Rüyada Doğum Görmek

Ek olarak Bkz; Doğurmak 

Rüyada hamile kadının kız doğurması, adam çocuk doğuracağına; adam çocuk doğurması kız doğurmasına işarettir.

Rüyada annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata; yoksul için ona yardım edecek birine; varlıklı için malını israf etmeye ya da mal ve varlık üstündeki tassarrufunun kısıtlanmasına işaret eder.

Rüyada doğum görmek, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına; eşi hamile olanın adam çocuk doğurmasına yorulur. Rüyada kadının ağzından doğum yapması vefatına işarettir.

Rüyada adamın doğum yaptığını görülmesi, hastalanmasına; kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince; adam çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa delalet eder.

Rüyada hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya; doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye delalettir.

Rüyada bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder. Rüyada herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak anlama gelir. Rüyasında doğum icra eden hanım sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve fena günlerden sonrasında güzel günlerin geleceğine yorumlanır. Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması fazlaca güzel bir haberdir.

Rüyada bir doğum evinde bulunduğunuzu ve bazı evlatların dünyaya geldiklerini görmek yeni, yeni atılımlara gireceğinize ve iş ve kazancınızı çoğaltmak ve geliştirmek için bazı teşebbüslere giriştiğinize, bazı iş adamları ile temaslar kurarak, yeni iş sahaları aradığınıza yorumlanır. 

Eğer halktan biri iseniz, rüyada doğum görmeniz, dostlarınızın sizi aranılır ve sevilir bir kimse olarak tanıdıklarına; ev hanımı iseniz komşularınız içinde sevilen ve sayılan bir kimse olduğunuza delalet eder.

Rüyada doğum görmek ne anlama gelir: Rüya sahibinin sıhhatli ve rahat bir yaşam süreceği, yediği ve içtiği besinlere dikkat edeceği anlama gelir. Kişinin sıhhatli bir vücuda haiz olacağı, etrafındaki insanların rüya sahibini kıskanacağı anlamına gelmektedir.

Doğum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir