Rüyada Çöpçü Görmek

(Ek olarak Bakınız; Çöplük, Çöp, Toz)

Rüyada çöpçü görmek yoksul için hayra, varlıklı için dağınıklığa işarettir. Çöpçü kimi zaman insanların günahtan arınmasına vesile olan şahıs veya onun yapacağı tövbeye delalet eder.

Rüyada çöpçü olmak genç bir adam için işinde yükselmeye, orta yaş bir adam için işlerin bir süre fena gideceğine işarettir. Bekar bir karı için varlıklı fakat iyi olmayan biri ile evlenebileceğine; evli bir karı için evlilik dışı fena bir ilişkiye girebileceğine işarettir.

Rüyada çöpçü bulunduğunu görmek genç bir adam için iş yaşamında yükselmeye, orta yaş bir adam için iş yaşamında birazcık sorun olacağının işaretidir. Evli bir karı için gayrimeşru ilişkiye yorulur. Bekar bir karı için zengin biriyle mutsuz bir evlilik anlamındadır.

Rüyasında çöpçü gören kimse en ummadığı anda sıkıntılarından sıyrılır. Çöpçü görmek hayırlıdır. Rüyasında çöpçü olup evlerden yada sokaklardan çöp topladığını gören, büyük bir mevkiye ulaşır yada evlatlarından hayır görür.

Rüyada bir çöplükte çöpleri seçerek bir çuvala doldurduğunu görmek, mesleğinde daha bilgili bir şahıs olmak için bir meslek kursuna devam ettiğine delildir.

Rüyada bir çöp kamyonunu kullandığını gören, bir meslek kursunda öğretmenlik yapar yada bulunmuş olduğu işte amir, müdür, ustabaşı mevkilerine geçer. Çöpler içinde kiymetli bir şey aradığını görmek, amirlerinin kendisinden yada yapmış olduğu işinden memnun olduklarına işarettir.

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada çöpçüyü görmek, yoksul için hayırdır. Zenginler için bu rüya iyi değildir. Kimi zaman de çöpçüyü görmek, rüya sahibinin hanım yada hizmetçisinin gebeliğine yada zenginliğine ya da sermayenin çoğalmasına işarettir.

Çöpçü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir