Rüyada Dişçi Görmek

Ek olarak bkz: Diş Çıkarmak, Diş Doktoru, Diş Yaptırmak

Rüyada bir arkadaşınızın dişçi bulunduğunu ve sizi muayene ettiğini gördüyseniz, o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir anlamına gelir.

Rüyada bir arkadaşınızın dişçilik yaptığını ve sizin dişlerinize baktığını gördüyseniz, o arkadaşınıza güvenmemeniz gerekir. Dedikodulara dikkat.

Rüyada diş doktoru görmek, para bakımından oldukça sıkıntılı bir durumda bulunduğuna, buna bir deva aramanız gerektiğine işarettir. Bir başka rivayete gore de: Rüyada diş doktoru görmek sorun ve zorluğa işarettir.

Rüyada diş doktoru görmek ne demek, kişinin lüks ve konforlu yaşama düşkünlüğü sebebiyle tüm malını mülkünü kaybedeceği anlamına gelir. Rüya sahibinin darlık ve yokluk yaşayacağına, maddi sorun çekeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada bir arkadaşınızın dişçilik yaptığını ve dişlerinize baktığını görmek, o arkadaşınıza güvenmemelisiniz. Başka birinin dişlerine bakıyorsa, bazı çirkin dedikodularla karşı karşıya kalacaksınız.

Kişinin hayatında ortaya çıkacak bazı sorunlara işarettir. Rüyayı gören kişinin kazancının düşeceğine, keyfininin bozulacağına, huzurunun kaçacağına, kısmetsiz günler yaşayacağına rivayet eder.

Dişçi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir