Rüyada Bakliyat Görmek

Ek olarak bkz: Fasulye, Barbunya, Pirinç 

Kişinin yaşam içinde idealleri olduğuna ya da olacağına ideallerinin peşinden koşarak mutlu bir yaşam için çabalayacağına delalettir.

Rüyasında bakliyat gören şahıs, kafasında planları olduğuna ya da olacağına, planları haricinden gelecek planlaması yaparak mutlu bir gelecek kurmaya çalışacağına, emekleri içinde kişinin ideallerinin peşinden yorulmadan koştuğuna ve er ya da geç hayallerine, amaçlarına ve beklentilerine ulaşacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin geçmiş vakit içinde yapmış olduğu bir yatırım olduğuna ya da olacağına, zaman içinde yatırımdan ümitlerini keseceğine fakat kendiliğinden gelişen vakalar örgüsüne bağlı olarak emeklerin boşa gitmeyerek rüyayı gören kişinin yüzünün güleceğine maddi olarak gelir seviyesini yükseleceğine ve tinsel olarak güzel günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bakliyat Almak

Rüyada tarlada olan bakliyatı gören şahıs, emeklerinin karşılığını alacak olmasına ve verimli bir döneme delalettir. Rüyayı gören kişinin dar zamanlar geçiriyor olması ve yakın vakit içinde oluşan verimlilik kişinin maddi olarak rahatlaması şeklinde yorumlanmaktadır. Bereketin artması kişinin yapmış olduğu ile yoğunlaşması ile gerçekleşecek olup, darda olan kişilerin ellerinin bollaşması ile verimlilik artışlarına niçin olması şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında paketlenmiş bakliyat gören şahıs, işlerinde olacak olan artışa delalettir. Rüyayı gören kişinin rızkının genişlemesine niçin olacak gelişmelerin olmasına, kazancın düzgüsel standartların üstüne çıkması ile bolluk dönemine girilecek kadar yüksek olmasına ve buna bağlantılı olarak mutlu bir döneme girileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yaş bakliyat gören şahıs, hayatında mevcud sıkıntıların yada zorlukların azalacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirdiğine yada geçireceğine kişinin değişik vakit dilimlerinde gireceği sıkıntıların sabır etmesi sonucu geçecek olmasına ve maddi olarak rahatlama yaşayarak yaşamının oldukca daha kolay hale gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kuru bakliyat gören kimse kuvvetli olacağına, gücü hem maddi olarak hem de tinsel olarak elde ederek mutlu geçecek olan zamanlara delalettir. Rüyayı gören kişinin sıkıntıları gördüğüne ya da göreceğine, sıkıntılarına sabır ederek zaman içinde güzel günler görüleceğine, hem maddi olarak hem de tinsel olarak güç elde edilmesi için oldukca çaba gösterileceğine ve karşılığında zenginliğe ulaşarak kişinin maddi ve tinsel olarak rahatlama yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bakliyat Kurdu Görmek

Rüyasında bakliyat kurdu gören hanım fena günler göreceğine, duygusal olarak ayrılık içine gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında fena kalpli ve art niyetli kişilerin olduğuna ya da zaman içinde olarak kişinin yaşamını oldukca fena noktalara getireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin duygusal ayrılık yaşama ihtimalinin yüksek olduğuna, uzun soluklu bir gönül ilişkisinden ayrılacağına, fena günler görüleceğine ve zaman içinde zorluklara alışılarak oldukca sorun çekileceği şeklinde rivayet edilir.

Rüyasında bakliyat kurdu gören adam, hayatında ayağına bağ olan kişilerin olduğuna ve arkadan kuyu kazan kişilerin varlığına yorulur. Rüyayı gören kişinin hedeflerinin yüksek olduğuna, hedeflerine yönelik olarak atacağı adımlarda her daim duruma engel olmak isteyen kişilerin hayatta var olacağına, mutluluklara engel olmak isteyen kişilerin her daim olacağına ve maddi ile tinsel zarara uğrayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin maddi olarak gerilemesini isteyen kişilerin dünyadaki varlığı kişinin zor zamanlar geçirmesine niçin olacaktır.

Rüyada Bakliyatın Böceklenmesi

Hayatta görülecek olan zararlara, daima rüyayı gören kişiyi ve ailesini çekemeyen kişilerin varlığına delalettir.

Rüyada bakliyatın böceklenmesi rüyayı gören kişinin oldukca çalışkan olduğuna, kendi ayakları üstünde durmaya çalışan birisi olarak her daim mutluluğu kovaladığına yada kovalayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada bakliyatın böceklenmesi görmek kişinin mutluluğuna engel olacak kişilerin daima en yakınında olan, güvendikleri fakat kişiyi çekemeyen kişiler olacağına, kişinin sırtından idame için ona her türlü ziyanı vermekten geri durmayacak bir kişinin her daim olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişinin kendisi ile uğraşılmasından dolayı tinsel olarak oldukca yorulacağına ve bu yorgunluğun maddi kayıplara da yol açması ile fena günler görüleceğine delalettir.

Rüyada Kuru Bakliyat Görmek

Değişik şekillerde yorumlanması mümkün olan, kuru bakliyat içeriğine bakılırsa değişkenlik göstermesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin açılacağı bir döneme girileceğine, kısmeti ve şansı yardımıyla maddi olarak oldukca ilerleyeceğine, maddi olarak ilerleme yaşadıktan sonrasında kafasında problemler kalmayarak kişinin duygusal anlamda oldukca ilerleme yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin her daim sıkıntılara hazır olmasına, yaşamının her noktasında belirli dönemlerde sorun çekmesi mümkün olan bir rüyadır.

Rüyayı gören şahıs sabırlı olması lüzumlu olup, sabır etmiş olduğu vakit her şey oldukca değişik olacaktır. Değişik şekillerde yorumlanması mümkün olan rüyada hayır dilekleri dilenerek kişinin iyi günleri umut etmesi telkin edilir.

Rüyada Hububat Görmek

Hayırlı bir döneme girileceğine, maddi başta olmak suretiyle tinsel açıdan da oldukca verimli bir döneme girileceğine, kişilerin içinde bulunmuş olduğu sıkıntılardan sıyrılarak güzel günler görmesinin mümkün olacağı bir periyodu simgelemektedir.

Rüyayı gören kişinin uzun devam eden bir geçim derdi olduğuna ya da olacağına fakat vakti zamanı geldiği vakit Hak Teâl’nın yazdığı vakit geçim derdi son bulacak olup, tecim içinde etken rol oynayarak işlerinde hızlanma olacağına ve fena günlerin geride kalması sonucu mutlu bir gelecek güvenilir adımlar ile ilerleyeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin tecim içinde etken olarak rol oynaması sonucu oldukca büyük işlere imza atacağına, senelerdir fena olan ekonomisinin düzelmesi sonucu işlerinin artacağına kişinin eline geçecek fırsatlar yardımıyla, kazançtan yana yüzünün güleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Bakliyat

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir