Rüyada Cami Görmek

Rüyada cami görmek, oldukca güzel ve hayırlı bir rüya olarak tabir edilmiştir. Ekmeğinizi helal yollarla kazandığınızı, dini vecibelere başat ibadetine düşkün bir insan olduğunuzu, her durumda ve koşulda adil davranacağınızı gösterir. Rüyada cami görmek, oldukca para kazanacağınız bir işe haiz olmak ve malının çoğunu muhtaç kimselere dağıtacağınız anlamını taşır. 

Rüyada günahsız bir kimsenin camiye girmesi; diline ve eline başat olan bir kimse olacağınıza, fesatlık ve kötülükten uzak duracağınıza, Allahtan korkan kuldan utanan bir insan olacağınıza işaret eder. Rüyada cami görmek, her daim kişiye hayır getiren ve temiz kalpli olmaya ileten bir rüya olarak yorumlanmıştır.

Bkz: İmam, Cuma Namazı Kılmak

Rüyada Camiye Gittiğini Görmek 

Rüyada camiye gittiğini görmek; maddi ve içsel tüm sorunlarınızı aşacağınızı, çevrenizde sizi rahatsız eden bir kimseden Tanrı’ın izni ile kurtulacağınızı, hem bedenen hem de ruhen oldukca sıhhatli olacağınızı işaret eder. 

Rüyada camiye gittiğini görmek; uzun süredir yaşadığınız aile içi kavgaların son bulacağına, borçlarınızı tek tek ödeyeceğinize, göstereceğiniz emin duruş yardımıyla her şeyin üstesinden kolaylıkla geleceğinize delalet eder. 

Rüyada Camide Namaz Kıldığını Görmek 

Rüyada camide namaz kıldığını görmek; uzun süredir üstünde çalıştığınız projeleri hayata geçireceğinize, yüklü oranda mal ve para kazanacağınıza, ömrünüzün sonuna kadar mutlu olacağınız bir evliliğe adım atacağınıza işaret eder. 

Rüyada Camide Cemaatle Namaz Kıldığını Görmek 

Rüyada camide cemaatle namaz kıldığını görmek; bayağı bir süredir fena giden işlerinizin en sonunda düzeleceğini, tüm maddi ve içsel sorunların bitip mutlu olacağınızı ifade eder. Bununla birlikte aile hayatında da aradığınız huzuru ve mutluluğu yakalayacağınızı gösterir. 

Rüyada Cami Avlusu Görmek 

Rüyada cami avlusu görmek; güzel bir işe imza atıp itibarınızın artacağına, hepimiz tarafınca daha çok kıymet gören biri olacağınıza ve rahat bir hayata haiz olacağınıza işaret eder. Rüyada cami avlusunda beklemek görmek, birçok kimsenin asla yapamam deyip cesaret edemediği bir işe kalkışacağınızı ve azminiz yardımıyla bu işten büyük kar sağlayarak yüksek gelir elde edeceğinizi alamet eder. 

Rüyada Caminin Yıkıldığını Görmek 

Rüyada caminin yıkıldığını görmek, hayırlı olmayan bir rüya olarak tabir edilir. Ailenizde yaşanacak tartışmalar sonucunda evliliğinizde zedeleneceğini gösterir. İş hayatınızda itibarınızın sarsılacağına, maddi açıdan ağır bedeller ödeyeceğinize ve canınızın sıkılacağı bir hadise yaşanacağına işaret eder. Rüyada caminin yıkıldığını görmek, şanssızlık ve talihsizlik olarak yorumlanmıştır. 

Rüyada Cami İçinde Bulunduğunu Görmek 

Rüyada cami içinde bulunduğunu görmek; işlediğiniz bir günah yüzünden nedamet getireceğinizi ve ellerinizi semaya açıp, Tanrı’tan af dileyeceğinizi gösterir. Rüyada cami içinde alnınızı secdede gördüyseniz, bu rüya büyük pişmanlık yaşadığınız anlamını taşır. Rüyanızda caminin kapıları açık ise bolluk ve berekete kapalı ise sıkıntıya delalet eder. 

Rüyada Cami Yaptırdığını Görmek 

Rüyada cami yaptırdığını görmek, gerçek hayatta hayırlı bir işe vesile olacağınızı gösterir. İslami kaidelere uyan ve dini tüm biriyle evlilik yapacağınıza, ilim irfan sahibi büyük bir âlim olacağınıza, gelecek yıllarda umre ziyareti yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Cami Hocası Görmek 

Rüyada cami hocası görmek; elinize geçen fırsatları doğru değerlendireceğinizi, hiçbir fırsatı kaçırmayacağınızı, verdiğiniz sözleri yerine getireceğinizi işaret eder. Rüyada cami hocası olmak; sizi oldukca mutlu edecek bir haber alacağınıza, yaptığınız hataların tekrarlanmaması için uğraş vereceğinize, bir kimsenin tecrübesinden istifade edeceğinize delalet eder.

Rüyada Camide Öldüğünü Görmek

Rüyada camide öldüğünü görmek, oldukça hayır getiren bir rüya olarak tabir edilir. Tanrı katında günahlarınızdan temizlenmiş olacağınızı, sevilen ve örnek alınan bir kul olacağınızı, âlimlerin ve ulemaların sohbetine katılacağınızı rivayet eder.

Cami

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir