Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Ek olarak bkz: Balayı, Gelin Damat, Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek 

Hayatında sıkıntılar olacağına ve sıkıntıları giderecek kişiler ile tanışılacağına yada daha ilkin tanışmış olduğunuz kişilerin vakası öğrenmesi ile destek olacağına delalettir.

Rüyasında başkasının evlendiğini gören şahıs, sorun çeker. Fakat kısa süre sonrasında sıkıntılarına deva olacak müjdeli haber alacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören şahıs evli ise; şahıs uzun süredir mutlu bir evlilik içinde olacağına yada oldukça uzun süredir ilişki yaşamış olduğu biri ile evlendiğine arkasından çocuk müjdesi alacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Doğacak olan çocuğun yada evlatların hayırlı bir kısmet olduğuna, oldukça hayırlı birisi olarak yetişeceğine, dinine ve her insana saygılı olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyayı gören şahıs, rüyasında evleneni tanıyor ise; görmüş olduğu kişiden bir yardım göreceğine, kişilerin ters giden bazı durumları olduğuna, ters giden bazı durumlara karşı rüyada görülen kişiden yardım isteneceğine yada yardım istemeden kişinin vakaya vakıf olması ile yardım edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Annesinin Evlendiğini Görmek

Rüyasında annesinin babası ile evlendiğini gören şahıs, maddi varlığı yerinde olduğuna ya da olacağına fakat vakit içinde yitik edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin mal varlığının olacağına, iş hayatında olan kişinin değişik ortamlardan yada değişik şekillerde elde etmiş olduğu mal varlığının vakit içinde azalması ile şahıs hata yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Parasını ve mal varlığını yitirme korkusu içine girecek olan kişinin elindeki parayı harcanması ile zor günler geçireceğine ve parasının tamamen bitmesi ile hayatında oldukça köklü değişimler meydana geleceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında annesinin tanımadığı biri ile evlendiğini gören şahıs, asla aklında olmadığı bir vakit mal varlığı elde edeceğine delalettir. Rüyayı gören kişinin orta halli biri olduğuna, kişinin yaşam biçimi düzgüsel standartlar içinde olduğuna fakat akrabasından yada tanımış olduğu birinden kalan miras ile kişinin yaşamının tamamen değişeceğine ve kişinin mirası kabul etmesi ile oldukça varlıklı olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Kendisinin Evlendiğini Görmek

Rüyasında kendisinin evlendiğini gören adam, borçlanacağına ve vakit içinde borcundan kurtulacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşam stillerine bakılırsa değişkenlik gösteren bir rüya olup, günah işlemeye eğilimli olan kişilerin hayatında olan birisinin hapse gireceğine ve kısa süre sonrasında hapisten çıkacağına, özgürlüğüne kavuşacağına delalettir. Kişinin borçlanacağına, değişik nedenler ile borçlanan kişinin yakın vakit içinde eline geçecek olan toplu para ile tüm borçlarından kurtularak feraha ereceğine fakat rahat hareketlerine devam ederse daha oldukça borçlanarak çıkmaz bir yola gireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kendisinin evlendiğini gören hanım, hayırlı kısmet bulacağına ve mutlu olacağına delalettir. Rüyayı gören hanım mutlu bir yapısı olduğuna ya da yaşamı süresince mutlu olacağı bir döneme girerek insanların değişik kişiler ile tanışacağına ve iyilikleri ile birçok kişiye yardım edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kendisinin evlendiğini gören evli şahıs, yakın vakit içinde hayırlı bir evlada kavuşacağına delalettir. Rüyayı gören kişinin planında olmayan bir çocuk dünyaya gelecek olup, kişinin hayırlı bir evlat edineceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin planlamadan dünyaya gelecek olan evlatlarının varlığı kişiye ve aileye mutlu bir gelecek elde etme imkanı sağlayacak olup, kişilerin başarıya ulaşmış bir döneme girmesine niçin olacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında kendisinin evlendiğini gören bekâr şahıs, huzursuz olduğu tüm durumlardan kurtularak içsel olarak oldukça iyi bir döneme girecektir. Rüyayı gören kişilerin içlerinden bazı sorun olduğuna ya da vakit içinde yaşamış olduğu olaylardan dolayı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve insanların çekmiş olduğu sıkıntılar doğrultusunda sabır etmesi gerektiğine delalettir. Kişilerin sabır etmeleri sonucu hayırlı bir gelecek elde edecek olup, içsel anlamda güzel bir dereceye gelineceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında kendisinin evlendiğini gören genç, hayatta istediği birçok şeye ulaşabileceğine delalettir. Rüyayı gören kişilerin yaşamı süresince değişik istekleri olacağına, kişilerin isteklerine yetişmesi için çalışacağına ve iş hayatına atılan kişilerin başarıya ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Kişilerin değişik vakit dilimlerinde elde edecekleri başarılar kişiye cesaret ve özgüven vereceğinden dolayı oldukça iyi zamanlar geçirileceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyada Hamile Kadının Evlendiğini Görmesi

Kız çocuğunu temsil eden bir rüya olarak ifade edilmektedir. Rüyasında hamile kadının evlendiğini gören bekar şahıs, hayırlı bir zamana gireceğine, işlerinde ve niyet etmiş olduğu bir oldukça işte muvaffaka erişeceğine, dinine bağlı bir şahıs olduğuna ya da karşısına çıkan değişik olaylardan kıssadan hisse çıkararak dinine oldukça bağlı bir şahıs olunacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyayı gören şahıs evli ise; kısa vakit sonrasında bir çocuk dünyaya geleceğine ve dünyaya gelecek olan kişinin kız evladı olacağına, dünyaya gelecek olan kız çocuğunun hayırlara vesile olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Dünyaya gelecek olan kız çocuğunun oldukça iyi bir yaşamı olacağına, imanına bağlı olacağına, hayatında maddi ve içsel anlamda hiçbir sorun çekmeden yoluna devam edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Evli Olan Kişinin Rüyada Evlendiğini Görmesi

Gerçek hayatta evli olan bir kimse rüyada evlenirse, dünyaya gelecek olan bir çocuğa delalettir.

Rüyayı gören kişinin yaşına ve şartlara bakılırsa değişmesi mümkün olan genç yaşta kişilerin görmüş olduğu rüya hanelerine girecek olan bir çocuğa ifade etmektedir. Yaşları büyük olan bir kişinin görmesi oğlunu yada kızını evlenme yaşına geldiğinden yada hayırlı bir kısmeti çıktığından dolayı hayırlı bir halde evlendireceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Bekâr kimselerin görmüş olduğu bu şekilde bir rüya, kişilerin beklediği bir haber olduğuna ya da olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişilerin değişik kesimlerden büyük bir haber beklediğine, kişinin alacağı haber kişinin hayatındaki yönünü değiştireceğine ve beklediği haberi alarak sevineceği şeklinde yorumlanmaktadır. Kişinin değişik kişilere yada kurumlara borçlanacağına, vakit içinde emek vererek borçların ödeneceğine ve kişilere yararlı olunacağı şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin borçlarını ödemesi mutlu bir yaşam geçirmesine, ailesine bağlı olarak uzun ömürlü içsel açıdan ve maddi açıdan sorun çekilmeyeceği şeklinde rivayet edilmektedir.

Başkasının Evlendiğini Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir