Rüyada Bebek Emzirmek Görmek

Ek olarak bkz: Emzirmek, Çocuk Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek görmek; bir bayan, kendisini evladını emzirirken görürse evladı için hayırlı bir geleceğe delalet eder. Sıkıntılı zamanlar geçiriyorsa kısa sürede son bulacaktır ve daha rahat bir hayata haiz olacaktır. Evladının büyük mertebeye, makama ulaşacağı ve saygı göreceği anlamına da gelir. Aile içinde huzura, mutluluğa erişileceğine; ebeveynlerin evlatlarının yaptıklarından gurur duyacağına işaret eder.

Rüyada kendi evladından değişik birini emzirmek, dünya kapılarının üstüne kapanacağı anlamına gelir. Adam, hanım ya da çocuk olsun kendi evladı haricinde birini emzirmek, sıkıntılı zamanların geleceğinin haber vermektedir.

Rüyalar oldukça yönlüdür ve değişik anlamlara haizdir. Rahat bir aile yapısı içerisindeyken bir kadının rüyasında tanımadığı bir evladı emzirdiğini görmesi ise arzu ve arzularının kabul olacağı; huzura ereceği, mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

  • Ek olarak bakınız:

Rüyada bebek (canlı) görmek manası için sayfayı ziyaret ediniz.

Rüyada Adam Bebek Emzirmek

Kişinin rüyasında adam bebek emzirdiğini görmesi iş hayatında pozitif yönde gelişmeler olacağına yorumlanır. İşinde terfi edeceğine, iş değişikliği yapacağına, kendi işini yapacağına yada yeni bir teklif alacağı işaret eder.

Bazı tabirlerde ise hüzün ve kederin atılacağı, kişinin içindeki kederden kurtulacağı ve güzel bir haber alacağı anlamına gelir.

  • Ek olarak bakınız:

Rüyada adam bebek görmek manası için sayfayı ziyaret ediniz.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Kişinin rüyasında kız bebek emzirdiğini görmesi, çağdaş durumuna gore birden oldukça anlama gelir. Eğer rüyasında kız bebek emziren şahıs bekarsa, kısmet bulacağı yada sevilmiş olduğu şahıs ile evleneceğine tabir edilir. Rüyayı gören şahıs evli ise eşinin çocuk istediğine ve evlatları olduğunda evlerine refah geleceğine delalet eder. Hamile olan şahıs rüyasında kız bebek emzirdiğini görürse, çocuğunun kız yada ikiz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Bebek Emzirmek ve Sütün Aktığını Görmek

Rüyada bebek emzirmek ve sütün aktığını görmek, duygusal hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. İnsan ilişkilerinde pozitif yönde sonuçlar alacağınıza, girdiğiniz çevrede sevileceğinize ya da komşuluk ve akrabalık ilişkilerinizin gelişeceğine işaret eder. 

Rüyada sütün süratli aktığını görmek yola çıkacağınız anlamına gelir. Çıktığınız yolun düğün ya da cenaze şeklinde toplu bir törene gideceğine işaret eder.

  • Ek olarak bakınız:

Rüyada meme görmek manası için sayfayı ziyaret ediniz.

Rüyada Bebek Emzirdiğini Sütün Damlayıp Aktığını Görmek

Rüyasında bebek emzirdiğini ve sütün damlayıp aktığını gören kişinin hayatında risk olmayacağı anlamına gelir. Yaşamını başından sonuna kadar ortak bir noktada ilerleyeceğini ve planlarının sıralı gideceğine işaret eder. Değişik tabirlerde ise kötümserliğinizden kurtulacağınıza, mutlu bir ruh haline gireceğinize ve huzura ereceğinize delalet eder. Kişinin inanılmış olduğu şeylerin peşinden koşacağına ve bu doğrultuda başarıya ulaşacağı anlamına da gelir.

Kadının Kendi Çocuğunu Emzirdiğini Görmek

Bir kadının kendi çocuğunu emzirdiğini görmesi, çocuğunun büyük aşama ve makama gelmesine delalet eder.

Kadının Birini Emzirdiğini Görmesi

Bir kadının rüyada herhangi bir kimseyi emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerine kapanmasına ya da onların hapsine delalettir. Bu sütü içen kimse, ister çocuk ister büyük, adam yada hanım olsun tabir gene aynı şekilde olur.

Çocuktan Süt Emdiğini Görmek

Bir kimse rüyada çocuktan süt emdiğini gören kimse; sertlik ve meşakkate maruz kalır. Sonrasında Tanrı-u Teâlâ Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarmış olur.

Sütten Kesilmiş Çocuk Emzirdiğini Görmek

Sütten kesilmiş bir evladı emzirdiğini görmek, hapse ya da hasta olacağına delalet eder. Ya da üstüne kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kimse ise pek yakında doğumunu gerçekleştirir.

Bir Adamın Çocuğa Süt Verdiğini ya da Çocuktan Emdiğini Görmesi

Bir çocuğa süt verdiğini ya da sağarak süt verdiğini gören adam, hapse girer.

Bebek Emzirmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir