Rüyada Balık Yakalamak Görmek

Ek olarak bkz: Balık Tutmak, Balık Temizlemek, Balık Avlamak

Sorunlu dönem olacağına yada o dönem içinde olunacağına, problemler çözülerek güzel günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında balık yakalayacağını gören şahıs maddi ve içsel sıkıntılar ile boğuşacağına, içsel sıkıntılardan kurtulmak için sabretmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmak için çalışmaya gereksinim duyacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. İş hayatında uzun zamandan beri devam eden sorunları, ailede baş gösteren sıkıntıları ve tartışmaları ve maddi içsel problemler yüzünden üzülen insanların sorunlarını çözecek ve herkesi ferahlatacak bir haber alınacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada balık yakalamak görmek kişinin iş hayatında yapacağı sıçrama ile oldukça ciddi maddi gelir elde edeceğine, maddi olarak rahatlama içine girerek oldukça mutlu bir vakit geçirileceği, içsel olarak sıkıntıların temel olarak çözüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Büyük Balık Yakalamak

Rüyasında büyük köpek balığı yakalayan şahıs, başarı göstermiş olacağına ve büyük kazançlar elde edileceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin belirli bir vakit sıhhat problemleri olacağına, sıhhat ile savaşım ederek hastalığını yeneceğine ve emek verme hayatına dönerek büyük kazanç elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İş hayatında elde edilecek başarılara, sıhhat problemlerinden kurtularak mutlu olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında büyük süs balığı yakalayan şahıs, mesele yaşayacağına ve yakın vakit içinde sorunların son bulacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin sorunları olduğuna ya da vakit içinde olacağına sorunları olan kişilerin sorunlarının son bularak huzura ereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Sorunları olan kişilerin sorun çekeceğine  ve sıkıntılara karşı savaşım ederek sorunların ortadan kalkacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında büyük hamsi balığı yakalayan şahıs, iş ve aile hayatında oluşacak olan tersliklere ve işlerin üstüne düşülerek düzeleceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin aile hayatında uzun soluklu dargınlıklar olacağına, tarafların yumuşaması ile ters giden durumların düzeleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin maddi olarak sorun içine girmesi, sıkıntılardan kurtularak rahatlaması da kesinlikle mümkün olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Yakalamak ve Yiyecek

Rüyasında balık yakalayan ve yiyen adam,  helal yollarla elde edilecek büyük bir maddi kazanca delalettir. Rüyayı gören adam oldukça çalıştığına, kendi işini yapacağına kendi işinde büyük kazançlar elde ederek maddi açıdan rahatlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin başını sokabileceği bir evi elde etme imgesel olduğuna ya da olacağına, işleri yolunda giden kişinin yakın vakit içinde büyük kazançlar elde ederek ev alacağına ve mutlu olunarak oldukça iyi zaman geçirileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında balık yakalayan ve yiyen hanım, mesele içinde yaşadığına ve sorunların kısa vakit sonrasında sona ereceği şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin kafasında olan problemler olduğuna, hayatında mevcud problemlerin belirli bir süre sonrasında son bulacağına, yaşanmış olan sorunların kısa bir vakit sonrasında sona ereceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Birçok Balık Görmek

Rüyasında denizde birçok balık gören şahıs, başarı göstermiş olacağına ve büyük işlere kalkışılacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin büyük iş girişimleri olacağına, işlerine yön vererek başarı göstermiş hamleler yapacağına ve başarı ile maddi kazanç aynı anda gelmiş olarak mutlu olunacak bir döneme girileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında akvaryumda birçok balık gören şahıs, etken olarak işi olduğuna ya da olacağına ve işinde başarı göstermiş olacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs iş hayatında kendi işi için çabaladığına ya da kendi işini kurarak başarı elde etme mantığında olduğuna ve işi kurduktan sonrasında hızla gelişme kaydedeceğine işarettir. Bununla beraber bu şekilde içsel olarak da refah bulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında gölde birçok balık gören şahıs, iş hayatında olunacağına ve oldukça para kazanılacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs iş hayatında etken olarak rol alacaktır. Kişinin iş hayatında etken olarak rol oynaması sebebi ile oldukça başarı göstermiş bir dönem ortaya çıkacaktır. Başarıya ulaşmış dönem değerlendirmesi sonucu kişiler ve gruplar oldukça büyük bir servete haiz olup, oldukça iyi günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Tutmak

Rüyasında olta ile balık tutan kimse, hasta olmayacağına ve kısmeti olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hastalıkla ilgili kafasında takıntısı olmadan sıhhat sıkıntısı çekmeyeceğine, maddi ve içsel olarak oldukça büyük kısmetler elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kısmetler maddi anlamda yeni iş kapılarına, içsel anlamda ise yeni gönül ilişkilerine ve benzeri durumlara denk gelmektedir.

Rüyasında ağ ile balık tutan kimse, zor günler geçirdiğine ve geçirilen zor günlerin belirli bir süre sonrasında biteceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin maddiyata bağlı olarak zor günler geçirdiğine ya da yakın vakit içinde geçireceğine geçirilen güçlük geçici olacak olup kişinin kendi çabaları ve çevresinin de yardımı ile iyi günlere erişmesinin mümkün olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Karanlık günlerin kısa bir süre sonrasında biteceğine dair bir rivayet mevcuttur.

Rüyasında tekne ile balık tutan kimse, parasal ve ruhsal olarak sorun içinde olduğuna ve kısa vakit içinde karmaşık durumlardan çıkılacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan dara düşmesi kişinin sıhhat sorunları yaşamasına ve sıhhat sorunlarının temelini ise ruhsal bozuklukların oluşturacak  olması kolay tedavi sürecini vurgulamaktadır. Tüm sorunların son bulması ile hayra yorulan bir rüyadır.

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüyasında gölde elle balık tutan şahıs, iş hayatında ve eğitim hayatında yardım almamaya delalettir. Rüyayı gören kişinin hayalleri olduğuna, hayalleri uğruna hareket ederek kimseden yardım almayacağına yada gelen yardımları kabul etmeyerek başarıya kendi başına ulaşabileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında denizde elle balık tutan şahıs, kendisini yetiştirecek olup, kendi başına birçok hedefe ulaşacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin kendisine oldukça güvendiğine ya da güveneceğine kişinin kendi bilgisi ve becerisi yardımıyla birçok başarıya imza atacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin kendi informasyon, beceri ve kabiliyeti ile oldukça iyi işler yapacağına ve başarı yardımıyla mutlu olarak oldukça güzel günler göreceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balık Temizlemek

Belirli bir işe oldukça emek verileceğine, kişinin emek verdiği işe haiz çıkması sonucu başarıyı elde edeceğine delalettir.

Rüyayı gören kişinin değişik vakalara oldukça büyük emek vereceğine, emek verdiği mevzularda fedakâr hareketler içine gireceğine ve emeklerinin karşılığını almak için oldukça çalışacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Emek verilecek olan mevzu gönül ilişkisi olabileceği şeklinde kendi kurduğu, işlettiği ve işletmeye devam etmiş olduğu bir iş mevzusunda da olabilmektedir.

Rüyada balık temizlemek sorunlu dönem olacağına yada o dönem içinde olunacağına, problemler çözülerek güzel günler görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada balık temizlediğini gören şahıs maddi ve içsel sıkıntılar ile boğuşacağına, içsel sıkıntılardan kurtulmak için sabretmeye, maddi sıkıntılardan kurtulmak için ise çalışmaya gereksinim duyacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. İş hayatında uzun zamandan beri devam eden sorunları, ailede baş gösteren sıkıntıları ve tartışmaları ve maddi içsel problemler yüzünden üzülen insanların sorunlarını çözecek ve herkesi ferahlatacak bir haber alınacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Kişinin iş hayatında yapacağı sıçrama ile oldukça ciddi maddi gelir elde edeceğine, maddi olarak rahatlama içine girerek oldukça mutlu bir vakit geçirileceği, içsel olarak sıkıntıların temel olarak çözüleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Balık Yakalamak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir