Rüyada Bebek Düşürmek Görmek

Ek olarak bkz: Bebek Aldırmak, Bebeğinin Olması, Ölmüş Bebek, Ağlayan Bebek

Rüyada bebek düşürmek, eğer rüyayı gören bir erkekse, işlerinin yoluna gireceğine yorulur. Kadınsa, güzel bir gidişatta geçen iş yaşamının bir kez sekteye uğramasından dolayı oldukca güçlük çekileceği, sıhhat sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağı, üzüntü verici bir haber alınacağı, sevilen bir şahıs ile ayrı düşüleceği ve birçok iş fırsatının kaçırılacağı anlamına gelir. Hamileyken bebek düşürmek, sorunların bir çırpıda sona ereceğine tabir edilir.

Rüyada bebek düşürmek ne anlama gelir, beklenmeyen aniden karşılaşılacak bir problem yüzünden eldeki imkanların kaybedileceğine ve düşmanların sevineceği bir duruma düşüleceğine delalet eder.

Rüyada bebek düşürmek nedir; büyük sorunlarla uğraşacağına, vakit içinde neredeyse unutulmuş sıkıntıların ve kırgınlıkların yeniden ortaya çıkacağına, elde avuçta ne var ise ortaya konularak girilen bir işte oldukca zor durumlara düşüleceğine ve karşılaşılacak zorlukların bir türlü aşılamayacağına yorumlanır.

Rüyada bebek düşürmek ne demek, yanlış yola girmiş bir şahıs ile kurulacak bir ortaklık ya da girişilecek bir iş yüzünden insanlardan tepki alınacağı şeklinde yorulur. Bu yüzden rüyayı gören kişinin etrafındaki insanlara karşı daha dikkatli olması gerekir. İkiz bebek düşürmek, hem aile hayatında hem iş hayatında sıkıntılı günler görülecek anlamına gelir.

Rüyada bebek düşürmek tabiri, şahıs sevdiklerinin ihanetine uğrayacak ve ruhsal olarak oldukca fena bir duruma düşecek anlamına gelir. Uzun soluklu tedavi gerektiren bir hastalıkla uğraşacaktır.

Rüyada bebek düşürmek İslami rüya tabirleri, emek harcama hayatında verilen sözlerin karşılıksız kalmasından dolayı ekonomik olarak geriye düşmeye, meydana getirilen yanlışların tekrarlanması sebebiyle bir türlü doğru karar verememeye ve doğru malum şeylerin yanlış bulunduğunun farkına varamamaya delalettir. Şu demek oluyor ki basiretin bağlanması anlamına gelmektedir.

Bebek Düşürmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir