Rüyada Başkasının Ağladığını Görmek

Ek olarak bkz: Ağlayan Bebek, Ağlayarak Uyanmak

Hayatta çekilecek olan bazı sıkıntılara, kişilerin çekmiş olduğu yada çekeceği sıkıntılardan sonrasında erişeceği mutluluğa delalettir.

Rüyasında ağladığını görmüş olduğu kişiyi tanıyorsa; kişinin mutlu olacağına, insanların hayatında olan ya da olması olası olan iş yaşamının, hususi yaşamının, gönül ilişkilerinin yada aile yaşamının oldukça iyi gideceğine ve rüyada görülen kişinin mutlu olması ile rüyayı gören kişinin mutlu olabileceğine, rüyasında görmüş olduğu kişiden her an güzel haber gelebileceğine ve gelen güzel haberin maddi dayanağı olsa da içsel olarak her insana rahatlık ile luk vereceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında ağladığını görmüş olduğu kişiyi tanımıyorsa; devlet işi olacağına, ucu devlete değen işler içinde yer alacağına iş hayatında yada içsel yaşamını etkileyecek durumlarda devlet ile bire bir muhatap olunarak işlerinin hallolacağına ve kişilerin devlette yer edinen prosedürlere vakıf olmasına, durumları değerlendirerek hususi hayatında her insana devleti öveceğine ve oldukça mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ülke içinde birlik ve beraberlik olacağına kişilerin devletin bölünmez bulunduğunu anlayacağına, her işte ortak adımlar atılarak büyük bir devlet olunacağına, devletin varlığı ve bütünlüğü için her insanın elini taşın altına koyabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Ağlamak

Rüyasında hıçkırarak ağlayan kimse, zor günler geçireceğine, geçirilecek olan zor günlerin arkasından hayata umut ile bakabileceğin güzel günler var olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin değişik nedenlere bağlı olarak sorun yaşayacağına, sıkıntıların niçin içsel olabileceği, içsel olsa bile maddi olarak kişiye mesele oluşturacak durumların ortaya çıkacak olması kişinin sıkıntısının içinde depresif olmasına niçin olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada ağlamak görmek kişinin geçireceği zor günler oldukça uzun soluklu olacak olup, geçmişten gelen zorlukları ile kişinin yaşamının kimi zaman yaşanmaz hale geleceğine, kişilerin içsel olarak fena durumda olması oldukça büyük mesele teşkil edeceği ve kişinin azmi yardımıyla güzel günlerin yakın olduğu şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada ağladığını görmek kişinin azmi fena günlerden kurtulmak olduğundan, asla durmadan oldukça çalışacağına, öncelikli olarak maddi düzey de yükselme yaşanacağına kişilerin maddi olarak elde etmiş olduğu gelişme zor geçen günlerin hızla unutulmasına niçin olabileceği şeklinde ifade edilmektedir. Güzel günler yakındır. Kişinin rüyayı gördükten sonrasında hayatında kelebek tesirleri oluşacağına birçok iyi şey olarak, sonu tamamı ile iyi bitecek büyük bir gelişme sonucunda iyi günlerin net olarak başlamış olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında korkudan ağlayan kimse, kısa süreli sorun çekeceğine, girmiş olduğu fena günlerin oldukça fena bir ruhsal  tesiri olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişilerin hayatında değişme meydana geleceğine, rüyayı gören kişinin yapmış olduğu bazı hatalardan dolayı mesele yaşayacağına, sorun günlerin kısa süreceği fakat yaşanması lüzumlu olan fena günler, rüyayı gören kişinin hayatında ve ailesinde oldukça büyük ruhsal sıkıntılara yol açacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin psikolojisinde işler yoluna girdikten sonrasında düzelme olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada ağlamak ne demek kişinin sıkıntılar ile uğraş içinde olacağına, kendisini alınyazısı ve nasip kelimelerinin kucağına atmadan, bir dakika durmadan çabalayacağına, içine düşmüş olduğu sıkıntıların seyrini değiştirebilmek için oldukça çabalayacağına ve çabaların sonucunu alarak işlerin seyrini değiştirebileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ağlamak tabiri rüyayı gören kişinin hayatında meydana gelecek olan sıkıntılar kişilerin içsel olarak zor günler geçirmesine ek olarak maddi olarak mesele teşkil edecek durumların içine düşeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada ağlamak ne anlama gelir kişinin düşmüş olduğu sıkıntıları denetim altına alma çabası kısa süre sonrasında netice vereceğine kişilerin sıkıntıları atlattıktan sonrasında oldukça mutlu olacağı ve geçmişte yaşamış olduğu kısa sorunlu günleri bir tek anı olarak anımsayacağı bir vakit dilimine girileceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında luktan ağlayan kimse, hayatta oldukça mutlu olacağına ve kısa devam eden sıkıntılar yaşamasının mümkün olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin hayatında hiçbir mesele olmadığına, rüyayı görene kadar kayda kıymet bir probleminin olmaması, kişinin en minik sıkıntıda yılmasına ve kuvvetsiz düşerek hastalanmasına yada kendisini salarak hata yapmasına niçin olacağı, bu durumun önüne geçmek zorunda kalacağınıza ve mesele teşkil eden durumları çözümleme ederek, vakaları farklılaştırma çabası içine girilmeyeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Kişinin kısa süreli sorunlarının gelecek yaşamında kişiye büyük tecrübeler kazandıracağına ve kişinin kazandıracağı tecrübenin büyüklüğü kişinin hayatta oldukça daha büyük olarak oldukça daha iyi bölgelere gelmesine niçin olabileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada hıçkırarak ağladığını gören kimse kişinin edinmiş olduğu tecrübeleri ve durumları çözümleme etmesi ile hayatına oldukça güzel yön vereceğine, ödül şeklinde sorunsuz ve pürüzsüz bir yaşam yaşayabileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında sebepsiz ağlayan kimse, insanların güvenine haiz olacağına ve sıkıntılar karşısında dik durabileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşamdan ne istediklerini oldukça iyi bildiklerine, kendilerini oldukça iyi yetiştirerek oldukça donanımlı birisi haline gelmiş olduğuna ya da geleceği şeklinde ifade edilmektedir.

Kişilerin kendilerine olan özgüveni insanlara büyük itimat elde etmiş olup, değişik alanlar üstünden hususi anlamış olur yaşamasına, anları değerlendirerek durumları denetim altına almasına ve bilgili hareketler içine girmesi kişileri büyük bir vaka içinden kurtaracağı şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin çevresinde olan insanoğlu, rüyayı gören kişiye oldukça güveneceğine ve kişinin söylediği her şey sorgusuz ve sualsiz olarak hayata geçeceğine kişilere maddi ve içsel olarak oldukça faydası olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında anlam ifade etmeyen yere ağlayan kimse, sıkıntılı günler geçirecek olup, yakınlarının desteğiyle ayağa kalkacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik bakış açıları olacağına, kişinin değişik konulardan dolayı mesele teşkil edecek bir yaşamı sürdürmenin olması, yaşamı süresince büyük destekçileri olacağı anlamı ifade etmekte olup, ailesi başta olmak suretiyle sevdikleri ile oldukça uzun bir yaşam geçireceği, ömürlerinde mesele teşkil edecek durumların varlığı ara ara var olacak olup, kişilerin ayakta durmasını bileceğine, kendisini üzmeden hayatına devam edeceği şeklinde rivayet  edilmektedir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyasında arkadaşının luktan ağladığını gören şahıs, yakın vakit içinde arkadaşının sorunları olacağına ve kişinin problemlerine deva olmak için çabalanacağına delalettir.

Rüyayı gören kişilerin oldukça fazla çevresi olmadığına ve olmayacağına kişilerin yakın çevresinde olan arkadaşlarının sorunları olması, rüyayı gören kişiyi oldukça üzeceğine, şahıs sorunları çözebilmek için oldukça çabalayacağına ve kişinin sorunları çözmek için aile büyüklerinden yardım isteyebileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek rüyayı gören kişinin arkadaşı oldukça duygusal olacak olup, kişilerin duygularını yansıtmasına destek olacağına, kişilerin rahatlayarak hayatlarına devam etmesine destek olacak olan rüya sahibi, olaylardan etkilenerek zor vakit geçireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında arkadaşının üzüntüden ağladığını gören şahıs, kendisine yakın görmüş olduğu şahıs ile büyük bir sırrını paylaşacak olup, oldukça samimi olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin rüyasında görmüş olduğu kişiyi tanıyor olması, sırrı vereceği şahıs ile aynı olması anlam ifade etmektedir. Rüyasında görmüş olduğu kişinin oldukça yakını olduğuna yada vakit içinde oldukça yakını olacağına, kişilerin yakın bulunduğunu ifade etmiş olduğu kişiye her insanın bilmediği, kişinin hayatına tesir eden ve gelecekte karşısına çıkabilecek bir durumdan söz ederek, dostluk bağlarını güçlendirme ve kişilerarası durumları çözümleme etme seçeneği sunmuş olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında arkadaşının anlam ifade etmeyen yere ağladığını gören şahıs, arkadaşına yada oldukça yakını olan birisine destek olarak, kişinin zor günlerden çıkmasına vesile olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin rüyasında görmüş olduğu kişiyi tanıması, rüyasında yer edinen şahıs ile bağlantı kuracağına yada direkt o kişinin hayatına tesir edeceğine, rüyayı gören kişinin rüyasında görmüş olduğu kişiye destek olması, kişinin hayatında oldukça büyük tesir oluşturmasına ve kişinin zor günlerden çıkıp, neşeli anlamış olur görmesine destek olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin arkadaşı olmak oldukça büyük bir avantaj olacağı şeklinde kişiye oldukça büyük bir talih getireceği şeklinde de ifade edilmektedir. Zor gün geçirecek olanların yanında olacak olmanız, hayatınızda belirli zamanlarda sorun içine düşmenize, zor anlamış olur yaşayarak kişilerin mantıklı düşünmesine engel olacak durumlarda bulunulmasına niçin olacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında kavga etmiş olduğu arkadaşının ağladığını gören şahıs, arkadaşına oldukça büyük yarar sağlayarak yaşamını devam ettirirken arkadaşının yanında olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam akışında değişik durumlar var olacağına, yakınında olan bir arkadaşının hayatında içsel sıkıntıları olduğuna; rüyasında görmüş olduğu yada oldukça yakını olduğu bir arkadaşının ailesi ile mesele yaşaması yada içine düşeceği bir yanlıştan dolayı oldukça sıkıntılı günlere adım atacağı; rüyayı gören kişinin arkadaşına destek olması ile oldukça fena günler ile birlikte baş edileceği şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişilerin yardım etmiş olduğu şahıs rüyayı gören kişiye yaşam boyu minnettar kalacaktır. Rüyayı gören kişinin oldukça sabırlı ve iyi niyetli olması, yardım etmiş olduğu arkadaşından hiçbir şey istememesine niçin olacağı şeklinde yaşananların rüya sahibi tarafınca hiç kimseye anlatılmaması ile sır olarak duracak olması büyük bir nimet olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Ağlayan Hanım Görmek

Rüyasında ağlayan masum hanım gören şahıs, hayatına dikkat etmeli, hayatında var olacak olan dost görünümlü düşmanlara delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında değişik kişilikler yer alacağına oldukça dostu olacağına, dostluklarına sadık olacağına fakat yakınında olan bazı kişilerin aynı şekilde sadık olmamasından dolayı hayatında değişik problemler oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişiler evli ise kocasından yada karısından oldukça çekeceğine, evliliğinde problemler olacağına kişilerin değişik bir tarza bürünmesi ile evliliğin çekilmez bir hale geleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada ağlayan hanım görmek kişilerin hayatına tesir edecek ve yaşamlarını şekillendirmesine büyük tesiri olacak olan düşmanlarının var olacağına, kişilerin mevcud düşmanlar yüzünden oldukça sorun çekeceğine, kişilerin hayatlarını planlamak zorunda kalması kişilerin hayatında bir seviye ve devamlı hareketlerine dikkat etme çabası oluşacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında ağlayan suçlu hanım gören şahıs, yaşamını seviye içine koymaya çalışacak olup, işlerin ve yaşam düzenin ters gideceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşamı da değişik oluşumlar olacağına, kişilerin değişik şekilde hareket etmesi gerektiği, devamlı işlerin ters gitmesi yada düşüncelerinde yer edinen durumların değişik şekilde gerçekleşmesinden dolayı problemler oluşacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada ağlayan hanım gören kimse kişilerin yaşam düzeninde, düşüncesinde ve mevcud yaşam düzeninde hiçbir mesele olmayacağına, ara ara darlık çekeceklerine kişilerin değişik şekilde hareket etmesine teşvik edecek durumlar kişilerin şanssız olarak anlatılan işlerin ters gitme durumunda dolayı olacağına ve durumları denetim etmesi ile olayların ortaya çıkacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında ağlayan tanıdık hanım gören şahıs, çevresinde hayırsız ve fena düşünceli insanoğlu olacağına ve işlerini bozmaya çalışacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik fikir yapıları olacağına kişilerin fikir yapılarına uygun hareket ederek, hepimiz ile yazışma kurma çabasında olduğuna, fakat rüyayı gören kişinin çevresinde rüyayı gören kişiyi çekemeyen oldukça şahıs olacağına, kişilerin çekemez olması değişik vakalara engel olmasına ve işlerinde mesele meydana getirmeye ya da mesele oluşturacak kadar problemler teşkil edeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin oldukça yakınında olacak olan bu fena niyetli kişilerin, rüyayı gören kişiye kendini belli etmeden oldukça mesele teşkil edeceğine, en yakınına girerek iş yaşamı başta olmak suretiyle hususi yaşamı ve tüm hayatına tesiri olacak problemler oluşturulacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında tanımadığı hanımı ağlarken gören şahıs, tanımadığı yada yakını olmayan kişilerden sıkıntılar yaratacak hareketler göreceğine delalettir. Bilhassa iş hayatında oldukça problemler göreceğine ve hayatına tesir edecek durumlar ile karşılaşacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin oldukça ziyan olacağı, yaşamdan oldukça çelme yiyeceğine, yaşam akışı içinde karşılaşmış olduğu zorlukların oldukça olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında tanımış olduğu hanımı ağlarken görmek rüyayı gören kişinin hayatında mevcud yada hayatına yeni girmiş bir kişiden görülecek zara kişinin iş yaşamını bitireceğine, kişilerin iş hayatında mesele teşkil edecek durumlar ile karşı karşıya gelmesi, sorunları çözmeye çalışmasına niçin olacağına ve uzun bir süre yaşamdan zevk alamayarak sorun çekeceği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin değişik bakış açıları olacağına, kişilerin bakış açılarına niçin olacak durumlar, rüyayı gören kişinin hayatında olan yada hayatına yeni girmiş olan kişiden yediği kazıktan sonrasında ortaya çıkacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Eşini Ağlarken Görmek

Rüyasında eşini sebepsiz yere ağlarken gören şahıs, aile hayatına ehemmiyet vereceğine karşılıklı mutlu olabilmek için oldukça şey yapacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin hayatında farklılaşma olacağına, kişilerin aile hayatına ehemmiyet verdiği, rüyayı gördükten sonrasında aile hayatında farklılaşma olacağına, çocuk geleceğine yada neşeli gelişmeler olacağına, mutlu olmak ve etmek için çaba gösterime başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğünün aksine aile hayatında ağlama ve acı olmaması için oldukça çaba göstereceğine, eşini güldürmek için oldukça çabalayacağına ve kişilerin değişik durumlar karşısında akım oluşturacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin değişik ortamlar içinde ailesine haiz çıkacağına, karısı yada kocası ile evlatları kişinin yaşamının en merkezinde olması durumları farklılaştırmasına niçin olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında eşini mutluluktan ağlarken gören şahıs, aile hayatında oldukça inişli ve çıkışlı durumlar meydana geleceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin değişik bakış açıları olacağına, doğru bilmiş olduğu mevzularda asla ödün vermeyeceğine, kişilerin ödün vermeden zirvede olmalarına yol açan durumların anlık olarak gerçekleşeceğine, aile içinde çıkması olası olan tartışmaların varlığına; ailesi içinde çıkan tartışmalar ne denli büyük olursa olsun orta yol bulunarak kısa süre içinde tatlıya bağlanabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören şahısnin eşi ile ara sıra kavga edeceğine, kişinin eşi ile kavga etmesi ile eşi ile bağlarını daha oldukça kuvvetlendirmekte olup, kişilerin her ortam içinde dikkat çekici, örnek olarak gösterilebilecek bir çift olabileceği ya da olduğu şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyasında eşini çocuklar ile ağlarken gören şahıs,  aile bağlarına dikkat edeceğine, aile bağları içinde en güçlü unsur olan çocuğa kavuşulacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin oldukça sempatik bir ailesi olduğuna ya da oldukça sempatik bir aile kurarak kişilerin oldukça mutlu olmak için çabalayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Kişilerin mutlu olmasına engel olabilecek bazı durumların meydana gelebileceği, en yakın vakit içinde ilk kez yada ikinci olacak olan bir çocuğun aile içinde haber olarak duyulması ile oldukça güzel günler görüleceğine, kişilerin aile içinde etkin hareket hamleleri olabileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında eşini aldattığı için ağlarken gören şahıs, çocuk istediğine ve çocuk yapmak için girişimlerde bulunacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin asla evladı olmadığına ya da uzun süredir çocuk sahibi olmayarak çocuk özlemi olduğuna, kişilerin aile içinde değişik yapıları olacağına ve yapılarına uygun bir çocuk yetiştirmek için oldukça çaba gösterime başlayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişilerin yaşı oldukça büyük ise evlatlarının evli olması durumunda aileye torun geleceğine, yakın aile içinde büyük bir coşku ile karşılanacak olan çocuk, aileye rahatlık, bolluk ve sıhhat getireceği şeklinde rivayet mevcuttur.

Rüyasında eşini işyerinde ağlarken gören şahıs, aile içinde mesele yaşayacağına ve sorunların ruhsal olacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin mutlu bir aile yaşamı olacağına, yeni yapılmış bir evlilik olduğuna ya da yapılacak olan evliliklerde eşi ile mesele yaşayacağına, eşi ile yaşayacağı probleminin kişinin ruhsal olarak oldukça baskıcı ve hastalık derecesinden olan ruhsal denge problemi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören kişilerin sıhhat probleminin uzun bir süre ailenin merkezinde olacağına, rüyayı gören şahıs kim olursa olsun eşinde çıkan hastalık evin tüm yükünü almaya zorunlu edeceğine, ruhsal sorun yaşamamak adına farklılaşma olacağına, çocuklarına bakacağına, maddi gelir elde edeceğine yada değişik yollar ile fazlalaştırarak yaşam standardını korumaya çalışacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Başkasının Ağladığını Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir