Rüyada Balkon Yıkamak Görmek

Ek olarak bkz: Balkondan Atlamak , Balkon

Oldukca büyük bir iş alanında çalışmaya, kudretli insanoğlu ile temas etmeye ve kişilere gore hareket hamleleri sunarak iş bitirmeye delalettir.

Rüyasında balkon yıkadığını gören şahıs, iş hayatında değişik adımlar atacaktır. İş hayatında değişik kesimler için informasyon verici olup, iş hayatında devamlı olarak gelişme sağlanacağına, kişinin kendisinin oldukca güçlü olacağı yada oldukca güçlü insanoğlu yanında emek vererek, insanlara yakın olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin kendi emrinde birçok insan bulunduğuna ya da komut alan birçok insandan birisi olarak istikrarla çalıştığına, başarı göstermiş olunacağına ve mutlu bir iş yaşamı ile gelecek kurması gerektiği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişiler büyük paralar kazanacak olup, mal varlığında artış olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yüksek Balkon Görmek

Rüyada oldukça yüksek balkon gören şahıs, maddi ve tinsel anlamda oldukca büyük gelişim sağlayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin hedefleri olduğuna, kişinin hedeflerine uygun olarak hareket etmesi ile değişik bir başarı bandında adım atması için ortam oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin aşama olarak yaşam içinde mevcud statüsünde yükselme olacağına, aşama arttırarak kişilerin değişik bakış açılarında hareket etmesine niçin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yüksek balkonda çiçek gören şahıs, iş hayatında yükselme yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs etken olarak emek verme hayatında olan birisi ise süratli bir halde makam yükselmesi yaşayacağına, iş hayatında olmayan genç ya da işi olmayan olan birisinin ise iş hayatında geleceğinin parlak olduğuna, istediği iş hayatına atıldıktan sonrasında, kendi beklentilerine gore bir makam sahibi olarak, terfi sıkıntısı olmadan yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yüksek siyah balkon gören şahıs, etken emek verme hayatında olduğuna ve takdir görecek işler yapacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin emek verme hayatında bağlı olduğu ya da olacağı kişiler kuvvetli, mevki ve statü sahibi insanoğlu olduğuna ya da olacağına insanların altında emek vererek takdir görecek hareket yapacağınıza ve işinizi sevmiş olarak yaparak oldukca mutlu olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yüksek katta alçak balkon gören şahıs, devlet kapısında bir iş istediğine ve dileklerinin kabul olunacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin işyar olma, devlete bağlı bir alanda emek verme imgesel olduğuna, kişinin hayaline giden yollarda birçok aşamayı geçerek devlete bağlı çalışacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin geçimini sağlayabileceği, rahat geçinebileceği kadar bir kudreti olacağına, maddi açıdan devlette olması yaşamını standartta sokacağına ve güçlük çekmeden yoluna bakacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Balkonun Demirlerinden Tutunmak

Rüyasında balkonun renkli demirlerinden tutunan şahıs, hayatınızda size kıymet veren ve devamlı koruyacak kişilerin varlığına delalettir. Rüyayı gören kişinin hayatında oldukca mühim insanoğlu olacağına, kişilerin önemi rüyayı gören kişinin kıymeti ile bağlantılı olacağına, kıymetli kişilerin rüyayı gören kişiye karşı koruma politikası içinde olacağına ve himayesine girmiş olduğu kişilerce hayatta zarar görmeden yaşayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında büyük balkonun demirlerinden tutunan şahıs, iş hayatında destek alacağına ve belirli vazife dağılımları olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yükselme hedefleri olduğuna, kişilerin değişik bakış açılarında varlıklarını sürdürüp, işlerinde yükselecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında balkonun demirlerinden arkadaşı ile tutunan şahıs, gerçek hayatta arkasında duracak kişiler olacağına delalettir. Rüyayı gören şahıs hayatta sağlam dostluklar kuracak yada arkasında kişiyi koruyup, kollayabilecek yapı ve mantık olarak sağlam kişiler olacağına, kişilerin yapısal olarak düşünceleri ile kişiye destek olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin hayatında güvenilir dostlar, güvenilir bir aile meclisi olacağına ve kişinin her daim, her vakada yanında olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyasında yüksek kattan oluşan binanın balkonundan düşen şahıs, iş hayatında yaşayacağı fena günlere delalettir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında bazı zorluklar ile karşılaşmasına, kişilerin değişik yapı içinde olması ile zorluklarına karşısında yenilgi alması benzer biçimde netice elde etmesine niçin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişiler yapmış olduğu işlerden zarar edebilme ihtimallerine karşı hazırlıklı yada önlemli olarak vakaları tersine çevirme ihtimalleri olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında minik binanın balkonundan düşen şahıs, belirli bir birikimi olduğuna ve kişinin elinde olan birikimin değişik nedenler ile elinden çıkarılacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin elde etmiş olduğu mal varlığı olduğuna ya da olacağına kişilerin mal varlıkları büyük küçük bir ihtimal ile gayrimenkul tarzında olacağına ve nedenlerinde farklılıklar oluşarak elinde mevcud mal/mülkü satışa çıkaracağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında demirleri olmayan balkondan düşen şahıs, mal var para sıkıntısı çekeceğinize delalettir. Rüyayı gören kişinin maddi kaygıları olduğuna ya da olacağına kişinin mal varlığı yapmak ve oldukca para kazanmak için birçok girişimi olacağına, girişimlerin asla birine karşılık alamayarak mal varlığı edinemeyeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin büyük para isteği insanları zarar uğratabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında arkadaşı ile balkondan düşen şahıs, çevresine destek olacağına ve maddi kayba uğrayacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin kendisinin borçlanacağına yada rüyasında yanında olan arkadaşının bağlantısı ile bir borç ortamına girileceğine, kişilerin değişik nedenler ile elinde olan parasının bir kısmını elinden gitmesi ile sonuçlanacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balkonu Süpürmek

Rüyasında kirli olan balkonu süpüren şahıs, kendi hayatında değişik bir yaşam stiline geçeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin kendi hayatımda ve yaşam stilinde tasvip etmediği durumlar ortaya çıkacağına ya da çıktığına kişilerin değişik durumlar karşısına etken olarak strateji değiştireceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin bazı huylarından çevresinin yada kendisinin dolaylı yoldan zarar görmesi sebebi ile bu şekilde bir karar alacağı ya da alabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında temiz olan balkonu süpüren şahıs, yeni bir başlangıç yapmak zorunda kalacağına yada isteyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin yakın vakit içinde değişik bir mantığa bürünerek etken fikir yapısı içine girmesi gerektiğine, düşüncelerine uygun olarak hareket ederek yapılacaklar hakkında değişik bir strateji geliştireceğine ve bu açıdan zarar görmeden adımlar atacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin daha kuvvetli ve daha temiz bir yaşam sürdürebilmesi için yapması ihtiyaç duyulan bir başlangıç olduğu şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında büyük olan balkonu süpüren şahıs, iş hayatında ve hususi hayatında yeni başlangıçlar yapacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin değişik bir başlangıç düşüncesi olduğuna ya da olacağına etken olarak iş hayatında farklılık yaratarak değişik sektörlere, birimlere yada şirket değişikliğine giderek farklılık oluşturacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Senelerdir hayatında olan bir erkeği yada hanımı değişik nedenlerden dolayı hayatından çıkararak duygusal anlamda bir farklılık ve değişim oluşması şeklinde de bir rivayet mevcuttur.

Rüyasında demirsiz balkonu süpüren şahıs, hayatında eşya yada şahıs olarak temizlik yapacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerinde değişik nedenler ile hayatında gereksiz görmüş olduğu kişiler yada kullanmadığı eşyalar bulunduğunun farkına vararak, büyük bir temizlik yapacağına, ustalaşmış olarak düşünerek birçok yenilenme hamleleri yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Balkon Yıkamak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir