Rüyada Avlamak Görmek

Rüyada avlamak görmek, asla beklemediğiniz aniden başarı elde edeceğinizi ya da uzak bir akrabanızdan yüklü oranda miras kalacağına işaret eder. Size kalan mirasın yeni kuracağınız iş için ana para olacağına, kazandığınız ödülü hayır getiren bir işte kullanacağınıza delalet eder. Gösterdiğiniz cesaretli davranışlar yardımıyla girdiğiniz her işi alnınızın akı ile bitireceğinize alamet eder. 

Bkz: Av Hayvanı, Kapan Oluşturmak

Rüyada Ayı Avlamak Görmek 

Rüyada ayı avlamak görmek, esasında fena niyetli ve yalancı olan bir kimsenin kendini doğru bir insanmış benzer biçimde göstereceğine işaret eder. Fazlaca bilgili görünüp sizden aşağıda olan bir kimsenin daha yüksek bir makama geleceğine, kurnaz tavırlarıyla her insanın gözüne girip sizi alt etmeye çalışacağına delalet eder. 

Rüyada Balık Avlamak Görmek 

Rüyada balık avlamak görmek, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Şansınız artıp talihinizin güleceğine, elinize yüksek bir oranda para geçeceğine işaret eder. Parlak bir geleceğin sizi beklediğini, makam ve mevkide yükseleceğinizi gösterir. 

Rüyada büyük balık avlamak görmek, gerçek hayatta muhteşem bir fırsatın ayağınıza geleceğini ve bu fırsatı oldukça iyi değerlendireceğinizi ifade eder. Rüyada minik balık avlamak görmek, hayatınızı o kadar da etkilemeyen bir sorun ile uğraşacağınıza ve elinize azca fakat pahası yüksek bir mal geçeceğine işaret eder. 

Rüyada Keklik Avlamak Görmek 

Rüyada keklik avlamak görmek, devlet kapısı manasına gelir. Bir kamu kurumunda işyar olarak göreve başlayacağınızı, bu iş yardımıyla geleceğinizi sağlama alacağınızı ve ilerleyen yıllarda oldukça para kazanacağınızı rivayet eder.

Rüyada Geyik Avlamak Görmek 

Rüyada geyik avlamak görmek, hatırı sayılır oranda servete haiz olacağınızı ve zenginleşeceğinize delalet eder. Azimli çalışmanız yardımıyla büyük bir iş insanı olacağınıza, kesin duruşunuzla herkesi etkileyip cemiyet içinde saygı duyulan bir konumda bulunacağınıza alamete eder. 

Rüyada Domuz Avlamak Görmek 

Rüyada domuz avlamak görmek, adımlarınızı sağlam atacağınızı, çevrenizdeki dost düşman ayrımını yapmış olup ona gore davranacağınızı ifade eder. Yüzünüze gülen arkanızdan dedikodunuzu icra eden insanları iyi tahlil edeceğinize ve bu şekilde insanlara karşı tedbir alacağınıza işaret eder. 

Rüyada Tavşan Avlamak Görmek

Rüyada tavşan avlamak görmek, bir işe başlamadan ilkin iki sefer düşüneceğinize, acil karar vermeden kılı kırk yaracağınıza ve titiz davranışınız sonucunun size başarı olarak döneceğine delalet eder. Nasibinizi helal yollardan temin edeceğinizi, kendi şansınızı kendinizin yaratacağını ifade eder. 

Rüyada Kuş Avlamak Görmek

Rüyada kuş avlamak görmek, oldukça geniş manalarda tabir edilmiştir. Rüyada kuş avlamak hangi kuşu gördüğünüze bağlı olarak değişkenlik gösterdiği açıklanmıştır. Nesli tükenmekte olan bir kuşu avlamak, elinize bolca oranda para geçeceğine işaret eder. Aklınızda olmayan bir kısmet ile evleneceğinize ve varlıklı olacağınıza rivayet eder. 

Rüyada bülbül avladığını görmek; evliyseniz eşinizle aranıza mesafe gireceğine, hasta yatan bir akrabanız iyileşeceğine eğer yaşlıysa rahat bir halde vefat edeceğine alamet eder. Müracaat yaptığınız işlerin tek tek size geri dönüş yapacağını, oldukça fazla tercihten hayırlı olanı seçeceğinizi, saygı duyulan bir olarak anılacağınızı işaret eder. 

Rüyada Ceylan Avladığını Görmek 

Rüyada ceylan avladığını görmek, sürpriz bir halde aşık olacağınıza ve aşık olduğunuz insanı evliliğe ikna edip nikâh masasına oturacağınıza rivayet eder. Kendi kısmetinizi kendiniz bulup doğru insanla bir yaşam paylaşacağınıza, aynı insanla uzun süre aynı yastığa baş koyup mutluluk dolu seneler geçireceğinize delalet eder. 

Rüyada Bıldırcın Avlamak Görmek 

Rüyada bıldırcın avlamak görmek, bir yerden elinize toplu para geçeceğini ve bu parayla ilerde miras bırakmak suretiyle gayrimenkul satın alacağınızı ifade eder. Ek olarak kar sağlamak amacıyla ticarete atılmak anlamına da gelir.

Avlamak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir