Rüyada Cinsel Organlar Görmek

Ek olarak bkz: Cinsel İlişki, Azmak Görmek, Vücutta Değişiklik, Erkeklik Organı, Kadınlık Organı

Rüyada cinsel organlar görmek, çoğu zaman adam ya da hanım fark etmeksizin iş yaşamı ile yorumlanmaktadır. Kişinin hayatındaki hırsları, başarı kariyerlerini ifade eden bir simge olarak bilinmektedir. Bu kavram hanım cinsel organı görmek ya da adam cinsel organı görmek üstünde iki değişik şekilde incelenmektedir. Ek olarak rüyayı gören kişinin cinsiyeti de rüyanın yorumlanmasında büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Rüyada Adam Cinsel Organı Görmek 

Rüyada adam cinsel organı görmek, rüyayı gören kişinin adam mi yoksa hanım mı olduğuna gore değişim göstermektedir. Rüya sahibi adam ise ve rüyasında adam cinsel organı görüyor ise, birçok mevzuda deneyim sahibi olacağına ve iş hayatında kariyer elde edeceğine işarettir.

Rüya sahibi hanım ise ve rüyasında adam cinsel organı gördüyse, karşısına herhangi bir aşamada problem çıkacağına ve bu probleminin üstesinden birinden yardım alarak kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada Hanım Cinsel Organı Görmek  

Rüyada hanım cinsel organı görmek, ev ve aile yaşamı ile yorumlanmaktadır. Kişinin hanesinde mutlu ve rahat olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Hanımda Adam Cinsel Organı Görmek

Rüyada hanımda adam cinsel organı görmek, rüya sahibinin bir ortaklık kurmasına ve ortaklıktan kaynaklı hayırlı bir iş yaşamı başlangıcı yapmasına işaret etmektedir.

Rüyada Adam Cinsel Organı Yalamak

Rüyada adam cinsel organı yalamak, rüya sahibi olan kişinin kişisel hayatında lüks içinde yaşamak amacı ile yapmış olduğu emekleri ifade etmektedir. Gelecek bir para, armağan vb. şekilde rüya sahibinin kısa süre içinde maddi açıdan zenginliğe kavuşacağını ve aniden lüks içinde yaşamaya başlayacağını ifade etmektedir.

Rüyada Adam Cinsel Organı Tuttuğunu Görmek 

Rüyada adam cinsel organı tuttuğunu görmek, mesleki açıdan saygınlığın artmasına delalet etmektedir. Rüya sahibinin gücünün ve kudretinin yerinde bulunduğunu da göstermektedir. Ek olarak iş yaşamı için değerlendirildiğinde mevki ve makam sahibi olmayı işaret eder. Aşk hayatında cinsel talep ve doyum olmayı ifade eder. 

Aile hayatında söz sahibi olunan ve fikirlerine ehemmiyet verilen bir fert olacağını ifade eder. Rüyada adam cinsel organı tutan, rüya sahibi açısından oldukça pozitif bir rüya yorumu yapılır.

Rüyada Adamın Cinsel Uzvunu Görmek 

Rüyada adamın cinsel uzvunu görmek, rüya sahibinin iş hayatında başarı yakalamak ve istediği mevkiye kavuşabilmek için yapmış olduğu emekleri göstermektedir. Bu rüyaya gore, rüya sahibi hanım ya da adam fark etmeksizin çalışmalarının neticesini alacak ve hak etmiş olduğu iş hayatındaki değere kavuşacaktır.

Rüyada Cinsel Organ Görmek Adam 

Rüyada cinsel organ görmek adam için yorumlandığı vakit, devamlı olarak bir hedefe odaklanmış olan kişinin, o hedefine ulaşacağını anlatmaktadır. Ek olarak bu rüya tabiri, rüya sahibinin borcu var ise oldukça kısa bir süre içinde bu borçtan kurtulacağına işarettir.

Aile olarak ya da iş hayatında büyük bir sorun yaşamış ise, ferah günlerin geleceğine de işaret etmektedir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek Hanım 

Rüyada cinsel organ görmek hanım yorumuna uygun olarak, hanım cinsel organını görmek hırslar ve hayaller ile yorumlanır. Ek olarak kadının da bu şekilde cinsel organ görmüş olduğu bir rüya var ise, hayallerine kavuşacağını ifade etmektedir. Bir kadının düşsel zenginlik, para, lüks içinde yaşamak olabilir. Kimi zaman bir giyim, yüzük, bilezik benzer biçimde maddi kıymeti bulunan bir eşya da olabilir. İster büyük, ister minik ne düşsel var ise, onu elde etmek için bir adım atacağını ve sonucunda da başarı göstermiş olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek Diyanet

Rüyada cinsel organ görmek diyanet yorumuna bağlı olarak kişinin hayallerini ifade etmektedir. Rüya sahibi başarı göstermiş olmak, varlıklı olmak, lüks içinde yaşamak için hayaller kuruyorsa ve bu şekilde bir rüya görüyor ise, diyanetin ahir vakit kitaplarına bağlı olarak yorum çıkarımlarında başarı için her şeyi yapması olarak ifade edilmektedir. Şahıs kazanmak için oldukca çalışır. Çalışınca emekleri boşa gitmez ve hak etmiş olduğu saygıyı, hak etmiş olduğu mevkiyi ve layık olduğu zenginliği kısa süre içinde kazanır.

 Cinsel Organlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir