Rüyada Bebek Karyolası Görmek

Ek olarak bkz: Bebek Otomobili, Bebek Öpmek, Bebek Sevmek, Ağlayan Bebek, Bebek Bezi

Rüyada bebek karyolası görmek neşeli bir habere, mutlu yarınlara ve yeni bir bebeğe işaret etmektedir. Bekâr bir kimse rüyasında bebek karyolası görüyorsa kısa zamanda oldukca sevineceği bir haber alacak anlamına gelir. Eğer evli bir bayan bu rüyayı görüyorsa bir bebeği olacağına delalettir.

Rüyada bebek yatağı görmek rahat içinde yaşam sürüleceğine de işaret etmektedir. Görülen rüyada karyolanın içinde bebek yatıyorsa oldukca güzel anlamları vardır. Zenginlik ve talih şeklinde yorumlanmaktadır. Ek olarak bazı rüya tabircileri hastalığı olan bir kimsenin bu rüya sonrasında sağlığına kavuşacağına delalet bulunduğunu anlatmaktadır.

Rüyada bebek karyolası görmek ne anlama gelir, rüyayı gören kişinin yeni bir işe atılacağına, yeni bir evlilik yapacağına yada yeni bir mevkiye erişeceğine işarettir. Bebek karyolası görmek yeniliklerle ilişkilendirilir. Bu yüzden rüyayı gören şahıs hayatında yepyeni bir sayfa açacak şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada bebek beşiği görmek kısmeti ve hayrı işaret etmektedir. Şahıs rüyasında karyolayı kırdığını görüyorsa bu fena şekilde yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin kısa zamanda zorluğa düşeceğine ve sıkıntılı günler geçireceğine delalettir. Eğer şahıs tahta bir beşik gördüyse ve bebek istiyorsa bebek kız olacak anlamına gelir.

Rüyada bebek karyolası görmek nedir; berekete, refaha, haklı kazanca, mutluluk gözyaşlarına ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin borcu var ise ödeyeceğine, hastaysa sağlığına kavuşacağına ve yoksul ise bolluk içinde yaşayacağına delalettir. Rüyada bebek karyolası görmenin negatif anlamları yok denecek kadar azdır. Eğer şahıs güçlük içindeyse kara bulutların dağılacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada bebek karyolası görmek ne demek negatif anlamıyla rüyayı gören kişinin düşmanlarının bolca bulunduğunu işaret eder. Kişinin etrafındaki insanoğlu tarafınca bozguna uğratılacağı anlamına da gelmektedir. Rüya sahibi eğer bir tedbir almazsa düşmanlarıyla oldukca fazla uğraşmak zorunda kalmış olarak sıkıntıya düşecektir.

Rüyada bebek karyolası görmek tabiri, hedeflerin ve hayallerin kısa bir süre içinde gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören şahıs sıkıntılı bir durumdaysa etrafındaki çocuklu birinden yardım göreceğine de işaret etmektedir.

Rüyada bebek karyolası görmek İslami rüya tabirleri, bekâr için evliliğe, evli için bir bebeğe yorumlanır. Bununla beraber karyolanın kırıldığını görmek ise boşanmak ve çocuğunu evden kovmak ile ilişkilendirilmektedir. 

Bebek Karyolası

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir