Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmek

Ek olarak bkz: Ayakkabının Tekini Yitirmek, Ayakkabı Dükkanı, Ayakkabı Kaybolması

Negatif bir rüya olarak adlandırılabilir. Hayatınız içinde devamlı oluşan bir özleme olacağına bundan dolayı devamlı olarak huzursuz olacağınıza, insanoğlu ile bir nedenle devamlı kontak halinde olacağınıza ve maddi ile içsel olarak devamlı değişiklik halinde olarak rutin yaşam düzeninize geçemeyeceğiniz benzer biçimde değişik düşünceler mevcuttur.

Rüyasında ayakkabı yırtılmasını gören şahıs tanıdığından birisini kaybedeceğine, yitik kelimesi ölüm anlamında olup, ölen kişinin yerinin asla dolmayarak hayatta devamlı bir özleme duygusu hakim olacağına ve özlemden dolayı göç edilme durumunun da söz mevzusu olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında ayakkabısının yürürken yırtıldığını gören kimse kendisinin yada kendisine yakın olan bir kişinin uzun süredir çekmiş olduğu sıhhat sorunundan dolayı ameliyat olacağına, beklediği sıhhatli günlere en kısa süre içinde ulaşarak, hayatta başarı çizgisinde sıhhat sorununu ortadan kaldıracağına ilişik rivayetler şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ayakkabılık içinde yer edinen ayakkabısının yırtıldığını gören şahıs hayatta yapmam söylediği yaşam tarzına ve düşüncesine aykırı olan istemediği bir işe evet diyeceğine delalettir. Hoşlanılmayan ve namuslu işlere aykırı olarak, antipatik bir işe tamam demek zorunda kalacağına, yalan söylemek durumunda kalmış olarak kendinizin de nefret edecek kadar kötüleşebileceğinize bunu belli bir sebebe bağlayarak içinizi rahatlayacağını yada bir yakınınızdan görerek içsel olarak fena günlerin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kapının önünde olan ayakkabısının yırtıldığını gören kimse toplu olarak ailesi ile gözyaşı dökeceğine, ailesi içinde kapanık olan eski meselelerin su üzerine çıkarak insanların belirli bir süre gerilmiş ve üzücü bir ortamın olacağı algısı olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Yırtık Ayakkabı Görmek

Rüyasında önü yırtık olan ayakkabı gören şahıs hayatında uzun süredir kimsenin olmadığına ve tekrardan aşkı keşfedeceğine, aşka düştüğü süre aşkına karşılık bulamayacağına, aşk acısını yaş sınırı olmadan yaşayacağına ve hanım – adam farkı olmadan hepimiz için geçerli kılınacak olan bir rüyadır. Kavuşamadığı süre aşk bulunduğunu yaşayarak öğreneceğine, duygusal olarak çöküntü içinde olmanıza sebep olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında altı yırtık olan ayakkabı gören kimse dini inançlarına bağlı olduğuna ve bağlı olarak yaşamını devam ettirdiğine maddi kazanımlarında helal olmayan rızıkların kısa süre içinde önüne çıkacağına, nefsinin deneneceğine ve vereceği kararlar ile hayatında değişimler olacağına ek olarak fazlaca varlıklı olup, asla refah bulamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Haramdan uzak durarak, maddi ve içsel kazanımların hepsinden memnun bir insan olacağınıza delalettir.

Rüyasında çocuğunun yırtık ayakkabısını gören kimse öteki insanların dertlerine ehemmiyet veren bir insan olduğuna bu nedenler devamlı olarak bir koşuşturma halinde olacağına, insanları mutlu etmek adına bir meslek seçeceğinize yada mesleğinize ek olarak boş zamanlarınızda, insanlığa yararlı olabileceğinize delalettir. Maddi olarak kazanımlarınızın iyi olmadığı ve belirli bir süre iyi olmayacağına, maddi durumun iyi olmamasına karşın maddi yardımlar yaparak, kendisini zor duruma sokacağınıza dair rivayetler sunulmaktadır.

Rüyada Ayakkabı Yırtılması Görmenin Ruhsal Tabiri

Kişilerin masum olmadıkları olayların içine gireceğine, girilen ortamın çevresi ve kendi tarafınca sevilmemesi fakat verilen işin bazı gerekliliklerden dolayı yapılması gerektiği şeklinde düşündürmektedir.

Geçmişte gizlenen yada hepimiz tarafınca bilinmeyen bir ekip işleri direkt olarak ortaya çıkarılacağına, ortaya çıkan konulardan dolayı her insanın canının sıkılacağına delalettir. İnsanlar için tamamıyla negatif olan, senelerce çizilen kaliteli insan havasına ve değişik algılara kir getirecek büyük düşüşleri insanoğlu karşısında gerçekleşeceği şeklinde yorumlanabilmektedir.

Suçluluk psikolojisi içine girerek ilkin kendisini sonrasında çevresindeki kişilere suçlayarak, tamamı ile yapısına uygun olarak davranmayan fert düşüncesi sağlamaktadır.

Ayakkabı Yırtılması

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir