Rüyada Balkon Görmek

Ek olarak bkz: Balkon Yıkamak, Balkondan Atlamak, Balkondan Bakmak

Bir kimsenin rüyada kendisini evinin balkonunda oturmuş olarak görmesi, korkularından güvenli olmaya delalet eder.

Rüyada yepyeni bir balkonda oturduğunu görmek, yükselmeye, zenginliğe ve nimete delalet eder. Bir fakirin bu rüyayı görmesi, varlıklı olacağına işarettir.

Rüyada balkon görmek, kimi zaman de yakınlarla münakaşaya delalet eder. Balkon üzerine bir balkon daha yaptığını görmek, ikinci bir evliliğe işarettir. Rüya sahibinin dost ya da akrabalardan fena haber alacağının da işaretidir.

Rüyada balkonda durmak yada balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören şahıs genel anlamda sevgilisinden ayrılır.

Rüyada tek başına balkonda durmak, kişinin yapmış olduğu yararlı işlerden dolayı rahatlık duyduğuna işarettir. Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğidir.

Rüyada eski bir balkonda bulunduğunu gören şahıs, eğer fukara ise malı artar, varlıklı ise parası artar; dindar ise daha ziyade ibadete koyulur. Bir rivayete bakılırsa balkon, büyük bir aşama, aşama ve halk içinde saygınlık ile tabir olunur.

Bir başka rivayete bakılırsa de, rüyada balkonda olduğunuzu görmek, fena niyetli kişilerin etrafınızı sardığına işaret eder. Balkondan düştüğünüzü görmeniz ise, etrafınızdaki insanlardan zarar göreceğinize işaret eder.

Balkon

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir