Rüyada Balığı Görmek

İyi şartlara haiz olunacağına, sorun çekilmeyeceğine maddi ve tinsel olarak güzel olarak yorumlanan, hayırlı bir rüya olarak bilinmektedir.

Rüyasında balık gören şahıs yakın süre içinde hızlıca yükseleceğine, yükselme süratli olsa da öncesinde çaba gösterileceğine ve oldukca çalışıldığına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında kısmetler var olacağına, kısmetler maddi ve tinsel olarak olabilmekte olup, canlı balık gören şahıs duygusal anlamda bir fırsat elde edeceğine, balığı ölü olarak gören şahıs maddi olarak rahatlayacağına, kısa süre içinde en iyi şartlara haiz olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada balık görmek rüyayı gören kişinin hayatta haiz olabileceği en iyi şartlara, en iyi imkanlara haiz olabileceği, kolay şekilde elde edilebilecek olan paralara, kısmetlere ve birçok büyüleyici vakaya delalettir. Verimli işler halletmeye, kesilmeyecek rızka ve kazanca haiz olmaya ve bitmeyecek bir serveti yakalamış olmayı rivayet eder.

Rüyada Balığı Suya Bırakmak

Rüyasında süs balığını suya bırakan şahıs, iyi günler geçirmeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin sıhhatli kararlar almayacağına yada alamayacağına baskı altında olabilmesine, anlık hatalar yaparak zor günler geçirebileceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyasında tatlı su balığını suya bırakan kimse, fırsatları değerlendirme problemi çekeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yaşantısı içinde birçok fırsat karşısına çıkacağına, fırsatlara yaklaşma mantığı yanlış olacağına değerlendirme çabalarında yanlış hareket etmesinden dolayı işlerinin ters gideceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ölmüş balığı suya bırakan şahıs, hayatta karşısına çıkabilecek kısmetler olduğuna ve kısmetlerin ebatlarına dikkat edilmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin hayatlarında karşısına çıkma ihtimali zorluk derecesi yüksek bir ekip fırsat elde edeceğine fırsat maddi yada tinsel anlamı olabilmekte olup, kişilerin bu kısmeti değerlendirmesi ile hem maddi hem de tinsel olarak doyum noktasına ulaşmaları daha kolay olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balığı Kurtarmak

Rüyasında ölmek suretiyle olan balığı kurtaran şahıs, karlı bir işe gireceği şeklinde rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin belirli bir mesleği olduğuna ya da olacağına, mesleği kapmanın çabasında olarak oldukca akıllı hareketlerde bulunacağına ve şahıs kıvrak zekası ile dikkat çekerek karlı zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyasında akvaryumdan düşen balığı kurtaran şahıs, pişmanlık duyacağına ve hatadan döneceğine delalettir. Rüyayı gören şahıs yakın süre içinde bir hata yapacağına, yapmış olduğu hatanın farkına vararak pişman olacağına ve pişmanlığını gidermek amacı ile hatasını onarım etme çabasında olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesi, fikren fena duruma düşmesi ve pişmanlıklardan kurtularak rahatlayacağı dönem için vurgu meydana getiren bir rüyadır.

Rüyasında sıkışmış olan balığı kurtaran şahıs, son anda alınacak olan bir işe delalettir. Rüyayı gören şahıs değişik süre dilimlerinde iş hamleleri yapacağına, işlerin iyi olması için çabalayacağına, şanssız bir döneme girileceğine işlerin son anda alınacağına ya da son anda elinden kaçacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Son anda alınacak iş ile oluşacak rahatlığı vurgulayan bir rüyadır.

Rüyasında büyük balıktan minik balığı kurtaran şahıs, kişinin kendisi ile gurur duymasına niçin olacak olayların olacağı şeklinde rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin luk içinde olacağına, kişinin kendisi ile gurur duyacağı durumlar içine gireceğine ve kendisi ile gururlanarak mutlu süre dilimlerinde var olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balığı Elinde Tutmak

Rüyasında akvaryum balığını elinde tuttuğunu gören şahıs, kısa süre içinde mal elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın süre içinde değişik yerlerden toplu bir mal varlığına erişeceğine, beklenen bir malın miras yolu ile gelmesine yada hak edilen bir malın kısa süre içinde kişinin eline geçmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin elde edeceği mal varlığı yaşamının sonuna kadar rahat içinde, maddi sıkıntısı olmadan yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında köpek balığını elinde tuttuğunu gören şahıs, emek harcayarak oldukca mal varlığı elde edileceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin oldukca çalışkan olduğuna ya da olacağına elinde olan malın üzerine mal koyarak oldukca varlıklı olunacağına, varlıklı olmak için çabalamayacağına fakat oldukca güzel işleri olarak yaşamı süresince rahat edeceği bir zenginliğe ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yunus balığını elinde tuttuğunu gören şahıs, yakın süre içinde miras paylaşacağına ve büyük hak alacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik kişiler ile miras meselesi ile masaya oturacağına, miras paylaşımından kârlı çıkacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Ortada mevcud malların paylaşımında hak göz edileceğine kişilerin kardeşi, kuzeni yada ailesi ile oturmuş olduğu masadan büyük hisse alarak kalkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balığı Ölürken Görmek

Rüyasında denizde balığı ölürken gören şahıs, kişinin hayalleri olacağına hayallerine ulaşamayarak umutlarının biteceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yaşam içinde hayalleri olduğuna hayallerin gerçekleşmeyerek kişinin umudunun yıkılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında akvaryumda balığı ölürken gören şahıs, hayata karşı tepki göstereceğine ve bunalıma girileceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin sıkıntılar çekeceğine, karşılaşmış olduğu sıkıntılar karşısında hayata küsmesine ve bunalıma girerek zor günler geçirileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında elinde balığı ölürken gören şahıs, istemediği vakalar ile karşı karşıya gelmiş olarak üzüleceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin istemediği vakalar ile karşı karşıya kalmasından, görmek istemediği vakaları görmesinden dolayı zor günler geçirileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Tinsel olarak yıkım içine girileceğine, kişinin üzülerek, yıkılacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Balığı Çöpe Atmak

Maddi imkânların ve maddiyata bağlı olarak kişinin irtibatının artması şeklinde yorumlanan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin aklında bir iş kolu olduğuna ya da aklında olan iş koluna çoktan girerek çalıştığına, çalışmaların kişiye başarı getirmesi ile mutlu olacağına fakat işlerin sonradan bozulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin işlerinin iyi olduğu süre itibarının artacağına, itibari ve maddi durumun arttığı süre oldukca mutlu olacağına, mutlu zamanlarında hata yaparak yaşam içinde bir sallantı yaşayacağına, yeni yatırımlar yapacağına ve yatırımlardan sonrasında zarar ederek fena günler geçireceği şeklinde yorumlanmaktadır. 

Balığı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir