Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

Ek olarak bkz: Kur’an Okumak, Yakarış

Dertlerin dermana dönüşeceğine, üzüntü yaşamadan gözyaşı dökmeden rahat bir yaşam geçireceğine delalettir.

Rüyasında Ayetel Kürsi okuduğunu gören şahıs, yaşamı süresince sıkıntılara bulaşmayacağına, kişiye bulaşan sıkıntıların hayrı tetikleyici şeyler olacağına, üzüntü yaşamadan ve tek damla üzüntü gözyaşı dökmeden, Tanrı’ın sevgili kulu olarak yaşamını sürdüreceğine delalettir.

Rüyayı gören kimse, sıhhat problemi yaşamayacağına, aile içinde devamlı bir inanç hakim olduğuna bu açıdan sıhhat problemi aile açısından da sorun olmayacağına, sevap hanesinin kabararak, insanlara yararlı işlerin olacağına delalettir. Her açıdan hayırlı olan bir rüya olup, mutluluk ve rahatlık dolu zamanlar ile insanlara itimat veren gelecek rivayeti edilmektedir.

Rüyada Ayetel Kürsi okuduğunu görmek rüyayı gören kişinin inancı ve karakteri yardımıyla her zorlukla başa çıkabileceğine, insanlara karşı değişik tutum ve davranışlar geliştirmeden kutlu bir insan olarak son nefesine kadar şaşmadan yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayetel Kürsi Dinlemek

Rüyasında camide Ayetel Kürsi dinleyen şahıs, kalbi temiz olduğundan bu rüyayı gördüğüne, kalbinden geçenlerin en kısa süre içinde kabul görerek ne muradı var ise sav zamanda kavuşacağına delalettir. Dünyalık hayaller kuranların zenginlik, mutluluk ve evlilik şeklinde değişik durumların direkt olarak kabul olmasına delalettir. Ahiret için iyilik istemeye rüyayı gören kişinin bilimsel kuvvetinin artarak irfan sahibi birisi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Rüyasında toplulukta Ayetel Kürsi dinleyen şahıs, ilim ve irfana ehemmiyet vererek yaşamını muntazam yaşayan, bir amaç ve amaç doğrultusunda değil tertemizce Tanrı’a yakarma edenlerin ya da edeceklerin görmesi mümkün olan bir rüyadır. Hayırların ve mutlulukların habercisi olarak vasıflandırılan rüya korku ve kederden uzak olunacağına, rahat bir aile ortamı ile insanların mutluluk ifadeleri saçacağın şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında günah işlerken Ayetel Kürsi dinleyen şahıs, yaşam içinde günah işlediklerine ya da büyük günah işleyeceklerine, içlerinde fenalık olmadığına fakat ortama ayak uydurarak fena düşünceler elde edileceğine delalettir. Kendilerini değerlendirerek tövbe eden kişilerin Tanrı katında tövbelerin kabul olacağına, tövbeye teşvik edici bir rüyadır.

Rüyasında bilgisayarda Ayetel Kürsi dinleyen şahıs, hayatında asla sorun çekmeyeceğine devamlı olarak bir koruyucu meleğin olacağına, insanoğlu tarafınca sevilen birisi olarak kazasız ve belasız zamanları geçeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Tecim ile uğraşanların işlerinde açılma olacağına, rızıkları artarak daha fazlaca büyüyeceklerine ve ibadetlerini de aynı şekilde geliştirerek insanlara, desteğe muhtaç ortamlara yardım edeceklerine delalettir.

Rüyada Ayetel Kürsi Okunduğunu Görmek

Rüyasında camide Ayetel Kürsi okuduğunu gören kimse, kafasında yer etmiş olduğu geleceğe haiz olacağına, çalışkan olacağına yada olduğuna bunun için değişik hayaller kurarak insanoğlu tarafında kutlama edilecek işlere imza atacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Okul hayatında yada iş hayatında başarı bandına adım atarak hızla yükseleceğine, kaderi fazlaca güzel olarak hayırlı insanoğlu ile evleneceğine,  hayırlı evlatları olacağına delalettir.

Rüyasında evde Ayetel Kürsi okuduğunu gören kimse, hayatta isteklerine kolayca erişerek güçlük yaşamadan hareket edeceğine, başarı merdivenine kendisini dayayarak mutlu bir gelecek elde edileceğine delalettir.

Rüyasında Ayetel Kürsi okuduğunu gören kimse, çalışan bir kişinin kafasında yer etmiş olduğu projeleri gerçekleştirmek için değişik atılımlara gireceğine, kendi işini yapanların gelişme planına uymadan fazlaca büyük gelişme hamleleri yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Plan dışına çıkarak risk alacağına, elde edilmiş başarının iyi mi geldiğini insanlara kanıtlayacağına işarettir. 

Rüyasında televizyonda Ayetel Kürsi okuduğunu gören kimse, kafasında başarıya ulaşmış biri olma fikri olduğuna ya da yaşayacağı bazı olaylardan sonrasında kendisine itimatı gelmiş olarak başarıya ulaşmış olmak için çaba göstereceğine, çabasının karşılığını alarak değişik bir buluşa imza atacağına, adını tarihe altın harflerle yazdırma şansı elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında Ayetel Kürsi okuduğunu gören bekâr kimse, kafasında mevcud evlilik fikrine daha fazlaca sıcak bakacağına, dünürlerini değerlendirerek evlilik ortamının oluşacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Evlilik düşüncesine girerek harcama edeceğine, masrafların artması ile gelirinin de birden atarak rahat ödemeler yapabileceğine, rızkının artmasına niçin olacak girişimler yaparak, evlilik zamanı rızkının meyvelerini toplayacağına delalettir. Evlenilecek kişinin hayırlı kişiler olacağı şeklinde de bir rivayet mevcuttur.

Rüyada Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmenin Ruhsal Yorumu

Yaşantısına dikkat eden kişilerin ve maneviyatı güçlü olan kişilerin görmesi yüksek olasılık olan bir rüyadır. Bilinçaltının rüyalara tesirinin bulunduğunu kanıtlayan niteliktedir.

Rüyayı gören şahıs hayatında günah işlemekten korkan, insanları incitmemek amacında çekingen tavırlar sergileyen ve inancına bakılırsa yaşayarak başarıya ulaşmış bir insan olduğuna, ruhsal olarak hata işlememek adına fazlaca çaba sarf ettiğinden yönlendirici durumunda olan bir rüyadır.

Dünyalık işlerinde sorun olmayacağına, dünya üstünde ahiret için çabalayarak, cehennem hayatından korkan, aden mevkisine erişmek için yakarma eden, ibadetlerini aksatmayan, inancına haiz çıkarak fazlaca başarıya ulaşmış bir insan olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Ayetel Kürsi Okuduğunu Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir