şahıs herhangi bir nedenden dolayı istediğini elde edemez ve başarısızlığa düşer. Bu rüya çoğu zaman rüyayı gören kişinin arkasından kurnazca kuyusunu kazan, onu engellemiş olan, yoluna taş koyan bir kimse olduğu şeklinde yorumlanır. Çevrenizde sizi fazlaca imrenen yada asla sevmeyen biri yada birileri olabilir. Bu kimseler ellerine fırsat geçtikçe size zarar vermeye, sizi üzmeye devam edecek ve açığınızı kollayacaktır. Eğitim hayatında bilhassa karşınıza çıkabilecek olan kimselerdir. Mühim bir imtihanı, mülakatı, elemeyi geçmek adına değil sizi geçmek adına çalışmaya devam edecektir.

İş hayatında da aynı şekilde önünüze engeller koyan, yaptıklarınızı küçümseyen bazı kişilerle aynı ortamda çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Bu insanlarla aynı ortamda olmak elinizden gelen bir şey olmayabilir. O halde yapılması ihtiyaç duyulan tek şey aradaki mesafeyi kurarak size verebilecekleri hasarı en aza indirgemek .

Rüyada Asansörde Kalmak ve Kurtulmak

Rüyada asansörde kalmak ve kurtulmak kişinin kendi hataları sebebiyle küçük bir sıkıntılı dönem atlatacağına işarettir. Şahıs bazı hataları, özensizlikleri, sorumsuzlukları sebebiyle zor bir sürece girebilir. Çoğu zaman maddi anlamda yaşanmış olan sıkıntıları ifade etmektedir. Eşler içinde yaşanmış olan büyük gerginlikler de bu sıkıntıların önderlik yapar.

Şahıs kendi hatasıyla düşmüş olduğu bu durumdan kendi çabaları ile kurtulmak istemekte sadece sandığından daha uzun sürmekte ve netice vermemektedir. Çevresinde örnek alabileceği, danışabileceği bir kimse aramaktadır. Bu kimse karşısına bir fırsat olarak çıkacak ve her şeyin eskisi şeklinde olmasını elde edecektir. Bazı rüya tabircilerine gore ise bu rüya başkalarının kötülükleri sebebiyle zor duruma düşmüş bir insanı ifade etmektedir.  Sıkıntılı ve sıkıntılı sürecin peşinden şahıs rahata kavuşacak ve aynı hataları yeniden yapmamaya dikkat edecektir.

Rüyada Asansörde Mahsur Kalmak

Rüyada asansörde mahsur kalmak rüya tabirlerinin genellikte bir yakını tarafınca zarar görmek anlamına gelmektedir. Dost bilmiş olduğu düşmanlarını tanıyabileceği bir dönem içerisindedir. Bu kurnaz kişiler kendilerini fazlaca iyi bir halde göstereceklerdir bu zamanda. Düşmanın garezine uğramaya işaret eder. Kısa sürede kendisini üzen bir vaka yaşamışsa, başından sorun veren bigün geçtiyse bunun en mühim sebebi bu zamanda çevrenizdeki dost bildiğiniz düşmanlardır. Bu rüya bazı rüya yorumcularına gore rüyayı gören kişinin kafasının fazlaca karmaşık olduğuna inanılır.

Bu kafa karışıklığının sebebi aileyle ilgili, ilişkiler, iş yaşamı şeklinde durumlarda olabilir. En mühim nokta ise ikili ilişkilerde ve para ilişkilerindedir. Rüya sahibinin yaşamış olduğu ilişki kendisini boğan bir ilişki olabilir. Maddi anlamda ise borcu olan bir kimsenin bu tür bir rüya görmesi olağan olarak karşılanır.

Rüyada Asansörde Sıkışmak

Rüyada asansörde sıkışmak rüyayı gören kimsenin kısa sürede bir sıkıntıya düşeceğine işarettir. Maddi anlamda büyük yitik yaşayabilir. Haciz şeklinde bir durumla karşılaşması mümkün olabilir. Bir hiç kimseye olan borcu rüya sahibini bunaltıp, daraltıyor olabilir. Eğer bir borcunuz yoksa kısa sürede bu tür bir girişimde bulunabilirsiniz.

Maddi anlamda destek görmeniz ihtiyaç duyulan bir döneme gireceksiniz. Çevrenizdeki insanoğlu sizin bu düşüş döneminize sevinecek amaçlarına ulaşmış sayılacaklardır. Bu rüya ile beraber rüya sahibinin rahatı ve huzuru kaçar. Kargaşa ve bunalımlı bir yaşamı geçirecek ve düzensiz bir yaşama haiz olacaktır. Yaşamından giden seviye kişinin tarafındaki insanları da giderken alacaktır.

Rüyada Asansörde İnip Çıkmak

Rüyada asansöre bir inip bir çıkmak rüya sahibinin değişken bir karakteri bulunduğunun göstergesidir. Günlük hayatında ve genel olarak yaşamının tamamında tutarsız davranan bir kimse olarak tanımlanabilir. Yaşamın pek fazlaca değişik noktasından zevk almayı başarabilen biridir kendisi. Bundan dolayı üzüntülerini uzun yaşamaz, bir mutluluğa bağlanıp kalmaz. Başarıyı yakalayabilecek bir kimse gözüyle bakılabilir. İnişli çıkışlı ruh halleri sebebiyle en küçük bir şeye bile net karar verememesi kendisini de tarafındaki kişiye de ara sıra oldukça mutsuz etmiştir.

Asansörde Kalmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir