Rüyada Azmak Görmek

Ek olarak bkz: Cinsel Organlar, İlişki

Eline devamlı maddi ve tinsel olarak geçecek durumların olacağına, rahat ve mutlu bir yaşam ortamının gelecek içinde şekilleneceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında azan şahıs iş hayatında oldukca iyi bir konumda çalışacağına, konumundan dolayı oldukca iyi bir gelirinin olacağına ve gelirine bağlı olarak lüks bir yaşam sürerek sevdiklerine yardım edecek kadar da merhametli olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin daha ilkin asla tatmadığı mutlulukları rüyayı gördükten sonrasında tadacağına, ailesi ve sevdikleri ile arasının oldukca iyi olduğundan sevdikleri ile sevincini paylaşacağına ve kendisine ziyanı dokunan kişilerin farkına vararak hayatından çıkaracağına delalettir.

Rüyada Sevişmek

Rüyasında bir hanımla sevişmek, stabil giden hayatına aksiyon geleceğine, kendisini ilgilendirmeyen bir mevzuda data öğreneceğine bu bilgiden dolayı aksiyonlu bir süre geçireceğine, sevilmiş olduğu birisini ilgilendiren bu haber yüzünden kafasının karışık olacağına ve kafasında olan bazı işleri kovalayarak amaçsız ve boş yere koşturacağına delalettir.

Rüyasında ölüyle sevişmek rüyayı gören şahıs yada yakının rahatsızlanacağına yada ansızın öleceğine delalettir. Ölümlü dünya içinde yaşayıp, ölümü unutan insanoğlu için uyarıcı durumunda olan bir rüyadır. Yakın bir akrabasını yada kendisinin ölüme yaklaştığını ve seviştiği ölüyü tanıyorsa onun yanına defnedileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında çocuk ile sevişmek, rahat bir aile ortamının olduğuna, ailesi içinde bazı tatsız durumların ortaya çıkarak insanoğlu ile tartışılacağına delalettir. Aile içinde oluşabilecek kafa karışıklıklarından etkilenmemek adına yansız durmanız, oluşabilecek kargaşalar içinde size zarar vermemesine niçin olacaktır.

Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüyasında sevgilisi ile seviştiğini gören kimse, bozuk giden bir aile düzeni yada maile yaşantısı olduğuna, araya aile büyükleri yada çocuk benzer biçimde bazı etken nedenin girerek, aile hayatında düzelmeler olacağına ve hayırlı bir yaşam sürerek insanların aile hayatında düzelme olacağına delalettir.

Rüyasında arkadaşı ile seviştiğini gören kimse fikir ve yaşantı olarak boşlukta olduğuna, çevresinde ki olan insanların yaramaz ve kendisine zarar veren insanoğlu olduğu şeklinde bilinmekte olup, rüyayı gördükten sonrasında değişik nedenlerden dolayı içinde bir sorun oluşacağına, yakın dost yada akrabalarından yardım isteyeceğine, beklediği yardımı kimseden görmeyerek zor durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyasında tanımadığı biri ile seviştiğini gören şahıs, çalışan bir kimse ise iş hayatında başarı göstermiş bir döneme gireceğine, aklında olan projeleri tek tek gerçekleştireceğine yada konum olarak yükselerek daha oldukca insana hükmedeceğine delalettir. Aile yaşamı olan kişilerin ise bozuk giden bir düzenleri olduğuna bu rüyadan sonrasında hayatlarında bazı köklü değişimler olacağına bu değişikliklerden dolayı aile yaşamının düzene girerek mutlu zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada Kösnü Görmek

Yaşamı süresince çalıştığına yada çalışacağına büyük birikimler yaptığına yada yapacağına delalet olup, birikimleri hayırsızca harcayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Elde edilmiş bir miktar parayı, kişinin yada ailenin tüm birikimlerini hayırlı olarak ve oldukca varlıklı olacağım imgesel olarak gireceği bir işe yatıracağına, gireceği işin hayrının olmayacağına, elde olan tüm birikimin, görülen bir hayale yatırılarak zarar edileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin ellerinde olan imkanları yanlış alanlarda kullanacağına, bazı devlet ve hususi alanlarda sözünün geçmiş olduğu yada geçeceğine bu zamanlarda yanlış hamleler yaparak sorun çekeceğine, maddi ve tinsel olarak geçen zor günlerin sonunda toparlayamayacağına ve devamlı olarak kederli bir yaşamı olacağına delalettir.

Rüyada Sex Görmek

Rüyayı gören kişinin hayırlı bir şahıs olduğuna yada hayırlı kişiler ile karşılaşarak hayırlı bir yola gireceğine; rüyasında ilişki yaşamış olduğu kişiyi tanıyorsa o kişiden yardım alabileceğine, yardım sonucu birazcık çaba sarf edeceğine, edilen çaba sonucunda büyük bir rahatlama ile mutluluğa kavuşacağına ve maddi ve tinsel olarak huzura erişeceğine delalettir. 

Hayatınız seyrinde giderken aklınıza gelmeyen, büyük bir vaka ile karşılaşacağınıza, karşılaştığınız bu sürpriz karşısında insanoğlu içinde sürtüşmeler olabileceğine ve metanetli ve sabırlı olarak sürprizin sizin açınızdan olan mutluluğuna hakim olarak, keyifli günler geçireceğinize delalettir.

Azmak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir