Rüyada Dost Görmek

Rüyada dost ya da dost görmek rahata kavuşmaya delalet eder.

Rüyada dost görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Hem aile içinde hem de dost çevresinde örnek davranışlarınızla sevilen ve sayılan biri olacağınıza, her insanın takdirini toplayacağınıza işaret eder. Rüyada dost gerçek dünyadaki manasıyla da yorumlanmıştır. Dost edineceğinize, yeni bir arkadaşa haiz olacağınıza ve bu kişiyle çabucak kaynaşacağınıza alamet eder. 

Bkz: Dostluk, Dostlar, İş Arkadaşı

Rüyada Kendi Dostunu Görmek 

Rüyada kendi dostunu görmek; hastaysanız şifa bulacağınızı, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturacağınızı, sorunların kolaylıkla üstesinden geleceğinizi işaret eder. Başarıya ulaşmış olmak için lüzumlu olan tüm enerji ve motivasyonu yeniden elde edeceğinize alamet eder. 

Rüyada Eski Dost Görmek 

Rüyada eski dost görmek, sıkıştığınız bir durumdan dolayı bir tanıdığından yardım isteyeceğine, ailenizin size destek olması için onlarla görüşme yapacağınıza işaret eder. Dostlarınız ve ailenizin hem maddi hem de tinsel yardımı ile ayakta duracağınızı, işlerinizi tekrardan hale yola koyup borcunuz var ise kısa sürede ödeyeceğinizi ifade eder. 

Rüyada Düşmanını Dost Olarak Görmek 

Rüyada düşmanını dost olarak görmek, tam aksi şekilde tabir edilmiştir. Birisi ile anlaşmazlığa düşeceğinize, bir yakınınızla çıkar çatışması yaşayacağınıza alamet eder. Dostunuz ile aranızda büyük kavgalar çıkacağına ve uzlaşma sağlamakta zorlanıp o kişiyle yolları ayırmayı düşüneceğinize delalet eder. 

Rüyada Sevilmiş olduğu Dostlarını Görmek 

Rüyada sevilmiş olduğu dostlarını görmek, bir kişiye ya da ailenizden birine içten içe duyduğunuz hasret şeklinde tabir edilir. Sizden uzakta oturan ailenizi oldukça özlediğinizi, yalnızlık duygusu çekip bir arkadaşa ihtiyacınız bulunduğunu gösterir. Rüyada sevilmiş olduğu dostlarını gören kimsenin yalnızlık duygusu çektiğini ve yanında konuşacak birini aradığını ifade eder. 

Rüyada Dostlar ile Konuştuğunu Görmek 

Rüyada dostlar ile konuştuğunu görmek, alacağınız müjdeli bir habere işaret eder. Oldukca uzun süreden beri beklediğiniz bir haberi alıp büyük luk duyacağınıza, bu haber yardımıyla hayatınızın kökten değişeceğine, eski kederli ve sıkıntılı günleri geride bırakıp kendinize yeni yaşam kuracağınıza delalet eder. Rüyada dostlar ile konuştuğunu görmenin öteki bir anlamı ise tecrübeli birisinden akıl almak şeklinde tabir edilir. 

Rüyada Dost ile Kavga Ettiğini Görmek 

Rüyada dost ile kavga ettiğini görmek, rüya sahibine hayır getirmeyen bir rüya olarak yorumlanmıştır. Oldukca sevdiğiniz birinin fena sözleri ve ihaneti yüzünden hayal kırıklığı yaşayacağınıza, tüm sırlarınızı bu kişiyle paylaştığınız için sonradan oldukça pişman olacağınıza işaret eder. 

Rüyada Meşhur Birisi ile Dost Olmak 

Rüyada meşhur birisi ile dost olmak; toplumda epeyce üne ve şöhrete kavuşacağınıza, dost çevrenizde oldukça popüler olacağınıza ve dost meclislerinde devamlı konuşulan biri olacağınıza delalet eder. Başka kimselerin sizinle yakınlık kurup dost olmak isteyeceklerini, fanatik kitlenizin artacağını ifade eder.

Rüyada Ağlayan Bir Dost Görmek

Rüyada ağlayan bir dost görmek, pozitif yönde olarak yorumlanmıştır. İşinizde başarı göstermiş olup kariyer basamaklarını hızla tırmanacağınıza, girdiğiniz tüm işlerde zekânız ve kabiliyetiniz yardımıyla oldukça başarı göstermiş olacağınıza işaret eder. Talihli bir döneme gireceğinizi, asla ummadığınız aniden kısmetinizin açılacağını ifade eder. 

Rüyada Ölmüş Bir Dost Görmek 

Rüyada ölmüş bir dost görmek; bir dostunuz ile sudan bir sebepten dolayı kavga edeceğinize, aile büyüklerinden bunu duyup aranızı bulmaya çalışacağına rivayet eder. Bu şahıs yaşadığınız tatsız hadisenin büyüyeceğine ve ipleri koparma noktasına geleceğinize delalet eder. 

Rüyada Eski Sevgili ile Dost Olmak 

Rüyada eski sevgili ile dost olmak; size meydana getirilen bir haksızlığı unutamayacağınızı, bu haksızlıkla yüzleşmekten korkacağınıza ve kimselerle bu mevzu hakkında konuşmak istemeyeceğinize delalet eder. Bu durumdan kurtulmak için ilk adımı karşı taraftan bekleyeceğinize; bu sıkıntıyı içinize attığınız için ruhsal olarak bunalacağınıza alamet eder.

Dost

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir