Rüyada Dişlerin Kaybolduğunu Görmek

Ek olarak bkz: Diş Çıkarmak, Diş Yaptırmak

Rüyada dişlerin kaybolduğunu görmek tüm yaşanmış olan sıkıntıların sona ermesi, ferah ve rahat bir yaşam, kaybedilen dönemin telafisinin yapılması, uzun süreden beri aramayan bir dostun hatır sorması ve gelecekte yapılacak kazançlı yatırımlar olarak yorumlanır.

Rüyada kişinin dişleri kaybolmuşsa, yeni bir işe girebilir sadece tecrübesiz olduğundan bazı zorluklar ile karşı karşıya kalabilir. Rüyada diş kaybolmasının başka bir yorumu da sağlıktır. Şahıs hastalıklardan kurtulacak ve ömrünün sonuna kadar sıhhatli bir yaşam sürecektir. 

Rüyada üst dişlerin dökülmesi, yakın birinden kalan bir mirası ifade eder. Bu rüyayı gören kişinin başkasına borcu var ise borcunu ödeyecektir. Eğer rüya sahibi rüyasında yalnızca bir dişinin döküldüğünü görmüşse, eline geçen yüklü bir miktar para ile bir çırpıda tüm borçlarından kurtulacaktır. 

Rüyada tüm dişlerin avuca dökülmesi, kişinin hiçbir şeyin kıymetini bilmediği ve bu şekilde devam ederse elinde avucunda hiçbir şey kalmayacağı şeklinde yorumlanır. Bu davranış bozukluğu yüzünden rüya sahibi türlü sıkıntılarla savaşım etmek zorunda kalabilir.

Rüyada diş düşmesi yüzünden yiyecek yiyememek, kişinin fakirleşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada dişsizlik yüzünden yiyecek yemede zorlanılmışsa, kişinin mal kaybı yaşayacağına ve sefalet çekeceğine işaret eder. 

Rüyada diş kamaşması görmek, hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüya sahibi samimi dost sandığı bir kimseden kazık yemesi sonucu hayal kırıklığı yaşayacak ve bu durum onu ruhsal olarak oldukça etkileyecek.

Rüyada diş fırçalamak: Rüya sahibinin bir işi yaparken en iyisini yapmak için uğraştığını gösterir. Rüya sahibi oldukça titiz, asimetri mevzusunda kırılgan, en mükemmeli isteyen bir kişidir.

Rüyada dişinin fırçalayan kimse çevresindeki tüm insanların itimatını kazanmaya çalışacak ve bunu yaparken de gece gündüz ter dökecektir. Rüyada diş fırçalayan şahıs bununla birlikte Peygamber Efendimizin sünnetlerine uyan ve temizlik mevzusunda dini kaideleri benimseyen bir kişidir.

Rüyada başka birinin dişini fırçalamak kötülüklerin üstünü örtmek ve gerçekleri örtbas etmek anlamı taşır. Başka birinin dişini fırçalamak kendisinin ceza yemesinden korktuğundan dolayı vakaları gizlemeye çalışmaktır.

Rüyada Dişlerin Tamamının Döküldüğünü Görmek 

Rüyada dişlerin tamamının döküldüğünü görmek aileye yeni bir üyenin katılmasıyla çoğalmayı ve bolluğu temsil eder. Şahıs rüyasında dişlerinin hepsinin döküldüğünü görmüşse, stresten ve cefadan uzak sakin bir yaşam yaşayacaktır. Bu rüyanın öteki bir anlamı bir akrabanın oldukça uzak bir yere taşınmasıdır. 

Rüyada Dişin Kırılması Görmek 

Rüyada dişin kırılması görmek bazı rüya tabircilerine gore maddi olumsuzluk olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi borcunu ödemede güçlük çekiyorsa, borç almış olduğu kişiye peyderpey bu borcu ödeyecektir.

Rüyada diş kırılmasının bir öteki yorumu rüya sahibinin oldukça sevilmiş olduğu ve saydığı bir akrabasının zor durumlara düşmesidir. Ek olarak rüyada diş kırılması, uzun soluklu olarak kişinin vücudunda yaşamış olduğu bir sıhhat problemi sonucu tedavi olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yeni Bir Diş Çıkması Görmek 

Rüyada yeni bir diş çıkması görmek mesele, stres ve ağız tadını bozan vakalar olarak yorumlanır. Rüya sahibi iş hayatında problemler yaşayıp işten çıkarılabilir. Ek olarak bu rüyayı gören kimse etrafındaki kin tutan, dedikodu icra eden, yüze gülüp gıybet eden dost ve akrabalarına dikkat etmelidir. Bu şekilde bir rüya görülmüşse o şahıs bu insanları hayatından sonsuza kadar çıkaracak anlama gelir.

Rüyada diş çıkması, konusunu değişik yorumlayan kişiler de olmuştur. Rüyada sağlam bir diş çıkması, bolluk ve mutluluk; lakin çürük bir diş çıkması yoksulluk ve sefalet olarak yorumlanır. 

Rüyada damaktan diş çıkması şanssızlık, nasipsizlik ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Şahıs alacağı yeni kararlarda pek nasipli olmayacak ve şanssızlık peşini bırakmayacaktır.

Rüyada Diş Sallanması Görmek 

Rüyada diş sallanması görmek; uzun bir yolculuğu, başarıya ulaşmış bir iş yaşamını, mutlu bir eşiyle olan evliliği ve bu evlilikten olan hayırlı evlatları temsil eder. Şahıs sıkıntıları var ise kurtulacak ya da evliliğinde mutsuzsa eşiyle tekrardan barışacak ve ömrünün sonuna dek rahat ve sıhhatli bir yaşam sürecektir.

Dişlerin Kaybolduğunu Görmek

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir