Rüyada Çürük Diş Görmek

Ek olarak bkz: Çürük, Diş, Diş Hekimi
Rüyada çürük diş görmek hem hayırlı bir rüya hem de şer dolu bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada çürük diş gören kimse ticarette zarar edip para kaybedebilir. Bu rüya maddi anlamda inişe geçmek, işten çıkarılmak, yeni girmiş olduğu bir işte batkı etmek olarak yorumlanabilir. Bu rüyanın pozitif yönde manası da çürük dişin çekilmesi ile alakalıdır. Eğer çürük diş çekilmişse, şahıs oldukca sıhhatli olacak ya da hasta ise hastalığına şifa bulunacaktır. 

Rüyada görülen çürük diş, akrabalık ilişkileriyle ilgili olduğu da söylenir. Kişinin akrabası ile yaşayacağı bazı sorunları ve yakın birisi ile yapmış olduğu sözleşme sonucu borçlu duruma düşmesini ifade eder. Çürük diş gören kimsenin oldukca yakın bir dostu sıkıntılı ve buhranlı bazı problemler yaşayabilir.

Rüyada çürük diş çekmek desteğe muhtaç bir hiç kimseye yardım etmek anlamına gelir. Rüya sahibi müşkül durumda olan bir insana maddi anlamda yardım edebilir ya da onun yanında bulunduğunu hissettirip ona her manada destek olabilir. 

Rüyada çürük diş çektirmek bir arkadaşından alınacak tavsiye olarak yorumlanır. Yeni bir okul ya da bir iş için bu şahıs size tecrübeleri ile yardım edecek ve kafanızdaki tüm sual işaretlerini giderecek. Siz de o şahıs yardımıyla bulunduğunuz ikilemden kolayca çıkıp önünüze bakacaksınız.

Rüyada Çürük Diş Düşmesi Görmek 

Rüyada çürük diş düşmesi görmek, kişinin yükselmesi ve başarıya ulaşmış olması için ayağına dolanan önüne set olan her şeyden kısa bir süre içinde kurtulacağına işaret eder. Bu fena fazlalıklardan kurtulduktan sonrasında rüya sahibi düzlüğe çıkacak ve başarı merdivenlerini tek tek tırmanacaktır. 

Rüyada çürük diş çıkarmak, darlık ve huzursuzluk olarak yorumlanır. Kişinin hanesine gelecek olan konuk rüyayı gören kimseyi zor durumda bırakıp onu başka kimselere kötüleyecektir. Bunun sonunda zararı dokunan çıkan taraf rüyayı gören olacaktır. 

Rüyada çürük diş kırılması, kişinin ailesi ile yaşayacağı büyük kavga ve çatışma olarak yorumlanır. Danışmadan alınan kararlar ve haber vermeden meydana getirilen işler sonucunda aile üyelerinden biri sizinle asla istemediğiniz aniden kavgaya tutuşacak ve planlarınız alt üst olacak.

Rüyada Kendi Dişini Çekmek Görmek

Rüyada kendi dişini çekmek yalnızlık olarak tabir edilir. Rüya sahibi tam da desteğe gerekseme duyduğu anda kimseden destek göremeyip yalnız kalabilir. Bu yalnızlık uzun sürecek ve şahıs kendi yolunda ilerlemeye çalışırken sorunları tek başına göğüslemek zorunda duracak.

Rüyada kendi dişini çektiğini görmek: Bazı yorumcular tarafınca hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüyada eğer şahıs kendi çürük dişini çekiyorsa, bu rüya; güzellik ve mutluluk dolu bir hayata, uzun bir ömre, şefkatli bir ilişkiye, aşk kokan bir evliliğe işaret eder.

Rüyada Takma Diş Görmek  

Rüyada takma diş görmek kişinin kendi benliğini unutup başkalarının yaşamını yaşama çabası ve onlara imrenme olarak yorumlanır. Rüyasında takma diş gören şahıs, yaşamış olduğu yaşam için utanç duymakta ve daima çevresindekiler şeklinde bir yaşam sürmek istemektedir. Bu istekleri kişinin başına fena işler getirecektir.

Rüyada takma diş görmek ne anlama gelir: Bu rüyanın öteki bir anlamı ölümden korkmaktır. Rüya sahibi ölümden oldukca korkan ve devamlı bu korku ile yaşayan kimsedir. İslam âlimleri bu rüyayı bilgisizlik ve Tanrı’a inanmamak olarak yorumlamaktadır.

Rüyada Eski Dişlerin Dökülmesi

Rüyada eski dişlerin dökülmesi yorumu iki türlüdür. Birincisi, rüya sahibinin ilim ve fenden uzaklaşarak tembellik dolu bir yaşamı seçmesidir. İkinci anlamı ise rüya sahibinin ruhsal hastalıklarından kurtulmasıdır. 

Rüyada diş sallanması görmek kişinin yüzleşmek istemediği bir gerçekle sonunda yüzleşeceği anlamı taşır. Şahıs aramış olduğu cevapları aldıktan sonrasında hakiki ve kendi bilmiş olduğu yolda yürüyecektir. Rüyada diş sallanmasının bir öteki yorumu ise kişinin dünya malını canından önemsemesidir. Oldukca sevilen dünya malı, kaybedilmesinden korkulan eşyalar ve hiçbir şeyi kullanmaya kıyamamak olarak yorumlanır.

Çürük Diş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir