Rüyada Başbakanın Elini Öpmek Görmek

Ek olarak bkz: El Öpmek, Başbakanla Konuşmak

Hayatında oluşacak olan pozitif yönde gelişmelere ve hayırlara yorulması lüzumlu olan bir rüyadır.

Rüyasında başbakanın elini öpen şahıs, karşısına çıkacak şanslara karşı büyük bir istikrar sağlayarak kaçırmayacağına, kişilerin değişik bakış açıları elde etmesine destek olacağına ve şansları değerlendirmesi ile güzel bir gelecek elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Kişinin hayatında olan mühim bir işin yolunda gitmesi ile kişinin mutlu olacağına, kişinin yaşamına ve toplumsal statüsüne bakılırsa talih faktörü ile elde edeceği mutluluğun sebebi değişerek, pozitif yönde sonuçlar elde edileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerden devlet kurumunda çalışmak isteyenler en kısa sürede istedikleri kurumda, istedikleri pozisyonda, girecekleri imtihan sonucunda yada başvurdukları kişiler yardımıyla pozitif yönde sonuçlar elde ederek devlet kurumunda işe başlayacağına ve alacağı maaş ile maddi durumunu da düzelterek hayatına devam edeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin devlet tabanlı alanları girme isteği, çalışan yada talebe olarak imtihan zorunluluğunu ortaya çıkaracağı benzer biçimde, sınavlarda elde edeceği başarıya da vurgu yapacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında başbakanın elini öpen kimse, çalmış olduğu yada var olduğu ortamlarda dikkat çekeceğine, başarısı ile ön plana çıkarak terfi yada bir üst sınıfa çıkarak başarı göstermiş olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin emri altında birçok şahıs çalışacağına, kişilerin elde edecekleri başarılar, kişinin daha oldukca çalışmasına destek olabileceği benzer biçimde, ortamlar içinde daha oldukca etkili olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören şahıs bekâr ise; yaşamını mevki, makam ve maddi gücü yerinde bir şahıs ile birleştireceğine, kişinin aramış olduğu standartlara uyan, tuttuğunu koparan bir yapıda şahıs ile evlenmesine, şahıs ile ilkin tanışarak oldukca ciddi bir tanışma süreci geçireceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin yaşlarının oldukca genç olması kişinin geleceğe güvenli adımlar ile ilerlemesine, geleceğine elde edeceği başarılara şimdiden başlayarak elde etmeye çalışacağına, kişilerin değişik ortamlar içinde hususi durumlar sergilemesi şeklinde anlatılan bir rüyadır.

Rüyada Başbakanla Konuşmak

Rüyasında eski başbakanla konuştuğunu gören şahıs, yolunda sapma yapmadan yaşarsa oldukca mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin gelecekle ilgili müthiş planları olduğuna ya da olacağına, kişilerin değişik yapı içinde olması kişilerin değişik olmasına niçin olabileceği benzer biçimde değişik olması, değişik düşünmesine ve öteki insanoğlu tarafınca fark edilerek bahtının açık olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. 

Kişilerin hayatında sürpriz pek olmayacağına, yaşamı planlayarak yaşamayı sevdiğine, planlı yaşam standartlarında sürprizler oldukca ender olduğu benzer biçimde kişilere zarar verici durumlar ortaya çıkmamaktadır. Kişilerin yolunun ve bahtının açık olmasına vurgu meydana getiren, muhteşem şekilde yorumlanması mümkün olan bir rüyadır.

Rüyasında yeni başbakanla konuştuğunu gören şahıs, onurlu bir yaşam geçireceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin kibri olmadığına fakat gururu devasa yükseklikte olduğundan dolayı kişinin oldukca onurlu olacağına, hayatında dikkat etmiş olduğu etkenlerden birisi de onur olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında başka ülkenin başbakanı ile konuştuğunu gören şahıs, hayatına tesir edecek bir haber alacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin beklediği bir haber olacağına, alacağı haberler kişinin hayatında farklılık oluşturacağına, kişilerin değişik bir yapıda olması, insanların hususi hayatında ya da genel hayatında değişimler yaşamasına niçin olabileceği şeklinde ifade edilmektedir. Kişinin yaşam standartlarına bağlı olarak, insanların bir ihtimal karşısına bir kere çıkacak olan büyük bir talih ile karşılaşmasına, kişinin vakası kabul etmesi ile sonrasında oldukca büyük bir talih olarak algılamasına niçin olacağına, kişilerin karşısına çıkan durumlara hayır tavrı ile bakması, kişinin büyük bir fırsat elde etmesine engel olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında makamında başbakanla konuştuğunu gören şahıs, eğitim hayatında yada gelişmişliğe bakılırsa yaşamında yüksek notlar alacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında başarı göstermiş olacağına, girecekleri sınavlarda yada yaşayacakları vakalarda başarı göstermiş olarak, yenilmeyeceklerine ve kolay kolay başarı yüzünden üzülmeyeceklerine, yaşam içinde bazen da üzülseler bile insanlara belli etmeden oldukca kuvvetli olacakları şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında evinde başbakanla konuştuğunu gören şahıs, iş hayatına atılacağına ve başarı göstermiş olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında değişik iniş ve çıkışlar olacağına, kişilerin yaşamında değişimler olsa bile en sonunda başarı göstermiş bir hayata kavuşabilecekleri şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin değişik bakış açıları olacağına, kişilerin elde edecekleri bakış açıları yardımıyla geleceğe dair güvenli adımlar ile ilerleyebileceği bir iş yaşamı olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir. İş hayatında elde edilecek başarı oldukca sonrasında geleceğine, kişilerin elde edecekleri başarılar tamamı ile kendilerine ilişkin olabileceği benzer biçimde, tamamı ile insanları mutlu edecek statüdedir.

Rüyasında başbakanla ve bakanlar ile konuştuğunu gören şahıs, ticari hayatta olacağına ve başarı elde ederek varlıklı olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin ticarete meraklı olduğuna ya da olacağına kişilerin değişik iş fikirleri olduğuna ya da süre içinde edindikleri tecrübeler ile kişilerin değişik bakış açılarında bir mantığa bürümceklerine ve büründükleri yapı, kişiye mutluluk verebileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin ticari yaşam içinde güvenli adımlar ile hareket etmesi, tecim hayatında etkin olmasına, zenginleşmesine, resmi işlerde süratli adımlar atılarak yenilenmesine destek olacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin zenginleşmesi, hakkı ile başarı göstermiş olması kişinin cemiyet içinde büyük bir yapıya bürünmesine, kişilerin ortam içinde oldukca değişik adlar ile çalışmasına niçin olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Başbakan Görmek

Rüyasında eski başbakanı gören şahıs, iş hayatında olacağına ve sorun içinde iken müjdeli bir haber alacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin tecim ile bağları olacağına, kişilerin tecim ağı içinde büyük başarı istekleri olacağına, kişilerin başarı isteği ve arzusu kişilerin değişik bir perspektif elde etmesine, karşılarına çıkacak fırsatlar olmasına niçin olacak ortamlara girileceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin iş hayatında belirli bir dönem içinde yada dönem süresince sıkıntıya düşeceğine, işlerinde azalma olacağına, kişilerin işlerinde azalma olma sebebi araştırılmaksızın, fırsat kovalanacağına ve kişilerin yakın bir süre içinde müjdeli haberi alarak, iş hayatında daha etkin olmasına, tekrardan yüksek cirolu gelirler elde etmesine niçin olacak işlere vesile olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında yeni başbakanı gören şahıs, işlerinde gelişme yaşayarak değişik bir iş potansiyeline haiz olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin belirli bir girişimi olacağına, kişilerin elde edecekleri iş tecrübeleri kişilerin daha değişik bakmasına ve iş hayatında umduklarından oldukca daha iyi gelişmeler yaşayarak yüksek oranda gelir elde edecekleri şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin umutla geleceğe bakması gerektiğine, kişilerin umutlarını yitirmemesi gerektiğine, kişileri her ortam içinde kendisini belli edecek bir özgüvende olmasına, hayatta umulanın üstünde yaşayacağına ve mutlu olmaması için hiçbir gereksinimin olmayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında evinde başbakanı gören şahıs, maddi kazanç artışı sağlayacağına ve imkânın artması ile daha iyi yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin çalışkan olacağına, iş hayatında iş sahibi yada çalışan olarak varlığını sürdüreceğine, pozisyonunda emek harcamaları sonucu değişim olacağına ve kişinin hem statüsünden hem de maddi gelirinde oldukca büyük değişimler olacağına, güzel günler görmek için oldukca büyük girişimler kişinin hayatında var olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin kazancının artması, güzel günler görmesine, hayatta başarı elde etmesi için yüksek imkânlara kavuşmasına bağlı olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında babası ile samimi bir başbakan gören şahıs, hayatta değişik durumlar ile baş başa kalmış olarak umutsuz olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin içine düşeceği değişik durumlardan dolayı, kendilerini şanssız hissedeceklerine ve şansın dönmesi ile değişik fırsatların kişinin karşısına çıkacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerin içlerinde bulundukları ya da bulunacakları sıkıntıları geride bırakacak, bazı şanslar ile karşılaştıklarına ve umutsuz periyodu geride bırakarak mutlu olunacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Başbakanın Elini Öptüğünü Görmenin Ruhsal Yorumu

Cemiyet içinde kendisini değişik hisseden yada değişik olmaya çalışan kişilerin genel olarak görmüş olduğu yada iç dünyasında kişinin kendisi ile cenk verme durumunda görebileceği bir rüya olarak adlandırılmaktadır.

Rüyasında başbakanın elini öptüğünü gören şahıs, insani özellikleri ile öteki insanoğlu ile devamlı olarak kendisini kıyaslayacağına, kişilerin kendisini kıyaslaması sonucu büyük problemler oluşturacağına, kişilerin sorunları kendi kendisine oluşturacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin yaşam içinde aykırı bir duruşları ve değişik mantıkta hareket etmesi hususi bir tavır takınmasına niçin olacağı şeklinde ifade edilmektedir. 

Rüyayı gören kişilerin ek olarak ortam içinde oldukca sevilmeyeceğine, dışlanmadan dolayı ruhsal olarak görmesi mümkün olan bir rüya olarak ifade edilmektedir. Kişilerin kendisini üstün gördüğün dolayı büyük bir çaba sarf edeceğine, çabalarının sebebi insanları ezme ve insanları ortam ya da cemiyet içinde minik düşürerek kendini kanıtlama çabası olacağı şeklinde ifade edilmektedir. Kişilerinin egoları ile problemi olacağına, problem teşkil eden insanı yoracağına ve davranışları sebebi ile devamlı ters anlaşılacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Başbakanın Elini Öpmek Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir