Rüyada Bebek (Canlı) Görmek

Ek olarak bkz: Bebek (Yeni Dünyaya gelen) Görmek

Bir kimsenin rüyada ufak bebek görmesi, sevince ve huzura işarettir. Bundan dolayı çocuklar hanelerin luk deposudur. Gene bir bebeği sevip okşadığını görmek, neşeli bir habere işarettir.

Rüyada bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yöntemiyle gelecek mirasa delalet eder.

İşsiz kuvvetsiz birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine delalet eder.

Ek olarak bkz: Bebek Sevmek

Rüyada bebek oldukca güzel giydirilmiş ve kundaklanmış, sıhhatli ve neşeli ise, sorun önemsiz olup acele geçecek anlamına gelir. Bakımsız, ağlayan ve bilhassa çıplak çocuk görmek, o kimsenin tövbe etmesine yorumlanır. Fukara birisi kendisini anadan doğma bir çocuk olarak görürse, onun zenginleşeceği manasına gelir.

Rüyada bebek görmek kısmet, şansın talihin açık olduğuna, şansın sizinle olduğuna tabir olunur. Bebek rüyalarının tabiri genel anlamda hayırlıdır. Rüyada bebek görmek ısı, cana yakınlık, masumluk ve yeni başlangıçları temsil eder.

Rüyada bebek aldığını görmek ise oldukca pişman olunacak bir hataya düşmeye; yoksul biri kendini çıplak bir bebek olarak görürse, onun zenginleşeceğine işarettir.

Bakımsız, ağlayan çıplak bir bebek görmek, rüyayı görenin tövbe etmesine tabir olunur. Terkedilmiş bebek görmek ve bebeği almak mirasa erişmeye işarettir.

Rüyada kız bebeği kucağına aldığını görmek, oldukca hayıra ermeğe, yoksul kişinin varlıklı olacağına, sıkıntıdan kurtulmaya yorulur.

Rüyada bir bebeğin süt emdiğini görmek, evindeki rızık ve bereketin bolluğuna tabir olunur. Rüyada bir bebeği sevip okşadığını görmek, beklemediği bir yerden bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada bebeğin ağladığını yada onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten kazanç için uğraştığına, Bir bebeğin bir bahçede ya da cami avlusunda terk edilmiş olarak bulunduğunu görmek, uzak akrabadan bir mirasa konacağına delalet eder.

Rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmek, bir işe girip mutlu olacağına yorulur. Hamile birinin bebeğinin doğması bebeği kız ise adam, adam ise kız bebeği olacağına yorulur.

Rüyada ölü bir bebek görmek sizin parçanız olan bir şeyi kaybedebileceğinize, bu şeye daha oldukca ilgi göstermeniz gerektiğine yorulur.

Ek olarak bkz: Bebek Emzirmek

Rüyada bir bebeği emzirdiğini görmek haiz olduğunuz informasyon, beceri ve deneyimlerden birilerini oldukca ciddi bir yarar sağlayacaksınız, o insanoğlunun ihtiyacını karşılayıp oldukca büyük sevaba gireceksiniz anlamına gelir.

Rüyada bir bebeğin vücudunda kızarıklıklar görmek oldukca kıymet verdiğiniz bir mevzu ile ilgili endişeler duyacaksınız ve o problemi yok etmek için oldukca fazla çaba harcayacaksınız anlamına gelir.

Rüyada bir bebeğin sırtını okşayarak gazını çıkarmaya çalıştığını gördüyseniz kendi başınıza gelecek bir vakası kendinizin çözeceğinin işaretidir.

Ek olarak bkz: Bebek Uyutmak

Rüyada bir bebeği salladığınızı ve onu uyuttuğunuzu gördüyseniz yaşayacağınız vakalarda rahatlık ve sükûn aradığınızın göstergesidir.

Rüyada bir bebeğin altını temizlediğini gördüyseniz yakın bir arkadaşınızın yada akrabanızın yapmış olduğu bir hatayı temizleyeceksiniz ve ona büyük bir iyilik yaparak onu rahatlatacaksınız anlamına gelir.

Rüyada ağlayan bir bebeği sakinleştirip ağlamasını durdurduğunuzu gördüyseniz kendi sorununuzu kendinizin çözeceğine işaret eder.

Rüyada konuşma zamanı gelmediği halde konuşan bir bebek gördüyseniz dini inancınızın artacağına ve dini ibadetlerinizi daha özenerek yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada yeni dünyaya gelen çocuk üzüntü ve kedere, bilgisiz halkı hoş tutmaya; yerde bulunan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her türlü hayra pek yakında kavuşmaya – yoksulsa varlıklı olması, hasta ise şifa bulması, sıkıntıda olanın bundan kurtulması şeklinde tabir edilir. Hasta olan adam ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

( Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk.)

Rüyada oyuncak bebek görmek, keyifli bir yere çağrı edileceğine, bebeği armağan ediyorsa, pişman olacağı bir iş yapacağına işarettir.

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, zayıf, sıska bir bebek fena haber yada dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın süre sonrasında para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Ağlayan bebek, hastalığın ve hayal kırıklığının, mutlu bebek mutluluğun habercisidir. Eğer bebeği emziriyorsanız, yakın çevreden gelecek kötülüğe hazır olun.

Rüyada çıplak ve temiz bebek görmek göz aydınıdır, oldukca luk verir.

Rüyada bebeklerin bir arada uslu uslu oynadığını görmek gireceğiniz ortamda sizi sıkıntıya sokacak herhangi bir şeyle karşılaşmayacağınızın göstergesidir.

Rüyada bebeklerin bir arada kavga gürültü ve bağrış çağrışla oynadığını görmeniz gireceğiniz ortamda huzurunuz olmayacak ve o ortamdan ayrılmak isteyeceksiniz şeklinde yorumlanır.

Rüyada bir bebeğin altını temizlerken huylandığınızı görmek eğer yavrunuz yoksa asla işinize sinmeyen bir işte oldukca mühim bir noktaya geleceksiniz şeklinde yorumlanır.

Bebek (Canlı)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir