Rüyada Cüzzam Görmek

Rüyada vücudunuzda cüzzam bulunduğunu ve şiştiğini görmek, mal ve mülke delalet eder. Rüyada cüzzama yakalandığını görmek; ummadığı bir yerden maddi destek görmesine, mirasa kavuşmasına, gönül ferahlığına ve huzura işarettir. 

Bir başka yoruma bakılırsa: Bir kimsenin rüyasında cüzzam hastalığına yakalandığını görmesi; o kimsenin işlediği bir günahtan dolayı Tanrı’tan uzaklaştığına ve işlemiş olduğu Salih amellerin sevabının batıl olduğuna delalet eder. Rüyada cüzzam bulunduğunu görmek, Tanrı Teala’ya cüret ve isyandan dolayı amellerini boşa çıkmasına işarettir.

Cüzzam Hastalığının Vücudunda İlerlediğini Görmek

Bir kimsenin rüyasında cüzzam hastalığının vücudunda ilerlediğini gören kimsenin; malının artacağına yada miras yöntemiyle mal elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada azca oranda cüzzam bulunduğunu görmek, çirkin bir işle karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada cüzzam görmek kimi zaman miras parasıyla alınan elbiseye, haram mala, yangına, aşk hastalığına işarettir. Cüzzam zenginliğe de delalet eder. Sıkıntılarınız sona erecek, artık yaşamınız rahatlık ve refah içinde olacağına işarettir.

Rüyada cüzzam hastalığına yakalandığınızı gördüyseniz, olası bir hastalıkla yada aşk hayatınızda bazı sorunlarla karşılaşacağınızın işaretidir.

Rüyasında cüzzamlı gören ya da cüzzam olan şahıs, toplu para alır.

Namazda Olduğu Halde Cüzzam Hastalığına Yakalandığını Görmek

Bir kimsenin rüyasında namazda olmasına rağmen cüzzam hastalığına yakalandığını görmesi, o kimsenin Kur’an-ı Kerîm’i unutacağına, kimi zaman de yangın çıkacağına işaretle tabir edilir.

Cüzzamlı Bir Yaradan Kan ve İrin Aktığını Görmek

Rüyada cüzzam hastalığına yakalandığını görmek, kişinin mal ve nimete haiz olacağına; cüzzamlı bir yaradan kan ve irin aktığını görmek, haram mala yorumlanır. Kişinin rüyasında cüzzamlı bir yaradan kan ve irin aktığına tanık olması, o kimsenin haramdan mal elde edeceğine delalet eder. 

Bir kimse rüyasında cüzzam hastalığına yakalandığını görürse, Tanrı’a karşı etmiş olduğu cüretten ve O’na (C.C.) fena bir iş isnad ettiğinden dolayı Cenabı Hakk’ın ondan uzak olması ve amellerinin sevabının batıl olmasına işarettir.

  • Ek olarak bkz: Rüyada Hastalık Görmek, Rüyada Cilt Hastalıkları Görmek, Çiçek, Kızamık ve Egzama Görmek

Cüzzam

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir