Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Ek olarak bkz: İlişki Görmek, Cinsel Münasebet, Çıplak Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek, büyük bir rütbeye delalet eder.

Rüyada görülen cimada meni görülse ve uyandığında üstüne guslün farz olduğu anlaşılsa, bu rüya batıl bir rüya olduğundan tabir edilmez.

Bir kimsenin rüyada bir kuşla cima ettiğini görmesi, düşmana galip gelmeye işarettir.

Rüyada hayvanla cima ettiğini görmek, arzusunun üstünde bir hayra nail olacağının alametidir.

Rüyada çıplak bir hanımla cima ettiğini görmek üzüntü, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada yırtıcı bir hayvanla cima ettiğini görmek, kişinin gene düşman üstüne galip olmaya delalet eder.

Bir kimsenin rüyada dişi bir aslanla cima ettiğini görmesi, olağanüstü güzel bir rüyadır.

Rüyada ufak bir kızla cima ettiğini görmek, bakire bir hizmetçi ile tabir olunur.

Rüyada aden hanımlarından birisiyle cima ettiğini görmek, o kadının güzelliği nisbetinde dini emirlere nailiyete işarettir.

Gene rüyada aden hurilerinden biriyle cima ettiğini görmek; luk, ferahlık ve saadete delalet eder ve o şahıs dini bahislerden hayırlı bir şey duyar ve böyle de sevinir.

Rüyayı gören erkekse amaçlarına kavuşup, işinde ilerleyeceğine; rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir dönem geçireceği, sadece davranışlarında ölçülü dikkatli olursa yeniden huzura ereceğine işarettir.

Rüyada cinsel ilişkide bulunduğunu görmek, kişinin, din ve dünyalık olarak istediği şeye kavuşmasına; lezzete, menfaate, rahatlamaya ve iç huzuruna ermeye; kendi eşiyle eşeysel münasebette bulunduğunu görmek, eşinden arzu etmiş olduğu şeye nail olmaya, eşinin de kendinden ummuş olduğu şeye kavuşmasına işarettir.

Rüyada bir çocukla münasebette bulunmak bir belaya bulaşmasına; bir delikanlı ile bu işi yapmak sonsuz bir meşakkate uğramaya; çirkin ve eski elbiseli bir hanımla eşeysel münasebette bulunmak şerre; adam kardeşiyle bu işi yapmak, onun tarafınca aşağılanıp horlanmaya işarettir.

Rüyada yoksul kimsenin oğluyla eşeysel münasebette bulunmak, onu ilim tahsili için hocaya okula göndermesine; varlıklı ise oğluna mal ve dünyalık bırakmasına; kendi kendine eşeysel münasebette bulunduğunu görmek hiç kimseye himmet etmemeye, iyiliğini bekleyenlerden bunu esirgeyerek cimrilik etmeye; bunu meydana getiren kimse yoksul ise hastalanmasına veya nikah düşmeyen bir yakınına yaklaşmasına delalet eder.

Rüyada bir kadının başka bir hanımla eşeysel ilişki kurduğunu görmesi, onun sırlarına vakıf olmaya; eğer bu hanımı tanımıyorsa, boş ve anlam ifade etmeyen bir işle meşgul olmasına; arka taraftan bu fiili işlemek olmayacak şeyi arzu etmeye ve bu yolda malını harcamasına işarettir.

Rüyada kadının ölmüş erkekle, adamın de ölmüş bir dişi ile ilişkide bulunduğunu veya ölünün kendisiyle münasebette bulunduğunu görmek, vefat edip o ölünün bulunmuş olduğu mezarlığa defnedilmeye delalet eder.

Cinsel İlişki 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir