Rüyada Balkondan Atlamak Görmek

Ek olarak bkz: Balkon, Balkon Yıkamak

Yapılacak olan bazı hatalara, kişinin gireceği yanlış ortamlara ve işlerinde oluşacak olan gerilemelere delalettir.

Rüyada balkondan atlamak rüyayı gören kişinin çevresine ziyanı olacağına, gireceği ortamlar çevresi tarafınca sevilmeyecek olan ortamlar olduğuna ya da olacağına fena durumlara düşmemek adına, insanoğlu ile etken olarak bir durum paylaşımı yaşamak zorunda kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişilerin yapacakları hataların farkına sonrasında varacaklarına, girdikleri ortamların kötülüğünün farkına vardıktan sonrasında geri çekilme hamleleri yapacakları şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında balkonda atlayan şahıs kendisi başta olmak suretiyle, kendisini tehlikeye atar yada çevresindeki kişilerin sözlerine ve öğütlerine aldırmayarak kendisine yarar yerine zarar getirecek işlerin peşinden koşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balkondan Atlayıp Yaralanmak

Rüyasında balkondan korkudan atlayıp yaralanan şahıs, başına gelecek olan bir kaza yada durum olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik durumlar ile karşı karşıya geleceğine, beklenmedik kazalar yada durumlardan dolayı ortaya çıkacak olan musibetler şeklinde bir seviye oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında görmüş olduğu yaralanma hiddeti kadar vakalar uzayacak olup, rüyada olan sonucun benzeri, yaşamında başına gelecek olan durumlarda da başına gelecektir.

Rüyasında balkondan istemsiz olarak atlayarak yaralanan şahıs, başına gelecek olan tinsel durumların olduğuna ve ruhsal olarak zor durumlar içine gireceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik durumlar içine gireceğine, gireceği durumlar duygusal durumlar olacağına, kişilerin yaralanmaları kalp yaralanması olacağına ve yaşadıkları durumlara bakılırsa, rüyada yaralanma şiddetine bakılırsa bir yara alarak işin içinden çıkacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında balkondan intihar için atlayıp yaralanan şahıs, yaşamında sıkıntılar çekeceğine fakat yara almadan atlatacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik süre dilimlerinde duygusal yada fizyolojik olarak zarar görecekleri durumların ortaya çıkacağına, kişilerin değişik durumlar ile başa çıkabilecek olması kişiye güç vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin karşılaşacağı durumlarda sorun olmadan vakalar kapanacak, ne fizyolojik olarak ne de ruhsal olarak yaralanmalar olmadan atlatılacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Öldüğünü Görmek

Rüyasında yüksek kattan oluşan binanın balkonundan atlayıp öldüğünü gören kimse, dikkatli olması gerektiğine ve karşılaşacağı bir ekip belaların ortaya çıkacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam şartlarına, ortamlarına bakılırsa değişkenlik göstererek değişik belalar ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin durumları denetim altına alması ve atacakları adımlara dikkat etmesi gerektiği şeklinde mantık yürütülen bir rüyadır.

Rüyasında alçak kattan oluşan binanın balkonundan atlayıp öldüğünü gören kimse, minik çaplı tehlikeler meydana geleceğine fakat zarar görmeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik bir fikir yapısı ile hareket ederek risk alacağına, alınan risklerin kişiye zarar vermekten oldukça çıkılması zorluk derecesi yüksek bir yola sokacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında balkondan atlayıp öldüğünü gören adam, birlikte olduğu şahıs yüzünden başına gelecek durumlara delalettir. Rüyayı gören kişilerin karşı cinslerinden fena davranışlar göreceğine, kişinin bu davranışlardan dolayı zarar göreceğine ve oldukça sıkıntılı günler geçirilerek zor zamanlar geçirileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında balkondan atlayıp öldüğünü gören hanım, duygusal bağlamda zor günler geçirileceğine delalettir. Rüyayı gören kadının değişik mevzularda hata yapacağına, hata meydana getiren taraf karşı cins olma ihtimalinin de olduğuna aldatılacağına yada boşanacağına dair değişik yorumlar mevcuttur.

Rüyada Balkondan Atlayıp Kurtulmak

Rüyasında kaçarken balkondan atlayıp kurtulduğunu gören şahıs, oldukça zor günler geçireceğine ve tüm zor günlerin peşinden iyi günler görebileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında farklılık oluşacağına, oluşacak olan farklılıkların kişilere zarar verme ihtimalinin olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin geçirecekleri sıkıntılar kişilere değişik bir perspektif kazandırarak sonrasında yapacağı ya da yapabileceği hataları engellemek adına bir durum ortaya çıkacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında zelzele olurken balkondan atlayıp kurtulduğunu gören şahıs, karşılaşacağı durumlardan zarar görmeyeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik vakalar ile karşı karşıya geleceğine kişilerin değişik vakalar karşısında değişik tepkiler olacağına ve rüyayı gören kişilerin tepkileri kişiyi korumaya yönelik olacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin yaşayacağı vakalar karşısında edineceği tecrübeler olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yangın varken balkondan atlayıp kurtulduğunu gören şahıs, değişik zorluklar ile başa çıkarak hak etmiş olduğu bir aşama olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik zorluklar ile yaşam mücadelesi adı altında karşılaşacağına, kişilerin elde edeceği tecrübeler kişilerin mükafat almalarına niçin olabileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin zor günler geçirmesi hayatta çalmış olduğu işte yada bulunmuş olduğu ortamda ödül almasına ve mertebe yükselerek başarıya yakın oynamasına niçin olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında hırsızın balkondan atlayıp kurtulduğunu gören şahıs, karşısına çıkan her türlü zorluklar ile başa çıkacağına ve hayatına devam edebilecek kadar kuvvetli olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam akışına uygun olarak değişik maddi yada tinsel zorluklar karşısına çıkacağına, karşısına çıkan zorluklarda kişilerin yara almadan çıkabilmelerine destek olacak güce ve çevreye haiz olduklarına ya da olacakları şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balkondan Atlayıp Kaçmak

Rüyasında demirli balkondan atlayıp kaçtığını gören şahıs, çevresinde sevmediği insanların olduğuna ya da olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin çevresinde mevcud arkadaşının, dostunun, akrabasının yada bir insanoğlunun olduğuna, sevmediği bu insandan kurtulmak için çabalayacağına ve çabalarında haklı olarak kişiden kurtulacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında yüksek balkondan atlayıp kaçtığını gören şahıs, dost görünümlü düşmanlarınızın olduğuna ve bu kişilerden kurtulacağınıza delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik süre dilimlerinde değişik insanoğlu ile dostluklar edineceğine, kişilerin edineceği dostlukların birçok açıdan dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan tarafları olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin yanında olan ve arkasından çevrilen işlerin birçok açıdan ortaya çıkacağına kişilerin izin verdiği sürece dost görünümlü düşmanların varlığının hükmü olacağına ve sonrasında kişilerin zarar görmeden bu olaylardan sıyrılacağına, fena dostluklardan kurtulacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında alçak balkondan atlayıp kaçtığını gören şahıs, yaşam akışınızda oluşacak olan değişikliklere ve kişilerin vereceği kararların güzel olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik süre dilimlerinde insanlara yararları olacağına, kişilerin yararlı dostluklar edinmesine, maddi ve tinsel olarak belirli bir standart yakalayarak insanların birbirine yarar sağlaması şeklinde durumlar olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyasında apartmanda balkon gören şahıs, hayatta edineceği mertebelerin olduğuna delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik yaşam standartları olduğuna, kişilerin değişik yaklaşımlar içine girerek mertebe olarak yükseleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında müstakil evde balkon gören şahıs, hayatında oluşacak olan mutluluğun ve huzurun delaletidir. Rüyayı gören kişinin değişik süre dilimlerinde değişik ilişkileri olacağına dair fikirler mevcuttur. Kişilerin yaşayacakları gönül ilişkileri ile kazandıkları paralar ile yada istedikleri bir ev, otomobil ile oldukça mutlu olacaklarına, aile içinde refah olması ile rahat bir yapı içinde yaşamlarını devam ettirdikleri şeklinde rivayet edilmektedir.

Balkondan Atlamak

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir