Rüyada Çuval Görmek

Ek olarak bkz: Çuvaldız, Çuvalcı

Rüyada çuval görmek gizli saklı olanı açığa vurmamaya, sır saklamaya, bekçiye işarettir. Çuvaldan bir şey çıkması ihanete; çuval icra eden yuhut satan kimse, iyisi ve kötüsü ile halkın iyi tanımış olduğu insanlara; elde çuval birini görmek, eşin hamile kalmasına ve kız doğurmasına; bu şekilde durumlar yoksa yolculuğa delalet eder.

Rüyada boş çuval görmek evinizde bereketsizlik ve uğursuzluk bulunduğunu ve bu yüzden sorun çektiğinizi, doğru ve iyi şeyler yaparak bunun yine düzelebileceğini belirtir. Dolu çuval ise bereketi gösterir.

Rüyada dolu çuval görmek ise bereketi gösterir. Kaybettiğinizi sandığınız kıymetli bir eşyayı bulacak ve mutlu olacaksınız. Çuvalı boş görmek hanede bolluk olmadığını ve bir uğursuzluk bulunduğunu belirtir. Kaybettiğinizi sandığınız kıymetli bir nesneyi bulacak, fazlaca mutlu olacaksınız.

Rüyada çuval görmek ne demek yepyeni bir yerden gelecek kısmettir. Çuvalın içi boşsa, kişinin isteklerini gerçekleştirmek için fazlaca emek harcaması icap ettiğini belirtir.

Rüyada çuval görmek ne anlama gelir uğursuzlukla yorumlanır. Rüyanızda dolu bir çuval görmek, hayırsız kişiler tarafınca yönetim edildiğinize; boş bir çuval görmek, işlerinizde ve evinizde bereketsizliğe; bir çuvalı sırtlayıp eve getirdiğini görmek, kısmet ve bolluğa; evinizden bir dolu çuvalla çıktığınızı görmek, başka bir kişiye yardım edeceğinize delalet eder. 

Bir başka rivayete bakılırsa de: Rüyada çuval, gizli saklı olan şeyin bekçisidir. Çuvaldan bir şey çıkmış olduğu görülürse, hayatında beklenmedik değişikliklerin olduğuna ve iş değişikliğinin olabileceğine delalet eder. Çuval görmek; yolculuğa, gizli saklı olan şeyi muhafazaya ve eşe işarettir. 

Çuval

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir