Rüyada Baş Dönmesi Görmek

Ek olarak bkz: Baygın, Hastalık, Düşmek 

Hayırlara yorulması ihtiyaç duyulan fakat iyi olmadığı malum bir rüyadır. Rüyasında baş dönmesi yaşayan kişiler gerçek hayatta fena gelişmeler ile baş başa kalacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişilerin fena gelişmelere karşı kendisini hazırlaması gerektiğine, karşısına çıkacak olan aksiliklere ve fena insanlara karşı dikkat etmesi gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören şahıs evli ise; evli olduğu süre dilimi içinde hayatına bir başkasını sokacağına, yasak ilişki olarak adlandırılacak bir kötülüğe düşeceğine, gaflete kapılarak düşülen bu durum içinden çıkamayacağına, eşlerin durumu öğrenmesi ile kişilerin değişik pozisyonlar içine gireceğine ve boşanma benzer biçimde istenmeyen durumların meydana geleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören şahıs bekâr ise; gönül ilişkilerinde fazlaca etken olacağına, kişilerin etken olarak yaşamış olduğu bir ilişkiden dolayı fazlaca büyük sıkıntılar içine gireceğine, kişilerin girmiş oldukları sıkıntılar yüzünden fazlaca büyük maddi ve tinsel kayıplar verecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin başlarına gelecek olan sıkıntılar, kişilerin sorunlu bir yaşam biçimine haiz olmasına niçin olabilecektir.

Rüyayı gören kişilerin genel olarak kötülükler içine düşeceğine, maddi olarak zarara uğrayacağına, hayatında maddi ve tinsel anlamda birçok işin yolunda gitmemesi ile insanların huzursuz oldukları dönemlerin ortaya çıkacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin yakınlarından dolayı sıkıntılar çekmesi, en yakının bile bu zor zamanlarında yanında olmaması ise kişinin fazlaca fena hissetmesine niçin olacaktır.

Rüyada Başı Dönerek Düştüğünü Görmek

Rüyasında başı dönerek düştüğünü gören adam, iş hayatında problem yaşayacağına ve fazlaca fena günler göreceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin iş hayatında etken rol oynayacaklarına, kişilerin iş hayatında öncelikli olarak başarıyı kazanacaklarına, kişilerin kazandıkları başarıları ve paraları belirli bir süre sonrasında değişik nedenler ile yitik ederek batkı edeceklerine yada batkı etmeden işlerinin ansızın durması ile iş yapması imkansız hale gelecekleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında başı dönerek düştüğünü gören hanım, hayatlarında olacak yakın kişilerden değişik şekillerde hücum göreceklerine delalettir. Rüyayı gören hanımefendilerin zayıf olacaklarına yada zayıflayacaklarına, bu zayıflık fizyolojik olarak değil ruhsal olarak zayıflık olacağına ve fizyolojik sertlik görüleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin değişik nedenler ile yaşam içinde devamlı ruhsal olarak başlamış olan devamında kişilerin ayakta dik durabilmelerine bakılırsa değişen durumlar neticesinde karşılarındaki kişiden ruhsal sertlik harici olarak, fizyolojik sertlik görecekleri şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında başı dönerek düştüğünü gören genç, hayatında fazlaca büyük bir hata işleyeceğine ve işlediği hata yüzünden fazlaca fena günler göreceğine delalettir. Rüyayı gören şahıs adam yada hanım fark etmeksizin karşısına çıkan evli bir şahıs ile tanışacağına, süre içinde fazlaca samimi olarak gönül ilişkisi ve cinsel ilişki yaşayacağına, yaptığının yanlış bulunduğunu bile bile hareketlerine devam edeceğine ve evli biriyle ilişkiye girilmesi yüzünden ciddi zararlar göreceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında başı dönerek düştüğünü gören bekâr kadın, aşk hayatına atılacağına ve zarar göreceğine delalettir. Rüyayı gören hanım namuslu ve kendisini bilen birisi olduğuna fakat süre içinde bir aşka düşeceğine, kişinin istekleri rüyayı gören kişiyi sorun içine sokacağına ve iffetlerine söz getirecek durumların ortaya çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında başı dönerek düştüğünü gören evli şahıs, mutluluk problemi çekeceklerine ve boşanma yaşayacaklarına delalettir. Rüyayı gören kişilerin mutlu olarak başladıkları evlilik müessesinde süre içinde problemler yaşayacağına, evlilik süreci içinde meydana gelecek olan çatlakların yada sorunların karşısında durulamayacağından dolayı boşanmaların meydana geleceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bayılmak

Ek olarak bkz: Bayılmak

Rüyasında bayıldığını gören adam, hayatında problem olmadan devam ederken beklenmedik bir halde başına gelecek olan kazaya delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik ortamlar içinde beklenmedik durumlar ile karşılaşmasından dolayı kişide zarar meydana geleceğine delalettir. Kişilerin trafik kazası yada iş kazası benzer biçimde değişik türevlerde kazalar geçirmesi mümkün olarak ifade edilmektedir.

Rüyasında bayıldığını gören hanım, fena bir vaka ile karşılaşacak olup, attığı adımlara dikkat etmesi gerektiğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin karşılaşacağı fena durumlar olduğuna, kişilerin yaşam tarzlarına bakılırsa başa gelecek olan durumların değişikliğe uğrayacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişinin yaşam standartlarına bakılırsa değişim göstererek atacakları adımlar dikkat etmesi lüzumlu olup, atacağı yanlış adımlar kişilerin değişik şekilde netice almasına niçin olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında bayıldığını gören genç, yaşam içinde birçok hata yapacağına ve hatalarından dolayı sorun çekeceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yanlış adımlar attığına ya da süre içinde atacağına, kişilerin attıkları adımları yanlış olması kişiye değişik tarzda bakılmasına niçin olacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin yanlış yapmaması ve atacakları adımlara dikkat etmesi gerektiği şeklinde anlatılan bir rüyadır.

Rüyada Baş Dönmesinin Ruhsal Yorumu

Karar alma problemi yaşayanların ve başkalarının fikirlerine fazlaca ehemmiyet vererek hayatlarını şekillendirmeye çalışanların ruhsal olarak gördükleri bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişiler kriz anlarını yönetemezler. Kişiler anlık karar alma yetkileri gelişmediği için birçok problem ile baş başa kalmış olarak, ufak sorunların büyümesine niçin olabilmektedirler. Kişilerin değişik problemler ile uğraşacağına yada uğraşmasına niçin olacak durumların içine düşeceğine dair bildiri içeren bir rüya olarak anlamlandırılmaktadır.

Kişilerin her güzel gelişme karşısında gereksiz olarak fazlaca umut beslemesi ve fazlaca fazla pozitif yönde tepki vermesi kişilerin yaşamış olduğu yada yaşayacağı hayal kırıklığının boyutunu arttırmakta olup, kişilerin zarar görmesine niçin olabilmektedir.

Kişilerin beklenti içinde olması kişilerin yaşamı içinde realistik yaşamamasına ve devamlı hayal dünyasında hareket ederek fazlaca büyük hatalar içine girmesine niçin olabilmektedir.

Baş Dönmesi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir