Rüyada Aşık Olmak Görmek

Ek olarak bkz: Aşık 

Rüyada aşık bulunduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarf edeceğine; sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, yarar elde edeceğine; birisini size aşık görmek, size aşık olan kişiye yararlı olacağınıza işarettir.

Bir kimse rüyasında bir hanıma yada adama aşık bulunduğunu görüp ona yaklaşamazsa ya da uyandığı halde bu rüyanın ve rüyasında aşka düştüğü kişinin tesirinde kalırsa, sıkıntılı ve üzücü vakalarla karşılaşır ve bu durum kısa vadede yaşamını etkisinde bırakır.

Rüyada aşık olmak isteği içinde olduğunuzu görmek eğer gerçek hayatta da aşık olmayı diliyorsanız, dileğinizin gerçekleşeceğine delalet eder. Eğer evli iseniz sizi evinize tekrardan bağlayacak bir sebebiniz olacak anlamına gelir. 

Rüyada aşık olup karşılık alamadığını görmek bir mevzuda umutsuzluğa kapılıp, elde edeceğiniz nimetlerden yeterince faydalanamayacağınız anlamına gelir.

Rüyada aşık olmak için adak adadığını görmek bir işinizin olması için dualarla Tanrı’a yakaracağınız ve gerçek hayatta da adak adayacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada aşık olup karşılığını rüyasında gören şahıs dilediği şeyi oldukca isteyip üstünde oldukca emek harcayarak muradına erecek ve mutluluğundan içi içine sığmayacak anlamına gelir. 

Rüyada aşka düştüğü şahıs gerçek hayatta tanımış olduğu fakat aşık olmadığı bir kişiyse ya gizliden gizliye o kişiye karşı bir aşk besliyordur ya da o insanla ciddi bir mevzuda ortak bir iş yapacaklar ve sonucunda iki tarafa da hayırlı olacak şeklinde tabir olunur.

Rüyada aşık olup aşka düştüğü kişiyle aynı rüya içinde evlenen şahıs kısa süre içinde hayır diyemeyeceği bir kısmet ile karşılaşır söz, nişan ve düğünün art arda geldiği hayırlı bir izdivaç yapar.

Rüyasında kalbinin derinliklerinde aşık bulunduğunu hissedip kime aşık bulunduğunu bilmeyen şahıs, aşık olacağı kişiyle hayırlı kısmetiyle tanışmak için bir süre daha bekleyecek anlamına gelir. Evlilik yaşlarında evlatları olan ebeveynler için bu rüya, evlatlarının aynı durumda olması ile ilgilidir şeklinde yorumlanır.

Aşık Olmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir