Rüyada Define Görmek

Rüyada gömü görmek helal rızka, mala veya zina mahsülü çocuğa delalet eder.

Ek olarak Bakınız; Gömü.

Rüyada gömü görmek ne demek asla ummadığınız zamanda para ya da bir mirasa yorumlanır. Bazılarına nazaran de karşılıksız bir aşka işarettir. Gömü soymak ticarette zarar etmeye, üzüntüye ve yolculuğa yorulur.

Rüyada gömü bulmak, kişinin zevki için harcamaya gireceğine işaret eder. Eğer rüyada görülen kıymetli taşlar ise şahıs, aşkta başarı göstermiş olacak anlamına gelir.

Rüyasında gömü bulduğunu gören hasta olur. Bir yıkık yerde gömü bulduğunu gören o hastalıktan kurtulamaz, ölür yada hastalığı uzar. Eğer bir mahalle içinde bulursa hastalıktan kurtulur.

Bir başka rivayete nazaran de: Rüyada gömü görmek, helal rızka ve ganimet malına işarettir. Kimi zaman de bu rüya, mirasa, zinadan çocuğa ve dışarı atılmış seylere işarettir. Rüyada gömü görmek tabiri, ilme işaret eder.

Rüyada bir defineye rastladığını gören kimse, eğer öğrenci ise ilme işarettir. Eger esnafsa tecim yapar ve intakta bulunur. Defineler insanin birçok sehirlerde nail olacagi is ve görevlere işaret eder.

Rüyada içinde azca bir mal olan bir gömü bulduğunu gören kimsenin, acele atlatacağı bir sıkıntıya işaret eder. Eğer onda fazlaca mal olursa, üzüntü ve kedere işaret eder. Kimi zaman de defineye kavuşmak rüya sahibinin ölümüne işaret eder. Rüyada bir gömü gördüğünü gören kimse, varlıklı olur ve hakim tarafınca onun zenginliği ile hükmedilir.

Rüyada büyük bir mala rastladığını gören kimse, şehit olur. Gömü, işleri kolaylaştırmaya işaret eder. Kimi zaman de gömü elbiseye maden de evlenmek isteyen için hayırlı bir kıza işaret eder. Kimi zaman gömü, insanoğlunun biriktirip yığdığı ve zekatını vermediği mala işaret eder. 

Rüyada gömü görmek anlamı, kâr ve tecim edecek yere işaret eder. Kimi zaman gömü görmek, sarraf yada cevherciyi görmeye işaret eder. Kimi zaman de kaybolmuş bir şeyi bulmaya ve unuttuktan sonrasında bir şeyi hatira getirmeye işaret eder.

Bir kimse rüyada bir gömü bulursa ve oraya girmeye engel bazı şeyler bulunduğunu görürse, o kimsenin pinti ve zekatını vermeyen bir adam olduğuna işaret eder. Eğer o kimse alimse, ilminde cimrilik ettiğine, eğer vali ise, hükmü altında bulunan kimseler hakkında adaletsizlik yaptığına işaret eder. Gömü, soyu sopu temiz bir çocuğa ve mala işaret eder.

Rüyada görülen gömü kişinin hanımıdır. Bundan dolayı hazinesinin yıkıldığını gören kimsenin hanımı ölür. 

Rüyada görülen gömü ne demek işleri gizlemeye ve örtülü hanıma ve güzel elbiselere işaret eder. Eğer gömü üstünde ona kavuşmaya engel bir şey yoksa, o kadının müsrif olduğuna ve namusunu korumadığına işaret eder. Bu rüya, hanım olmayanlar için iyidir.

Gömü

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir