Rüyada Bağırdığını Görmek

Ek olarak bkz: Açığa Vurmak, Bağırmak

Kişinin hayatında değişik dönemlerde vakalar olacağına ve oldukca yakınında gelişen vakalar örgüsünden değişik durumlar ile karşı karşıya kalması ile kontrollü ilgi oluşacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin hayatında değişik süre dilimlerinde değişik vakalar ortaya çıkacağına, olayların farkı şekillerde kişinin hayatına girmesi ile kendi iradesi haricinde gelişen olaylardan haberdar olacağına yada arkadan çevrilen olayların bir halde karşısına çıkması ile kişinin mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Bağırdığını Görmek

Rüyasında haksız birinin bağırdığını gören şahıs, stresli bir döneme gireceğine ve dönemsel olarak hoş olmayan olayların yaşanacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hoşuna gitmeyeceği, beklemediği anda beklemediği vakalar ile karşılaşarak oldukca sinirli bir döneme gireceğine, dönemsel olarak problem çekileceğine ve kişinin kendisini rahat problemlerinden kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında haklı birinin bağırdığını gören şahıs, beklemediği tepkiler ile beklemediği durumlar ile karşılaşarak canının sıkılacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin keyfinin kaçacağına, kişinin işlerinin ters gitmesinden dolayı canının sıkılacağına ve fena gelişmelere niçin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada İmdat Diye Bağırdığını Görmek

Rüyasında imdat diye bağırdığını gören adam, hayırlı bir iş içine girileceğine yada hayırdan öte yol çizilmeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin niyetinin dost doğru olduğuna ve niyetine uygun hareket ederek kişinin iş yapmasına vesile olacak durumlar ile karşı karşıya geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında imdat diye bağırdığını gören hanım, talih mevzusunda sıkıntısı olan kişinin şansının açılacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs kendisini oldukca şanssız olarak ifade etmekte olup, kişinin şansının açılacağına ve kafasında olan durumların gerçekleşmesi ile moral olarak oldukca iyi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinin Sana Bağırdığını Görmek

Rüyanda tanıdığın birinin sana bağırdığını görürsen, içsel açıdan iyi günler göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin güzel günler göreceğine; iş, aile ve dostluk mevzusunda asla sorun çekmeden güzel günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyanda tanımadığın birinin sana bağırdığını görürsen, maddi açıdan rahatlama olacağına ve ferahlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin değişik süre dilimlerinde maddi kaynaklar elde edeceğine, maddi olarak kişilerin değişik yatırımlar içine gireceğine ve zor geçen parasız günlerin tersine oldukca rahatlayacağına ve keyif alınarak mutlu olacağın şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyanda tanıdığını sandığın birinin sana bağırdığını görürsen, sıhhat problemi çekeceğine ve sorunlara umar bulunacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin borçlu olduğuna, borçlarından kurtulacağına, sıhhat problemi çeken kişinin hastalıklı günleri geride bırakarak güzel günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölünün Bağırdığını Görmek

Hayırlı günler görüleceğine ve kişinin içinde olan ya da olabilecek olan tüm sıkıntıların ortadan kalkması ile yüreğinin hafifleyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin değişik nedenler ile belirli dertleri olacağına, dertlerine umar olan kişilerin kişinin hayatında oldukca mühim yeri olacağına ve durumlara ehemmiyet verilerek keyif duyulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Babanın Bağırdığını Görmek

Rüyasında babasının bağırdığını gören hanım, güvenilir olacağı bazı gerçekler işiteceğine yada göreceğine delalettir. Rüyayı gören kadının yaşam içinde yanlış bilmiş olduğu bazı vakalar olduğuna, yanlış bilmiş olduğu olayların üstüne giderek kendi gözü, kulağı yada tanık olduğu durumlar ile gittiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında babasının bağırdığını gören adam, hayatta bilmemesi ihtiyaç duyulan yada bilmiş olduğu süre üzüleceği gerçekleri olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin  belirli gerçekleri olacağına, kişinin gerçekleri yardımıyla acı çekeceğine ve bilmemesi ihtiyaç duyulan durumları öğrenmesi ile zor günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Bağırdığını Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir