Rüyada Çizme Görmek

Ek olarak bkz: Türkmen Çizmecisi, Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen uzun konçlu ayakkabı rütbeye işarettir. Rüyada çizme görmek gemici ya da kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan hiç kimseye; düzgüsel çizme, evin hanımına ya da yolculuğa delalet eder.

Rüyada çizme giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Rüyada başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır. Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sorun bir dönem geçireceğinize işaret eder.

Rüyada çizme giyen sizseniz, elinizi attığınız her işte başarıya ulaşmış olacağınızı; başka biriyse, o kişinin sevgilinizi elinizden alacağını gösterir.

Rüyada çizme giydiğini görmek anlamı çizme giymek büyük sıkıntıdır.

Rüyada çizme görmek tabiri, gezi işaretidir. Ayağına bir çizme geçirdiğini görmek, bir iş ziyareti için kısa bir yolculuğa çıkacağınıza; siyah renkli çizme, hayra; sarı yada kahverengi çizme ise kedere delalet eder. 

Rüyada bir dükkandan bir çizme satın aldığını görmek, yeni bir is için bir teklif alacağınıza; birisine bir çizme armağan ettiğinizi yada onun için bir çizme satın aldığını görmek, bir kimse ile bir iş anlaşması yapacağınıza işarettir. 

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada görülen çizme, hanıma yada ineğe ya da yolculuğa işarettir. Bir insanın rüyada çizme görmesi, yolculuğa yada yüksek bir mevkiye gelmesine delalettir.

Rüyada çizme giydiğini görmek ne demek, elinizi attığınız her işte başarıya ulaşmış olacağınızın işaretidir. Çizme eski ve yıpranmışsa, hastalanacağınız ve bazı sorunlarla karşılaşacağınız anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, biri sevgilinizi elinizden alacak anlamına gelir.

Çizme

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir