Rüyada Balya Sıkıcısı Görmek

Ek olarak bkz: Tahıl

Rüyada balya bunaltan görmek, güçlük çeken ve müşkül durumda olan birini kurtarmak olarak yorumlanır. Uzun süreden beri görmediğiniz biri sizden yardım isteyecek ve sizin o kişiye yaptığınız yardımlar ona ilaç şeklinde gelecek. Rüyada görülen balya sıkıcısı arzu edilen şeye kavuşmak, sıkıntılı günlerin bitmesi ve refaha ermek olarak tabir edilmektedir. 

Rüyada balya sıkan birini görmek, önünüze çıkan engeller sebebiyle yaşayacağınız fena günleri işaret eder. İşinizde arkadaşlarınızla yaşadığınız anlaşmazlıklardan dolayı bir süre sorun çekeceksiniz. İşinizde yaşadığınız beklenmedik yükseliş emek harcama arkadaşlarınızın canını sıkacak ve sizden bu durumu patronunuza ileteceksiniz. Patronunuzun size verdiği pozitif yönde geri bildirimler ile iş yerindeki konumunuzu sağlamlaştıracağınıza yorulur.

Rüyada balya sıkan aracı görmek, önünüze çıkacak hayırlı kısmetler olarak yorumlanır. Yakınlarınızın tanımış olduğu biriyle bir yerde oturup kısa süre görüşme yapacaksınız. Bu görüşme sonucunda ikiniz de birbirinizin de ruh ikizi bulunduğunu anlayacaksınız.

Rüyada gördüğünüz balya bunaltan aracının tekerleklerini patlamış görmüşseniz, uzak bir akrabanın ölüm haberini alacaksınız. Fazlaca tanımadığınızın bu kimsenin ölüm haberi sizi pek üzmeyecek fakat bir tanıdığınızın da akrabası olması sebebiyle bu duruma hayret edeceksiniz. 

Rüyada Balya Sıkma İşini Yaptığını Görmek 

Rüyada balya sıkma işini yaptığını görmek, omuzlarınıza binen ağır yükler sonucunda yaşadığınız ruhsal durumu ifade eder. Andığınız hepimiz size gücünüzü aşan işler verecek ve siz de böylelikle hem maddi hem de içsel sıkıntılar içinde olacaksınız. Bu durum ailenizde sözü geçen ve itibarı olan bir büyüğünüz tarafınca ehemmiyetsiz görünse de depresyona girdiğinizi gören arkadaşlarınız olayın ciddiyetinin farkına varabilir.

 

Rüyada balya ipi görmek, uzun ve sıhhatli bir yaşam olarak yorumlanmaktadır. Sevdiklerinizle beraber sıhhatli, sağlıklı ve bolluk dolu bir yaşam geçirip bir yaşam boyu mutlu olacaksınız. Rüyada balya ipinin koptuğunu görmek, uğursuzluk ve felakete delalet eder. Başınız yaptığınız fena işlerden dolayı kötü halde derde girecek ve sonunda aydınlığa ulaşmanız için ağır bedeller ödemek zorunda kalacaksınız. 

Rüyada Kendini Balya Sıkarken Görmek 

Rüyada kendini balya sıkarken görmek; ödenmemiş bir borç yüzünden gelecek hacizler, alay etmekten dolayı alınan beddualar, kırılan kalpler, bozulan yeminler olarak tabir edilir. Rüyanızda kendinizi balya sıkarken görmüşseniz, tam da paraya sıkıştığınız bir zamanda borç aldığınız biri sizden borcunu geri isteyecektir. Siz de elinizde asla para olmadığı için eşten dosttan utangaç bir halde para isteyecek ve borcunuzu ödemek için gece gündüz çalışmak mecburiyetinde kalacaksınız. 

Rüyada Balya Yakan Birini Görmek 

Rüyada balya yakan birini görmek, savurganlık olarak yorumlanır. Kazandığınız parayı çarçur edip önemsiz işlerde harcayacaksınız. Elinizdeki parayı kısa sürede bitirip ailenizden para yardımı yapmasını isteyeceksiniz. Aileniz bu durumdan oldukça rahatsız olacak. 

Rüyada balya yapmak, imtihan stresinden kurtulmak ya da içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulmak anlamına gelir. Sonunda emeklerinizin karşılığını alacak ve kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz.

Rüyada Balya Sıkma Aracının Devrildiğini Görmek

Rüyada balya sıkma aracının devrildiğini görmek, etrafınızda size hoş görünen ve iyi davranan sadece arkanızdan dedikodunuzu icra eden kişilerin bulunduğunu gösterir. Bu biçim insanoğlu sizin aleyhinizde konuşup başka insanları size karşı kışkırtacaklar. Kendinizi aslı olmayan bu dedikodulardan kurtarmak için bir arkadaşınızdan yardım isteyeceksiniz. 

Rüyada balya taşımak görmek, birinin sorumluluğunu almak olarak yorumlanır. Ailenizden bir üyenin hastalanması sonucu yoğun bakım tedavileri yüzünden sizden ufak birine bakmakla yükümlü olacaksınız. Bu kişiye sizden başka bakacak kimse olmadığı için yorucu ve yıpratıcı günler yaşayacaksınız. 

Rüyada Balya Sıkma Aracından Düştüğünü Görmek

Rüyada balya sıkma aracından düştüğünü görmek, ümitsizliğe tutulmak, bir işin hüsranla neticelenmesi ve boş hayaller oluşturmak anlamına gelir. Uzun süreden beri üstünde çalıştığınız bir işin hakkıyla sonuçlanmadığını görünce üzülüp hayal kırıklığı yaşayacaksınız.

Balya Bunaltıcı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir